Аеродром
                   
1681 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter so visoki perfromanci

(Cena po dogovor) ~~~~~~~~~~~~~~ Graficka Karta: ROG STRIX GAMING G...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k mon...


320 €
или предлог цена
Денес 01:56MACBOOK PRO 2017 MIDDLE, i7, 16 GB RAM, 256 SSD KAKO NOV

MACBOOK PRO 2017 MIDDLE TOUCH BAR, i7, 16 GB RAM, 256 SSD, SO 2 GRAFI...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 01:56i7-12700 KF…NOV NEOTVOREN

i7-12700 KF…NOV NEOTVOREN


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:55Pradavam laptop DELL - za delovi

Laptopite se DELL inspirion 1525. Dva se , za delovi. Tie se od sli...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:27MOUSE (maus-glusec) ZA PC / LAPTOP MICROSOFT

Prodavam wireless-bezzicen touch (osetliv na dopir) maus za pc ili la...


Вчера 20:18AMD Ryzen™ 5 7600X nov

AMD Ryzen™ 5 7600X nov bes zameni i bes cenkamje taa e cenata


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:34Nexans e-ssential Patch Panel / Patch панел

19" 1U white patch panel, 233mm x 19in. 3 positions: flushed, 15mm r...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 18:47Lenovo M82

Se prodava odlicen desktop Lenovo M82 so licenciran Windows 10 i Offi...


5.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:10Acer Aspire 3 koristen nekolku meseci

Acer Aspire 3 koristen nekolku meseci


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:03  НОВ ОГЛАС

Делови од Пентиум 3

Сите делови за 100 денари. Матична плоча SOLTEK SL-67EV1 со процесор...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 17:43  НОВ ОГЛАС

ACER ASPIRE 3, DESETTA GENERACIJA

Се продава сосема нов (речиси нов, се гледа од сликите) лаптоп. Сите ...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:02Odlicno Gaming PC

Osnovni delovi kupeni od Insomnia Mart 2021. Konfiguracija: MB Gi...


42.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
44.000 МКД
Вчера 16:48EVGA GTX 1660 SUPER 6GB со 2 години локална гаранција.

Се продава EVGA GTX 1660 SUPER 6GB со 2 години локална гаранција. ...


250 €
или предлог цена
Вчера 16:07EVGA RTX 3060 12GB со 2 години локална гаранција.

Се продава EVGA RTX 3060 12GB со 2 години локална гаранција. Конта...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:07hard disk 1tb.western digital.Black,SATA 3.5

hard disk 1tb.western digital.Black,SATA 3.5


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:55  НОВ ОГЛАС

hard disk 2tb.western digital enterprise 64mb .black.3.5

hard disk 2tb.western digital enterprise 64mb .black.3.5 ,swiss


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:42  НОВ ОГЛАС

Laptop macbook pro 2015 kupen od Apple Store Australia

Лаптопот е донесен од Астралија. Воопшто не е користен, се гледа по б...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:38hard disk 4tb western digital enterprise sata 3.5

hard disk 4tb western digital enterprise sata 3.5


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32  НОВ ОГЛАС

hdd -hard disk Dell 600gb. SAS rpm 10k za server 2.5 ,caddy

hdd -hard disk Dell 600gb. SAS rpm 10k za server 2.5 ,so caddy od swi...


40 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45 €
Вчера 15:22  НОВ ОГЛАС

hard disk SEAGATE 300GB 10K RPM SAS 2.5 INCH

hard disk ZA SERVER.. SEAGATE 300GB 10K RPM SAS 2.5 INCH.SEAGATE 300G...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 14:50  НОВ ОГЛАС

zyxel GS1900-24E - Fanless 24 Port GbE L2 Web switch

zyxel smart GS1900-24E - Fanless 24 Port GbE L2 Web Managed Desktop S...


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
Вчера 14:12  НОВ ОГЛАС

Acer Aspire E5-771G,coreI7" 16g.250ssdPRODAVAM

Prodavam odlicno socuvan Acer Aspire E5-771G Bez mani ,baterija drzi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:01MacBook Pro mid 2012 13" PRODAVAM

Prodavam MacBook Pro mid 2012 odllicno socuvam bez niedna grepka...Mn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:48IntelCore ii3-7100 3M Cache, 3.90 GHz FCLGA1151

Intel® Core™ i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz 3890den Intel® Core™ i3-6100...


2.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15DELL LATITUDE E5470 i5 6200u {6th}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD

WIN 10 pro Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz up to 2.80 GHz 128 GB M....


10.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.490 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:15Prodavam nov 8GB ddr3-16000 SO-DIMM

Se prodava 2x8 GB ram memorija za laptop 1 x 8GB 1500den 2 x 8GB 30...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Kompjuter so visoki perfromanci

(Cena po dogovor) ~~~~~~~~~~~~~~ Graficka Karta: ROG STRIX GAMING G...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 13:00Lenovo Yoga 3 Pro

Laptop/tablet. Koga ke se previtka 360 stepeni dobivate 14 incen tabl...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:39Speedlink Kudos Gaming Mouse

Kratko koristen gejmerski maus socuvan kako nov. Ergonomski dizajn i ...


Вчера 12:38PC Gaming - Cooler Master (Cosmos S)

Se prodava PC Cooler Master Cosmos S (Gejmerska Konfiguracija) i e vo...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:30Nov SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1100den 180...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.100 МКД
Вчера 12:21Sodimm ddr2 ddr3 ram memorija za laoptop

prodavam 100% ispravni ram memorii Ddr3 8GB novi PC3L(1.35V) i PC3(1...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 МКД
Вчера 12:20Mining rig 2xRX580 8GB, RX470 8GB, 1060TI 6GB

Се продава риг комплет: - Gigabyte RX580 8GB - Strix RX 580 8GB Gam...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 12:04Laptopi Dell Core i5, Core i7 najniski ceni vo MK

Pristignata Nova kolicina!!! Malku koristeni laptopi Acer, Lenovo,...


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:02Laptop ACER Aspire - Intel i5/4GB RAM ***EKSTRA CENA***

Laptopot e vo odlicna sostojba. Ispraven, ispravna baterija. Intel pr...


6.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:40Laptop DELL Vostro, Intel - i3/4GB RAM **NOV - EKSTRA CENA**

Leptopot e NOV. Ima 17 meseci pismena garancija. Kupen 31 000 denari....


16.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:40Dva Laptopi HP 250 G4, Intel/4GB/500GB *KAKO NOVI - EKSTRA*

Laptopite se vo odlicna sostojba. Kratok period koristeni za OnLine n...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:40Laptop SAMSUNG ChromeBook 4 - 11,6”/4GB *EKSTRA CENA - NOV*

Laptopot e bukvalno NOV. Kvaliteten laptop na Samsung vo sorabotka so...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:40apple tastatura wirelees,bluetooth.A1314 ,socuvana.

apple tastatura wirelees,bluetooth.A1314 ,socuvana.moze i so touch ma...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 11:38Продавам колор принтер Canon

Продавам колор принтер Canon. Моделот на принтерот е Canon BJC 3000,...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:53  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам