Скопје Центар
                           
14117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Najdobra ponuda na kompletno opremen, luksuzen stan na Vodno

• Luksuzen stan, kompletno opremen, Vodno • (100 metri od Soravia vo...


146.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
148.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:22Промовирано

Se prodava stan 147 m2 vo gradski zid vo centar

Se prodava najubaviot stan vo gradski zid vo centar 147 m2 edinstven...


250.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
265.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

04 мар 13:00Промовирано

KUKJA VO HROM

Se prodava ili izdava kukja vo naselba hrom, Odlicna lokacija blisku ...


63.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 15:21Промовирано

SE PRODAVA STAN POZADI UNIVERZALNA 79 m2+7m2 + GARAZA 28 m2.

POZADI UNIVERZALNA SALA SE PRODAVA STAN OD 79 m2 . D...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:53СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 116 м2 ВО ДЕБАР МААЛО

Се издава нов деловен простор 116 м2 во Дебар Маало. Внатрешноста на ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:51Izdavam stan vo okolinata na bugarska ambassda katolocka

Stanot e na ubava lokacija mirno mesto


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:41Se iznajmuva stan na Vodno

Se iznajmuva trosoben luksuzno namesten nov stan od 80m2 vo Panorama ...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:25PRODAVAM STAN NA ROZA LUKSEMBURG BR12

Stanot e vo odlicna sostojba..Kompletno namesten, so centralno greenj...


88.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:17Apartman vo sklop na East Gate 53m 2

SE PRODAVA APARTMAN VO SKLOP NA KOMPLEKS EAST GATE MALL, VO VKUPNA PO...


1.490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:15Kuka so 2 stana Zdanec 335 m2 plac

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНА СЕМЕЈНА КУЌА ВО ЖДАНЕЦ,ЦВРСТА ГРАДБА, ИЗГРАДЕНА 19...


220.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:13SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR POZADI EVROPSKI

Se iznajmuva deloven prostor pozadi evropski univerzitet vo golemina ...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:13SE IZNAJMUVA STAN SPROTI VUCKO UNIVERZALNA

Se iznajmuva opremen stan so dve spalni sobi pozadi univerzalna sala ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:13APARTMAN KOMPLEKS PANORAMA REZIDENCE 60 M2 PANORAMA NA GRAD

SE PRODAVA DVOSOBEN APARTMAN VO KOMPLEKS PANORAMA VO VKUPNA POVRSINA ...


134.520 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:12MODERNO OPREMEN STAN NAD KLINICHKI 67 M2 SO GARAZA !!!

SE PRODAVA KOMPLETNO MODERNO OPREMEN STAN DOLNO VODNO NAD KLINICKI CE...


135.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:12Викендица на Китка - Караџица

Се продава викендица на Китка - Караџица. Чист планински воздух на 25...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 08:01Се продава стан со двор во Пржино

Се продава стан од 65м2 на прв спрат од вкупно двa, со подрум,со гара...


180.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:01Се продава стан во Центар 37м2

Се продава опремен стан во Центар во зграда на инвеститорот БИ-СИ, по...


85.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
87.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 07:36Се продава нов двособен опремен стан 35м2 во Центар

Се продава двособен нов опремен стан од 35м2 со една спална соба во н...


75.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 07:36Plac vo Vizbegovo

Se prodava plac-niva vo Vizbegovo vo mestoto vikano Konjski dol 1050m...


32.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:29Dukan vo TC Bunjakovec

Se prodava ili izdava deloven prostor vo TC Bunjakovec. Delovniot obj...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 07:17izdavam POTKROVJE vo KAPISTEC

IZDAVAM STAN VO KAPISTEC, STANOT SE NAOGA VO POTKROVJE SO KOSINI. STA...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 07:14Се издава стан деловен простор

Добра локација, обезбеден 1паркинг, централно греење, тераса 10м2. К...


18.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 06:46Se prodava namesten stan

Se prodava stan vo blok C DZEVAHIR SKY CITY


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 06:35КУЌА НА ВОДНО

Се продава куќа на атрактивна локација на Водно, позади училиштето Ко...


660.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 05:35Продавам стан во Нас. Пролет Центар

Станот се наоѓа во близина на Веро Џамбо, Олимписки базен, ОУ 11 Окто...


115.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:59Prodavam stan vo Skopje Sever

Prodavam stan vo Skopje Sever itno na Ul.Boro Menkov,na 3 kat so 83 m...


75.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
83.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:12Издавам стан во Центар 50м2

Издавам нов наместен стан во Центар, позади бугарска амбасада. Целосн...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:11Se izdava dvosoben stan, Centar vo TOP sostojba

Se izdava dvosoben stan, Centar, kaj Univerzalna, -3ti kat, -lift,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:48Se iznajmuva NOV 3soben stan - Centar

Stan vo Centar, kaj Vero Dzambo, 63m2 so 2 spalni, Kompletno names...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:44Stanovi vo gradba-Novoselski na glavna ulica

Prodazhba na stanovi vo gradba, Novoselski - Gjorce, - razlicni kvad...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:43Iznajmuvanje na Garazhi - Centar

Se iznajmuvaat garazhi vo centar: 1. Ul. Elisie Popovski 2.Ul. Todo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Вчера 22:43Барам простор за печатница

Барам простор за изнајмување или за купување. Простор од 120 до 200 ...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 22:10Dukan Paloma Bjanka

Se prodava dukan na mezzanin vo deloven centar Paloma Bjanka, Skopje ...


66.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 22:10Se izdava stan

Stanot se naoga karsi T.C Zebra na 200m od Vodnanska i 500 m od CTROG...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:32SE PRODAVA STAN POZADI UNIVERZALNA 53 m2+2m2 + GARAZA 28 m2.

POZADI UNIVERZALNA SALA SE PRODAVA STAN OD 53 m2 . BALKON OD 2m2. G...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:14DUPLEKS STAN POZADI UNIVERZALNA 141 m2 i GARAZA 28 m2.

POZADI UNIVERZALNA SALA SE PRODAVAAT DUPLEKS STANOVI OD 141 m2 . TR...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:13Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:08Se izdava stan vo Centar, Debar Maalo / Центар, Дебар Маало.

Се издава стан, на прв кат од куќа во Центар, Дебар Маало. Станот е ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 19:54Se izdava stan vo Centar, Debar Maalo / Центар, Дебар Маало.

Се издава стан, на прв кат од куќа во Центар, Дебар Маало. Станот е ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:54Parkirno mesto, garaža vo centar

Se iznajmuva parking mesto vo nov objekt na Elisie Popovski, vo cent...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Вчера 19:49отворено паркинг место, позади Католичка

во сутерен со единствен влез/излез од автоматска врата, се продава га...


5 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Вчера 19:27se prodava deloven prostor 17m2

DELOVEN PROSTOR OD 17m2 kaj STARA RAMPA DO ZGRADADA PEGLA Na granica ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 19:17Izdavam soba

Sobi na vodno sprotivno od vlezot na drzavna bolnica.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Вчера 18:58Страна 1 од 353

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам