Подкатегорија:
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови.Иначе се купе...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29Fotelja na rasklopuvanje / Фотеља на расклопување

Kупена од Андро Промет и многу малку користена, зачувана од сите стра...


6.500 МКД
или предлог цена
02 дек 17:49Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


15.000 МКД
или предлог цена
30 ное 11:09Masi

Masa dim 140×80plus pustena 180×80


700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
850 МКД
29 ное 22:26Fotelji - фотељи

Edna fotelja 80×80 so trkalca zacuvana


950 МКД
или предлог цена
29 ное 22:26Masa klub masa oreova so epoksidna smola

Vekje izraboteni ploci za klub masicka so dimenzii 110x60 na 3.5-4 cm...


190 €
или предлог цена
29 ное 13:14Vitrina

perfektna, se prodava poradi promena na enterier i poveke ne se vklop...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
28 ное 13:55Се продава плакар

Плакарот е од медијапан. Цена по договор, за подетални информации ...


1 €
или предлог цена
27 ное 12:45Продавам одлично зачувана гарнитура

Гарнитура која е користена краток период. Делот од тросед е со 170 см...


19.000 МКД
или предлог цена
26 ное 15:47Кожна гарнитура

Продавам кожна гарнитура комплетно сочувана тросед двосед и фотеља. ...


350 €
или предлог цена
22 ное 16:28Бесплатна испорака Велес Новогодишни елки

Бесплатна испорака 150cm 900den 180cm 1150den


1 МКД
или предлог цена
21 ное 09:58Мебел

Се продаваат два стари регали и стар шпорет на дрва. Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
19 ное 20:37Masi so epoksidna smola

Izrabotuvame masi so epoksid Izbor na drvo orev,buka,dab/hrast,cres...


По Договор
или предлог цена
18 ное 11:01Продавам округла маса

Продавам округла маса од масивно дрво со дијаметар 120 см. Со масата ...


200 €
или предлог цена
16 ное 11:30Garnitura za dnevna

Prodavam polovna garnitura za dnevna Trosed, dvosed i fotelja odlicn...


По Договор
или предлог цена
13 ное 15:10Garnitura

Prekrasna garnitura od Simpo 2 godini stara ne e konstantno koristena...


30.000 МКД
или предлог цена
10 ное 09:47Масиче за телевизор

контакт: 075 315 050


999 МКД
или предлог цена
21 окт 19:12Komoda

Se prodava polovna komoda vo dobra sostojba Dimenzii 272x207


8.000 МКД
или предлог цена
20 окт 13:30stari regali

Se prodavaat dva regala i star sporet na drva. Edniot od regalite im...


25.000 МКД
или предлог цена
12 окт 22:32Vlezna vrata

Se prodava polovna vlezna vrata vo solidna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
10 окт 10:26Pvc vrata

Se prodava pvc vrata 187x203


1 МКД
или предлог цена
10 окт 10:22Mebel Regal Masa

Se prodava mebel Regal i masicki. Info na 070216357. Barajte samo na ...


1 €
или предлог цена
02 окт 10:49Реставрирани фотељи - fotelji - фотеља - fotelja

Две реставрирани фотељи со буково дрво за основа, грб и страни од еко...


1 €
или предлог цена
13 сеп 01:02Аголна гарнитура

Ново, користено една год. Димензии: 3.70×2.10 см Горно Оризари-Веле...


20.500 МКД
или предлог цена
10 авг 02:14Poloven mebel

Funkcionalen mnogu socuvan zdrav mebel za dnevna ,salon,spalna , masa...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 12:502 Нови висечки комоди

Се продаваат нови корпуси без врати за висечки комоди со димензии: 1...


7.000 МКД
или предлог цена
25 јул 10:30Кауч на пуштање

Каучот се продава поради реновирање. Користен е неколку години. Само ...


60 €
или предлог цена
03 јул 14:29Garnitura za dnevna soba

Se prodava garnitura za dnevna soba kupena od Simpo. Trosed, dvosed i...


25.000 МКД
или предлог цена
20 јун 22:14Kompletna dnevna soba

Симпо тросед и две фотељи. Комода дрвена и салонско масиче, округло с...


22.000 МКД
или предлог цена
18 јун 16:42Terpezariski masi od orev

Proizveduvame masi od Orev,Dab.Cresa,Buka masite se visoko kvalitet...


По Договор
или предлог цена
11 јун 17:23Тросед Кревет

Продавам Нов Тросед -кревет купен пред 3 дена поради грешна мерка Ин...


15.000 МКД
или предлог цена
02 јун 12:29Се продаваат две дрвени витрини

Се продаваат две дрвени витрини заедно или поединечно. Витрините се ...


300 €
или предлог цена
25 мај 20:31Се продаваат две дрвени витрини

Се продаваат две дрвени витрини заедно или поединечно. Витрините се ...


300 €
или предлог цена
25 мај 20:30Се продаваат дрвени витрини

Се продаваат две дрвени витрини заедно или поединечно. Витрините се ...


300 €
или предлог цена
25 мај 20:29Се продава зачуван тросед со 2 фотељи

Се продава зачуван тросед со 2 фотељи, креветот се пушта и се користи...


4.000 МКД
или предлог цена
22 мај 22:21Се продава регал

Се продава добро сочуван регал, изработен од чисто дрво. Регалот се с...


4.000 МКД
или предлог цена
19 мај 17:25Mebel Dnevna soba

Se prodava komplet dnevna soba. Garnitura, komoda i masicka.


250 €
или предлог цена
12 мај 16:06Мала маса за во дневна соба

Продавам мала маса 120cmx60cm, половна во добра состојба.


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 21:56Две маси трпезариски и 6 столици.

Зачувна маса. не се клати и не е изгребана,бидејки е покривана секога...


4.000 МКД
или предлог цена
17 апр 17:30МАСА СО СТОЛОВИ ОД МАСИВНО БУКОВО ДРВО

Димензии на столица 560X550X960 Цена на столица 1800 денари. Маса г...


15.800 МКД
или предлог цена
22 фев 20:56Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам