Прилеп
                   
2029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4X4 2014GOD

KOLATA E 2014 GOD REGISTRIRANA E CELA GODINA I E 4X4 SO SERVISNA KNIS...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Chevrolet Kalos

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 окт 22:42Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO KIA TOP SOSTOJBA DONESE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Alfa 159 1.9 jtdm delovi 2009

Novo delovi alfa 159 1.9 jtdm 110kw 2009 godiina se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49Alfa 156 delovi za 1.8 1.9 2.0 i 2.4 se sto vi trevba

Delovi za alfa 156 i 147 twin spark i jtd imam se


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49Delovi alfa romeo 147

Sekakvi delovi za alfa romeo 147 078572642 078572642 078572642


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49Seat Toledo 1.9TDI

Se prodava odlicno socuvano Seat TOLEDO 1.9TDI so full oprema 075296...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:37Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks Vo ispravna sostojba i napraven go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:35FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


4.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:18VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


14.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:18FORD FOCUS 2010 1.6 BENZIN PLIN

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA BENZIN - PLIN PRVA REGIST...


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:18FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010

☎️071-985-494 ☎️ Ful servis 4 NOVI GUMI debica 205-55-16 Registrir...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17DELOVI ZA OPEL ASTRA 1.6 16V

Se prodavaat delovi za opel astra


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:56DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodavaat delovi za punto 1.1 i 1.2 benzin


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:56DELOVI ZA PEUGEOT 106

Se prodavaat delovi za POUGEOT 106 motor 1.1 benzin 97'


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:56POLOVNI DELOVI ZA RENAULT CLIO 1.2 BENZIN

Clioto se prodava na delovi .Motor 1.2 8v i 1.4 8v .vo super sostojb...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:55AUDI A6 1.8Turbo PERFEKTEN ! komplet servis i reg cela god

Prodavam odlicno zacuvan audi a6 1.8turbo 110kw 150ks 1999god benzin ...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:45OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2010 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba so sredeni dokumenti do registracija


6.399 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:41Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:38Renault Scenic 1.9DCI 2004g 7 Sedista

✅Se prodava Renault Grand Scenic 1.9DCI 2004g ✅Registrirano cela god...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:38Се продава Ford Mondeo

Сервисирано комплет, регистрирана зелен картон, оргинал атестирани фо...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:33SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:20VW POLO 1.6 TDI

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ VW POLO 1.6 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:07FORD FOCUS TITANIUM EXTRA ZACUVAN

KOLATA E EURO 5 1.6hdi 8v.115ks. REG.SO ZELEN KARTON FULL OPREMA N...


7.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:04FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuv...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:00Audi a3 2.0 tdi facelift

Prodavam audi a3 2.0 tdi 2009/2008 vo mk soobrajkajna.Kolata e uvezen...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:48Se prodava alfa romeo 147

Se prodava alfa romeo 147 so pominata registracijata Povejke info na ...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:27Kolata se prodava

Se prodava lada 110 marka lada vaz, Registrirana do 8 mesec 2023 god...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:07MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:25TENAULT.. MEGANE.. 1.6.. TNG....... 0000

Odlicno Izlupen lakot na predna hauba Reg do 11 mesec 2023


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:10Citroen saxo

Dobri gumi nov akomulator refistrirana


550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:11Mercedes A190 2000

Registrirano do 15 dekqemvri servisirano benzin plin so sitni karose...


1.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.250 €
Прилеп

Автомобили

Денес 06:00Golf 6

Ekstra socivano vozilo, kozen enterier i mnogu oprema: dvozonska klim...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:46VW PASSAT 5.5 1.9tdi 131 REGISTRIRAN CELA GODINA

PASSAT 5.5 1.9 TDI 131KS 2001 GODINA REGISTRIRAN CELA GODINA DO 10....


2.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 00:32Peugeot 207 1.6 бензин - ТОП СОСТОЈБА !!!

Се продава Peugeot 207 1.6 бензин во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА Колата е...


3.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:25  НОВ ОГЛАС

Audi A3 1.8 Benzin

Reg do Mart 2023 Dobra sostojba pali vozi Na ovaj broj!! Broj kontakt...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:41  НОВ ОГЛАС

Audi A8 L !!!!!EXTRA !!!!!!

Audi A8 L ---- EXTRA SOSTOJBA Kompletno servisiran so novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:23  НОВ ОГЛАС

Opel Astra GTC COSMO 1.7 74kw 101hp 2006

Opel Astra GTC COSMO 1.7 74kw 101hp 2006 Registrirana do 9 mesec 202...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:16  НОВ ОГЛАС

Seat Leon

Leonot e 1.6 105 ks vo odlicna sostojba 2011 godina so realni kilomet...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:08Volkswagen Golf V 1.4 бензин/плин во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА

Се продава Vw Golf 1.4 80кс бензин/плин Автомобилот е максимално за...


4.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:05Se prodava vw passat b6

Se prodava passat b6 so noviot motor 2.0 vo odlicna sostojba euro 5 s...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:58Citroen C5 Full Automatic

Komplet servisirana,akomulator pod garancija,menuvac raboti odlicno,g...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:36  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.9 TDI 105KS FACE LIFT

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 105KS FACE LIFT MODEL 2009 GOD UVOZ HOLAN...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:37  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам