Прилеп
                   
2137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

077866336


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

04 јун 09:51Промовирано

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

04 јун 11:22Промовирано

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:50Промовирано

AUDI A6 3.0TDI - 11 "PERFEKTEN"

● Se prodava Audi A6 C7 3.0TDI 150kW 204ks proizveden 2011 godina. ● ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:24Reno megane

Se prodava Reno Megane 2ka 1.6 Napraven I mal I golem servis Registri...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:10Audi A3 2007 1.6i Sportback 8P Benzin / Plin Ауди А3

Се продава Ауди А3 2007 со 5врати 1.6 75 / 102 А тест плин STAG Сер...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58VOLVO C30.. 1.6HDI..PEUGEOT MOTOR.. EKSTRA..

KLIMATRONIK BOARD KOMPJUTER TEMPOMAT EL. NA RETROVIZORI EL. NA ST...


3.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:57Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamena


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:56VW GOLF 6 4MOTION 2.0 TDI 140ks, FULL-OPREMA SWISS

📣 СЕ ПРОДАВА 📣 🏁 VW GOLF 6 2.0TDI 4MOTION (140ks) ➡ Фул опрема,...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:48Polo gti 1.6

Wolkswagen polo gti 1.6 so dizna plin vnesen vo soobrakajna, reg.do 1...


111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:31Golf 6 2012

Vo ispravna sostojba registriran april


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:28Golf 6 2.0

Golfot e vo super sostojba so mnogu oprema


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:27HONDA CIVIC 2.2 CTDI 2009

Honda Civic 2.2 i-ctdi so izminati 185.000 kilometri so servisna knis...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:56Renault Megane 1.5 dci 2010

domakinski zacuvano vozilo redovno servisirano, registrirano ... pali...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:43Toyota Auris 1.4 D4D 2013god

Toyota Auris 1 4 d uvezena od Austrija plateni se site davacki Do reg...


12.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:37  НОВ ОГЛАС

Audi a3 2.0 tdi

AUDI A3 2.0 tdi sline Napraven kompleten golem servis ulje 5/30,si...


8.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:27  НОВ ОГЛАС

Seat ibiza 1.4 mpi 2001

Registrirana do april smeneta potions lamellar drug lager servisirana...


900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:57Reno Clio

Reno Clio


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:56BMW E39 V8

BMW E39 V8 Maksimalno socuvano... 1999 god 215.000 km Kompletn...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:16Golf 6 2.0 TDI 110ks

GOLF 6 TDI 110 KS 2009 GOD 4 NOVI ZIMSKI GUMI PARKING SENZORI I...


7.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:16AUDI A3

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2005GOD REGISTRIRANO DO 4.2024.OPREMA :EL.STAKL...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 05:51Se prodava BMW X3

Se prodava bmw x3 top sostojba registirano do 17.01.2024god. Oprema: ...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:22Se prodava mazda 6 2.0

Se prodava mazda 6 2.0 dizel motor top sostojba, registrirana do 28.1...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:22SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 2010 GOD

Se Prodava SEAT ALTEA XL vo Dosta Dobra Sostojba. Mozna e i Zamena z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:49  НОВ ОГЛАС

BMW 320TD

Se prodava I zamenuva Bmw 320td 110kw 150ks Ates na folii Klima i...


3.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:32OPEL ASTRA 1.7 CDTI VO EXTRA SOSTOJBA

Se prodava opel astra 1.7 CDTI 2008 godina napraven e golem i mal ser...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:11  НОВ ОГЛАС

opel corsa1.0 1999

kolata nema korozija e vo odlicna sostojba so minimalna potrosuvacka ...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:09Се продава Opel

Во исправна состојба


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:55Opel insignia 2.0

Se prodava OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI Avtomobilot e vo izvonredna sosto...


7.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:41ZASTAVA FICO FIKO 750

ZASTAVA 750 FICO FIKO ФИЧО VO ODLICNA SOSTOJBA FABRIKA SAMO ZA SERIOZ...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:22KIA DELTA AVELA

Se prodava kia avela delta 1999 godina 1.5 benzin standard oprema bez...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:09SEAT IBIZA 1.9 TDI 2009GOD

SEAT IBIZA 1.9 TDI 66KW 2009GOD UVOZ NL PLATENI DAVACKI DO REG P...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:33Opel Astra H 1.7cdti

opel astra h 1.7cdti 100ks odlicna mehanicka sostojba motor menuvac d...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:32GOLF 5 1.9TDI 2008GOD BLUEMOTION

GOLF 5 1.9 TDI 105🐎 2008 GOD BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA 🇳...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:31OPEL TIGRA 1.4

Opel tigara 1.4


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:24Opel Zafira

Prodavam Opel Zafira Klima ispravna El.prozorci El.retrovizori Ab...


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:11  НОВ ОГЛАС

Fiat bravo 1.9 multijet 150hp

Na voziloto ima napraveno golem i mal servis pred 1000km. Od oprema ...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:10BMW E90 320d 2.0 LCI

Возилото е во супер состојба. Редовно сервисирано. Се работи до после...


7.700 МКД
или предлог цена
- 94 % Попуст
123.456 МКД
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:38CITROEN BERLINGO 4x4 DANGEL

kolata e uvezena od svajcarija fabricki prenos 4x4 dangel,registriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:34Renault Talisman 1.6 DCI

Vo besprekorna sostojba. Moze zamena za vozilo so 7 sedista. 104.000...


15.950 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:24Se preodava Fiat Bravo 1.6 - 105ks euro5 2010

Kolata e dobro zacuvana so redoven servis mozi da se vidi vo sekoe vr...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:59Fiat Stilo MultiWagon 1.6 16v benzin plin LPG

Fiat Stilo MultiWagon 1.6 16v 103ks (76kw) benzin plin LPG Atest (no...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:15Volkswagen Golf 3 1.9 TDI 90 ks

Volkswagen Golf 3 1.9 TDI 90 ks Servisiran golem i mal pred 10 ooo k...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:15Страна 2 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам