11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VIKENDICA

Predmet na prodazba e vikend kukja od 82 kvadrati, 1200 kvadrati razr...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 18:04Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


50.000 €
или предлог цена
22 сеп 10:14Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje od 1 hektar so kukja, rasadi, bazen. Se prodava ima...


50.000 €
или предлог цена
01 сеп 19:26Се бара Вила/овоштарник/лозје и слично

Се бара да се Купе/Рента Вила/Овоштарник/Лозје и слично у околината н...


1 €
или предлог цена
28 мај 14:40Se prodava vila so lozje vo novakova cesma pluzdino

Se prodava vikendica na dva sprata legalizirana vo naselba novakova c...


25.000 €
или предлог цена
09 мај 13:30Се продава вила во Суитлак

Се продава вила во населба Суитлак со површина од 2200м2. До вилата и...


1 €
или предлог цена
01 ное 12:36Vikend kuka

Se prodava vikend kuka vo s. Adzimatovo, opstina Lozovo. Kukata e vna...


20.000 €
или предлог цена
04 окт 18:37Vikendica, Niva so Lozje i Ovostarnik

Se prodava Vikendica so Niva lozje i ovostarnik vo mesnosta vikano( D...


8.000 €
или предлог цена
06 јул 19:26Prodavam vikendica so lozje Sujtlak

Prodavam vikendica so prizemje i sprat od 30 kvadrati na sprat i lozj...


1 €
или предлог цена
06 дек 18:47Hostel Edelweiss - Stip

Хостел Еделвајс - Штип Хостел лоциран во централното градско подра...


600 МКД
или предлог цена
09 мај 13:43Вила+Лозје=Чурлино

Продавам обработено лозје декар и пол со мала виличка во месноста Дол...


1 €
или предлог цена
21 апр 12:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам