Велес
                           
62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava Dukjan 70m2 vo centar na Veles

Se izdava dukjan 70m2 vo centar na Veles poranesen Pet Shop K-M do ri...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 17:15Dukan -centar Veles

Se izdava pod naem kompletno renoviran dukan vo cenar na Veles,neposr...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 фев 18:25Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 фев 17:23kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 325 176 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 фев 11:15Се продава дуќан 50 м^2. Цена по договор!

Се продава дуќан во тргвоски центар Велес. Дуќанот е 50 м^2, комплетн...


40.900 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

01 фев 19:00Dukan vo centar na Veles

Se izdava dukan vo centar, povolno!


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

01 фев 10:50SE PRODAVA-SE IZDAVA POD NAEM

SE PRODAVA DUKAN 50+30 m2 NA UL.BLAGOJ GOREV POD KULATA KAJ Pazaro...


68.000 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

31 јан 18:29Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

31 јан 13:51Izdavam Dukan

Se izdava dukan vo centar do sport live pogoden za frizernica kanecel...


100 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

31 јан 12:14Се издава дуќан (трафика)

Се издава дуќан (трафика) на плоштад Којник Лице за контакт Златко...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

29 јан 10:47Iznajmuvam dukan vo centar

Iznajmuvam 2 dukani vo centar vo Veles od 23 m2 I 19 m2 pozadi sudot...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

28 јан 14:40Дуќан / Деловен простор 68кв централно градско подрачје

Се продава деловен простор / дуќан 68 квадрата централно градско подр...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

23 јан 14:40Дуќан 68m2

Се продава дуќан на ул. Благој Ѓорев 115 (над Трговски, до рибарница ...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

22 јан 17:24ДУЌАН ВО ЦЕНТАР -ВЕЛЕС

Се издава дуќан во центар на Велес, непосредно до судот со излез на г...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

11 јан 16:29Се издава/продава дуќан во ТЦ Населба до пазарот

Во Велес се издава или продава дуќан во ТЦ Населба до парарчето од 28...


14.000 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

11 јан 07:49Se prodava deloven prostor (kafana)

Se prodava deloven prostor (kafana) Sprema fabrika Brako 150m2 + maga...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

07 дек 22:06Dukan vo Veles

Se izdava dukan vo Veles ul.Dimitar Vlahov br.80 so magacinski prost...


350 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

06 дек 21:52Dukan se izdava pod kirija direktno na pazariste central

Za poveke info.. 075720106


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

06 дек 21:08Се издава Дуќан

Се издава дуќан во строгиот центар на градот кај (С’рмале) кај јаворо...


450 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

26 ное 15:14Се изнјмува

Комплетно реновирано во центар на градот


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

23 ное 08:47Se izdava dukan

Se izdava dukan pod kirija 36kv


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

14 ное 13:03Se prodava dukan na glavna ulica na pazar vo Veles

Се продава дуќан/деловен простор од 88 м2 на главната улица на пазар ...


65.000 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

04 окт 15:33Se izdava dukan vo trgovski na sprat

Renoviran dukan na sprat vo trgovskiot pogoden za frizerski salon Ka...


6.000 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

30 сеп 21:06Dukan. Dykan

Prodazba na renoviran 2 sprata vo gradskiot pazar veles cena 75.00...


75.000 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

20 сеп 18:40Dukan na 2 sprata. Vo pazrot Veles

Idealna za sekakva rabota cena po dogovor Info Na telefon 075365944 ...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

20 сеп 17:48Dukan na 2 sprata Kay Pezarot veles

Duran Na 2sprata 2 So golemi tarasi odma pazaror idealna zentral za...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

20 сеп 17:35Se prodava/izdava dukjan vo centar na Veles

Se prodava dukjan vo centar na Veles do sudot 37 m2. WC plus ostava ....


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

11 сеп 18:36Се изнајмува дуќан во Велес

Се изнајмува дуќан во Велес, кој се наоѓа во непосредна близина на п...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

04 сеп 13:00Се издава деловен простор во центар | Se izdava dukjan дуќан

070/265-052 Се издава деловен простор 26m2 во строгиот центар на г...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

28 авг 02:51dukan na Blagoj Gjorev

Se izdava dukan na atraktivna lokacija vo noviot del na gradot na Ul....


200 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

01 јул 10:28Se iznajmuva

Se iznajmuva deloven prostor do glavniot gradski pazar na ulica Dimi...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

06 мај 21:26Hitno Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor za prodavnica so komplet oprema na Ul Sarae...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

31 мар 10:07Се издава дуќан под кирија

Се издава дуќан под кирија на ул: " Благој Ѓорев" бр.44, со сопстевен...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

14 мар 23:06Se izdava dukan karsi Oficerski

Se izdava dukan vo centarot na gradot karsi Oficerski 40 metri kvadra...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

07 мар 17:05kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na e-mail lav2000m...


600 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

28 јан 10:01СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАН

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАН НА ГЛАВНА УЛИЦА СПРОТИ МЛ...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

26 јан 11:15SE IZDAVA PROSTOR za privatni zabavi, rodendeni i slicno

Prostorot e opremen so disko laseri, ozvucuvanje, greenje, shank, mas...


2 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

23 јан 20:59Se izdavat delovni prostori

Se izdava dukan 40kvadrata Se izdava deloven prostor 160kvadrata prv...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

17 јан 17:58Дуќан

Се издава дуќан на ул:Киро Ќучук 16 Велес има 70 m2. Може да се кори...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

11 окт 15:37Dukan.do neptun.pazariste.veles..se izdava

Dukanot se naoga na gorna strana kaj pazarot odma do neptun..20 kvadr...


120 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

15 сеп 09:07Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам