Гостивар
                   
811 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat R line 150 hp

OPREMA ABS AirBag ESP Elektricni Retrovizori Bord Kompjuter Kozen ...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Touareg

Volkswagen Touareg 3.0 TDI V6 4Motion 180kw(245ks) Avtomatik DSG •Ca...


18 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 јун 00:29Промовирано

Jeep Cherokee uvezan od CH

пецијална опрема: • Метална боја Стандардна опрема: • Воздушн...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:19Промовирано

HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 PERFEKTEN

SE PRODAVA HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 2005/4 GODINA VO PERFEKTNA S...


6.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:49Mercedes C220 CDI 2010 Blue Efficiency Avantgarde automatic

Kolata e vo odlicna sostojba, redovno servisirana (skoro servisirana)...


10.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:58  НОВ ОГЛАС

TOYOTA RAV 4 NAJDOBRIOT ÐIP NA PAZAROT FABRIKA

ÐIP 4 X 4 Se prodavarodava najdobriot " TOYOTA RAV 4 " Ðipot e m...


7.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 16:29Golf 4

Klimatronic Novi gumi tigar Plin A test Mnogu ekonomicno 1.4 benzin p...


1.590 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.690 €
Гостивар

Автомобили

Денес 16:19GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 6 BRZINI KLIMATRONIK

PRODAVAM: GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2004 GODINA 6 BRZINI KLIMATRONIK...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:41OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:41Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw

Se prodava Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw socuvano komplet navremeno servi...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 15:22GRANDE PUNTO 1.9 JTD KRCKA

Se prodava grande punto vo odlicna sostojba,domakjinski odrzuvano. te...


3.399 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:16Santa Fe so 130.000km realni

Se prodava Hyundai Santa Fe 2003 god. 2WD (pogon napred,patnichki dji...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:16Hyundai Accent 1.3

Se prodava hyundai accent 1.3 benzin 1996 godina so pominati 195.000k...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:49Renaul Megane 2008 Extra

Se prodava mnogu socuvano vozilo,poseduva dizel motor 1.5,mnogu mala ...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:56**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


80.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
81.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E250 Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. AMG Paket Panorama. 2009Godina. 250.000Klm....


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin

Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin -Kupena od Porsche Makedonija...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00VW Passat R line 150 hp

OPREMA ABS AirBag ESP Elektricni Retrovizori Bord Kompjuter Kozen ...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Ford C-Max 1.8 TDCI GHIA Klima Tempomat Top Sostojba

Ford C-Max 1.8 TDCI GHIA Klima Tempomat Top Sostojba Motor: 1.8 Menu...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:25  НОВ ОГЛАС

BMW 120 GOD 2010/09 DSG

kolata e vo super sostojba Kolata e doneseno od Germania Kolata ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:21Audi A5 3.0TDI Quattro S-tronic Sportback

Audi a5 3.0TDI Quattro Sportback 2009 176kw Reg do 12/23, 4 novi gum...


13.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:50AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 GODINA PLATENI SE SITE D...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27AUDI A4 2.0 TDI 170 KS S LINE REG PERFEKTNO

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI 170 KS 6 BRZINI S LINE 2009 GODINA VO PERF...


9.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE REG

SE PRODAVA VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 KS HIGHLINE MODEL 2009 GODINA ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27VW GOLF 4 1.4 16w 2001.

VW GOlf 4 2001 god 1.4 16w 201000 km realni benzin pali vozi bez vlo...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:59Passat bez mana

Prodavam passat bez nikakva mana so registracija i zelen karton uste ...


10.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:35FIAT PANDA 1000 fire !!!

Fabricna sostojba Maksimalno socuvana Motor 1000 kubika 5 stepen ...


1.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:01VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21MERCEDES C 250 CDI 4_MATIC 7 G_TRONIC UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21BMW X1 2.0 D X_DRIVE AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


15.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21BMW 525 D X_DRIVE 218 KS UVOZ OD SVAJCARIA FULL

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21BMW 320 D X_DRIVE AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TA...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21BMW X1 2.0 D X_DRIVE 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:21VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TA...


10.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:20Golf 6 - Automatic 2011

Se prodava Golf VI 1.6 TDI so edno crveno. Automatic so Dsg Menjac, V...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:18Mercedes e 350 cdi

Se prodava Mercedes e 350 cdi 2009 god. So pominati 278.000km orginal...


15 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:24FIAT CROMA 1.9 SO SERVISNA KNISKA FULL SERVIS

FIAT CROMA 1.9 JTD✅ 150PS✅ 2006-07 GODINA✅ UVOZ OD CH✅ KOMANDI NA V...


2.750 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:30BMW 320d

BMW 320d 110kw (150ps) 2003 god. Avtomatik menjac ClimaTronik Komand...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:01subaru

se prodava subaru impreza uvezena ot ch bes carina moze dase carini o...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:45toyota Auris

se prodava toyota auris vozilloto e vo ekstra sostojba servisirena ce...


55 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:45BMW x5

se prodava BMW x5 30 sd 210 kw so 7 sedista voziloto e vo mnogu dobra...


145 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:45FIAT BRAVO T-JET 120 KS,2008 GOD NEUVEZUVAN!!!

FIAT BRAVO 2008 godina,Dinamic oprema,neuvezuvan i ne e zemen ili kor...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:27Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам