Гостивар
                   
855 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

03 окт 17:35Промовирано

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

Golf 5 2.0 tdi 8 ventilski 2008 godina Model UNITED

Golf 5 Motor 2.0 tdi 8 ventilski 103 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 окт 20:17Промовирано

Kangoo 1.5dci 2007 so klima

Prodavam Renault Kangoo so klima vo super sostojba patnicko so prosto...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:46SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupe...


18.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:51MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:28Ford Mondeo 2.0 dtci FORD MONDEO 2.0 DTCI

Fordot e vo top sostojba redovno servisiran solidni gumi reg cela god...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:22Mercedes C180

Se prodava Mercedes C180 kolla e napren servis sve sto treba e menja ...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:05Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina

Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina vo perfektna sostojba atest...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:48  НОВ ОГЛАС

Audi a4 3.0 quatro

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:40TOYOTA AVENSIS Karavan 1.8 BENZIN PLIN/TNG

Toyota Avensis Karavan 2004 god. 1.8 benzin +plin 95 KW Pominati 2...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:35  НОВ ОГЛАС

FORD MONDEO na plin povolno

Prodavam Ford Mondeo 1.6 benzin so plin ( atest ) motorot raboti perf...


999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:51VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
16.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:49BMW 528i Plin 2002god.

BMW 528i Benzin Plin 2002god Klima So 8 fellni 19 i 16 Registracij...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:47Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Opel Antara 2.0 cdti 4x4 2009

Opel antara 2.0 cdti 2009 god.kupena vo mk Registrirana so zelen kar...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes e 350 cdi

Se prodava Mercedes e 350 cdi 2009 god. So pominati 258.000km orginal...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:39Mercedes E-63 AMG OPTIC -Dizel 170ps. 2014god

Se Prodava Mercedes Benz e63 AMG Optik. 2.0 dizel 125kw / 170ps. 201...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:39BMW F20 116i TURBO

Bmw F20 116 i turbo 100kW 136ps Kolata e mnogu socuvana uvezena od ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:31Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:30Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:53SEAT IBIZA FR MODEL 1.9 TDI 2002

VOZILOTO E VOZENO I CUVANO DOMAQINSKI. SITE SERVISI NAPRAVENI, GOLEM...


2.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:43GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2007 Godina. Registriran.

- SE PRODAVA GOLF 5 PLUS. - 1.9 TDI 77 KW. - REGISTRACIJA DO 05.07....


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:43Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:33Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:15VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012/2011g

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012g VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅ DVOZONSKI KLIM...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:29SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:28Fiat Panda Delovi!!!

Delovi Podetalni info;071/347-591


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:56FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 2008 REG

Se prodava fiat bravo 1.9 multijet 150 ks 6 brzini 2008 godina vo odl...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:48Renault Koleus 2.0 dizel 4x4

Voziloto e socuvano redovno servisirano so servisna knishka,novi gumi...


6.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:46BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:07Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:55Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Гостивар

Автомобили

Денес 07:55MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:55Opel Astra J 2.0 118 kw 2010

Opel Astra 2.0 118 kw 2010 Registrirana do 06/2023 so zelen karton. S...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:53  НОВ ОГЛАС

VW Polo 1.4 BENZIN/PLIN

Se prodava VW Polo 2007/6god 1.4 Benzin-PLIN, so atestiran Plin vp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:34BMW F20 SPORT 2012god 118d. 143ks

so 215.000km realni poseduva servisna kniska kolata e vo fabricka...


11.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:34Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw God : 2014 vo sobrakajna Perfek...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:29Bmw 118 d

Bmw 118 dizel God:2007 Perfekten motor menjac bez nitu edna mana N...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:29BMW F 10 staklo

Bmw F10 Automatik Motor 3.0 dizel (525d ) God:2010 Km :249.xxx ...


15.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:28Peugeot 308 1.6 hdi Automatik

Peugeot 308 Motor:1.6 hdi Automatik Perfekten motor menjac bez n...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:28••FIAT PUNTO EVO 1.4 BENZIN-PLIN FABRICKI 2009 REG•FABRIKA••

--Se prodava Fiat Punto Evo od 20.12.2009 godina, so 1.4 8V 57 KW 77 ...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:25  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам