Скопје Центар
                           
10978 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se prodava stan 147 m2 vo gradski zid vo centar

Se prodava najubaviot stan vo gradski zid vo centar 147 m2 edinstven...


250.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
265.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

04 мар 13:00Промовирано

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

SE IZDAVA RENOVIRAN STAN OD 65 M2 VO STROG CENTAR. STANOT E PRAZEN A ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

09 мар 10:16Промовирано

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR

Se izdava prazen stan od 55 m2 na Vodno sproti drzavna bolnica, na mi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:51Се изнајмува комплетно наместен стан на Водно

Се изнајмува комплетно наместен стан на Водно со убав поглед Површ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:33  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan

Seizdava stan na ul.Ilindenska na 50metra od VLADA,podoben za zivenje...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:16Se izdava nov dvosoben stan vo centar vo novogradba

Se izdava nov dvosoben stan vo centar do Montenegro prodavnica za meb...


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:12Nov dvosoben stan vo Centar, Dolno Vodno

ИД. 268333- Се продава двособен стан на Центар, Долно Водно со површ...


84.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:06  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН НА ВОДНО - КАЈ РАМСТОР

ШИФРА: 1137R ЦЕНА: 390€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


390 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:56Нов луксузен стан во Центар

Се изнајмува 187м2 луксузно наместен стан во Центар, нов со 3 спални ...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:46  НОВ ОГЛАС

Nov cetvorosoben vo Centar Juzen Bulevar

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Centar 90m2 (Juzen Bulevar) 3 spa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:38Nov dvosoben 49m2 stan na Vodno

Agencija Casa prodava nov stan na Vodno 49m2 (Complex Panorama Reside...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:38Nov dvosoben 49m2 stan na Vodno

Agencija Casa prodava nov stan na Vodno 49m2 (Complex Panorama Reside...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:38Nov trosoben stan vo Centar

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Centar 85m2 (kaj Univerz...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:38Nov dvosoben stan vo Centar kaj Univerzalna Sala

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Centar 50m2 (kaj Univerzalna Sala...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:38Nov dvosoben vo Debar Maalo pozadi Broz cafe

Agencija Casa iznajmuva dvosoben stan vo Debar Maalo 60m2 (pozadi Bro...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:37Nov dvosoben stan vo Centar

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan vo Centar 55m2 (kaj Katolic...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:37Nov trosoben stan vo Centar (Bunjakovec)

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Centar 85m2 (pozadi TC B...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:36Nov dvosoben vo Centar kaj Katolicka Crkva

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan vo Centar 40m2 (kaj Katolic...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:36Nov dvosoben lux opremen vo D.Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Debar Maalo 55m2 (Orce Nikolov) d...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:36Trosoben stan vo Debar Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Debar Maalo 65m2 (blizu ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:36IZDAVAM - PRODAVAM STAN 128m2 KLINICKI CENTAR VODNJANSKA

IZDAVAM - PRODAVAM STAN VO CENTAR NA VODNJANSKA 128m2. STANOT E NA 3 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:20Нов стан Дебар Маало 61м2

Се продава нов 3 собен стан во Центар, позади Броз кафе,многу функци...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:17SE PRODAVA 2-SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KATOLICKA

ШИФРА-1338 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава 2-собен стан во...


85.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:53  НОВ ОГЛАС

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО Д.МААЛО - 77м²

Се изнајмува нов 3-собен стан,целосно наместен на атрактивна локација...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:30  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR , APARTMENT FOR RENT

SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR, KAJ UNIVERZALNA SALA, 45M2 so edna spal...


370 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:23ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН КАЈ СИТИ МОЛ - 55м²

Се изнајмува 2-собен стан,комплетно наместен во Карпош ,во непосредна...


330 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:54  НОВ ОГЛАС

Nov stan vo Cair pozadi LediKom i Lirija

Se prodava novi stanovi vo mala zgrada pozadi Ledikom i Lirija na 120...


59.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:49NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO CENTAR, JUZEN BULEVAR

ШИФРА -1336 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен наместен стан в...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:22  НОВ ОГЛАС

Se izdava dvosoben stan vo Centar

Se izdava dvosoben stan vo Centar -renoviran -mali reziski troso...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:59Se izdava stan vo Debar Maalo

Se izdava stan vo Debar Maalo - Odlicna lokacija -Niski reziski tros...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:51Stan vo strog centar , zelen pazar , 120m2

Se prodava stan vo strog centar kaj zelen pazar i sobranie , 120m2 so...


150.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:38Се продава стан во Центар 37м2

Се продава опремен стан во Центар во зграда на инвеститорот БИ-СИ, по...


85.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
87.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:25Се продава нов двособен опремен стан 35м2 во Центар

Се продава двособен нов опремен стан од 35м2 со една спална соба во н...


75.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:25Se izdava stan vo centar (Ramstore Mall)

Се издава наместен стан во Центар спроти Ramstore Mall во кулите од Г...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Se izdava prazen stan 65m2,2spalni,Vodno karsi Klinicki

Se izdava prazen stan 65m2,so elementi od kujna,bez aparati,Vodno kaj...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:14Se izdava stan za kratok prestoj vo Centar

Se izdava opremen stan za kratok prestoj. Greenje na klima ured Wi-...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:14Se prodava stan za kancelarii Centar 99m2

Se prodava deloven prostor vo Centar od 99m2 na 1 kat, momentalno e o...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:06  НОВ ОГЛАС

Најдобра понуда на комплетно опремен, луксузен стан на Водно

• Luksuzen stan, kompletno opremen, Vodno • (100 metri od Soravia vo...


150.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:04Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava kompletno namesten stan vo Debarmaalo

Se izdava kompletno namesten stan vo Debarmaalo


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00СТАН ОД 78м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА стан во Центар, на 100м од Грчка амбасада, во комплекс Пор...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan 50 Divizija, Centar, Skopje

Се продава одличен стан во Центар на ул. 50та Дивизија (кај МВР и кли...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Страна 1 од 275

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам