Гостивар
                   
2260 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 6 1.4 tsi 90 kw 2010 godina

Golf 6 Motor 1.4 tfsi 90 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska 2010 godina...


6.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 окт 19:47Промовирано

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

Golf 5 2.0 tdi 8 ventilski 2008 godina Model UNITED

Golf 5 Motor 2.0 tdi 8 ventilski 103 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 окт 20:17Промовирано

HIUNDAY ACCENT AKCENT BENZIN PLIN

ACCENTOT E VO DOBRA SOSTOJBA MOTOR I MENJAČ EKSTRA DOBRI 2 NOVI GU...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 20:13*TOMOS * ROG * PONI EKSPRES *

PRODAVAM MNOGU DOBRO SOČUVANO MOTORČE POD 49 CC SO PEDALJI. PALI VO...


12 МКД
или предлог цена
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Денес 20:12Mishelin top gumi polovni 2komada za 40e.

Prodavam mishelin polovni gumi 205.60.16 vo super sostojba so ubava ...


25 €
или предлог цена
Денес 18:474komada polovni, zdravi gumi 17ka

Se prodavaat zdravi 17ki proizvedeni 2013. Mnogu evtino, site 4kom...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:46Prekrasen suzuki intruder

Se prodava Suzuki intruder 2007god. vo prekrasna sostojba bez vloz...


6.500 €
или предлог цена
Денес 18:46Renault trafik ne tovareno nikogas 2009god

Prodavam Renault trafik visoko kombe se vozi so b. Registrirano edna ...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 18:46Kangoo 1.5dci 2007 so klima

Prodavam Renault Kangoo so klima vo super sostojba patnicko so prosto...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:46Dainese laguna seca dvodelno odelo

Odeloto e koristeno dve sezoni, Golemina 50, so minimalna zabeleshka,...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:51  НОВ ОГЛАС

SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupe...


18.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:51MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:28Ford Mondeo 2.0 dtci FORD MONDEO 2.0 DTCI

Fordot e vo top sostojba redovno servisiran solidni gumi reg cela god...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:22Mercedes C180

Se prodava Mercedes C180 kolla e napren servis sve sto treba e menja ...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:05Mercedes 814 kiper so kran

Mercedes 814 kipper so kran Info na tel 077806403


1 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 16:45  НОВ ОГЛАС

Se Prodavaat Pirelli Zimski Gumi

Se prodavaat zimski gumi Pirelli 4 Gumi 225/45/17 Proizvodstvo 2017 s...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:32Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina

Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina vo perfektna sostojba atest...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:48  НОВ ОГЛАС

Audi a4 3.0 quatro

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:40TOYOTA AVENSIS Karavan 1.8 BENZIN PLIN/TNG

Toyota Avensis Karavan 2004 god. 1.8 benzin +plin 95 KW Pominati 2...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:35  НОВ ОГЛАС

Aluminski Bandazi i novi zimski gumi za BMW F10

Se prodava aluminski bandazi so zimski gumi, orginal za BMW F10, dime...


400 €
или предлог цена
Денес 13:53  НОВ ОГЛАС

ALU FELNI VW GPOUP 2018 GOD

ALU FELNI 5x100 VW POLO 2G MERANO GUMI-185/60/16 2019 GOD OD VW G...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
350 €
Денес 13:52CELICNI BANDASI ZA VW-5x100

CELICNI BANDASI ZA VW GRUPACIJA: BORA,GOLF,SEAT IBIZA,SEAT CORDOBA I...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
150 €
Денес 13:52FORD MONDEO na plin povolno

Prodavam Ford Mondeo 1.6 benzin so plin ( atest ) motorot raboti perf...


999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:51VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
16.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:49BMW 528i Plin 2002god.

BMW 528i Benzin Plin 2002god Klima So 8 fellni 19 i 16 Registracij...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:47Viluskar Heli 25 2014 Kubota Diesel

070/326-851 Prodavam Viluskar Heli so Kubota motor -2,5t nosivnost ...


Денес 13:00Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Opel Antara 2.0 cdti 4x4 2009

Opel antara 2.0 cdti 2009 god.kupena vo mk Registrirana so zelen kar...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00SAVA INTENSA 195.65.15 LETNI GUMI SKORO NOVI

SAVA INTENSA LETNI GUMI SKORO NOVI VOZENI SAMO LETO 2020 pominato 6-...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Tam

Se prodava tam vo odlicna sostojba. Informacii 070 552 640


1 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 13:00Mercedes e 350 cdi

Se prodava Mercedes e 350 cdi 2009 god. So pominati 258.000km orginal...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:39Mercedes E-63 AMG OPTIC -Dizel 170ps. 2014god

Se Prodava Mercedes Benz e63 AMG Optik. 2.0 dizel 125kw / 170ps. 201...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:39Telo za turbini za site koli

Telo za turbini i poprafka na turbo za site vidovi koli BMW VW AUDI ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:32Radio cd changer bmw mercedes vw

Radio za vw golf 5 6 50€ Klimatronik za golf 5 6 30€ Radio mercedes...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:32BMW F20 116i TURBO

Bmw F20 116 i turbo 100kW 136ps Kolata e mnogu socuvana uvezena od ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:31Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:30Celicni bandasi 5/120 205/55/16

Celicni bandasi za bmw 3 so gumi bmw120


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:54Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:53Bmw f10 bandasi 17 ki

5x120 ET8.5J


400 €
или предлог цена
Денес 11:53SEAT IBIZA FR MODEL 1.9 TDI 2002

VOZILOTO E VOZENO I CUVANO DOMAQINSKI. SITE SERVISI NAPRAVENI, GOLEM...


2.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:43GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2007 Godina. Registriran.

- SE PRODAVA GOLF 5 PLUS. - 1.9 TDI 77 KW. - REGISTRACIJA DO 05.07....


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:43Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам