Прилеп
                   
2001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Audi A6 (C6) Avant 2.7TDI V6

- Se prodava Audi A6 C6 Avant 2.7TDI V6 132kw 2006/07 godina so S-lin...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

02 фев 17:58Промовирано

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

SUZUKI MARUTI... ODLICNO... 0000

ODLICNO PRV GAZDA NOVI ZIMSKI GUMI. MNOGU ZDRAVO KOLICE CENA 600 ...


620 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:14Volvo V50 D2 Business 1.6D 2012 Euro 5 Redizajn

Volvo V50 D2 Business 1.6D 2012 so novio motor Euro 5 84kw Redizajn ...


6.090 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:05Seat Ibiza 1.9 TDI 105ks 2009 reg 08/23 zelen karton

Seat Ibiza 1.9 Tdi 77kw 2009 Vo odlicna sostojba so DPF na vozilo fa...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:05Polo.1.4tdi1000evra.

Motor zakocen


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:57Land Rover DIscovery Sport 2016 godina

Vo top sostojba nema nikakva mana


21.000 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
25.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:53Renault Kadjar Рено Каџар

Се продава renault Kadjar,2017 год. 1.5 дци ,110 кс. Возилото е серв...


16.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:52SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa do mart 202...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.750 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:50Se prodava Skoda Oktavia

se prodava Skoda Oktavia 1.6 TDI 85kw so full oprema pominati 43000 k...


16.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:25LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:16Honda Cr-V 4x4

Направен редовен сервис, се друго функциоално во неа.


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:11Mercedes E220 BlueEfficiency 170hp - f1 shifteri

Kolata e vo odlicna sostojba, so site navremeni servisi vneseni vo se...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:03KIA CEED 1.6 90KS 2008 - UVOZ SWEDEN

VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKII !!! PLATENI SE S...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:43  НОВ ОГЛАС

TOYOTA AYGO 1.0 2007 UVOZ SWISS

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRANO I REGISTRIRANO ...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:33  НОВ ОГЛАС

reno. renault megane scenic Rx4

registrirano pred dva meseci, istovremeno napraven golem servis plus ...


2.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:38Mercedes 190 2.5 66 kw

Mercedes 190 2.5 d 66 kw reg 83g


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:07SA PRODAVA MOZNA ZAMENA SO VASA DOPLATA

Volvoto go imam dve godini nema nikakva mana stegnato ni krcka ni tr...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:21GOLF 1.6 TDI 2011 GOD full oprema

Registrirana cela godina servis mal so full oprema tell 075 491 117


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:02VW GOLF 7 2.0 GTD 184KS

VW GOLF 7 2.0 GTD 184KS FULL OPREMA UVEZANA OD CH PLATENI DAVACKI D...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:53FIAT PANDA 0.9 TWIN AIR 44KW 2014GODINA

FIAT PANDA 0.9 TWIN AIR FULL OPREMA KLIMA CENTRALNO ALARM ABS AI...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:53MERCEDES CLA 220CDI FULL OPREMA

MERCEDES CLA 220CDI FULL OPREMA KOZEN ENTERIER KOZEN VOLAN KOMANDI NA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:53MERCEDES GL 420CDI 4-MATIC FULL OPREMA

MERCEDES GL 420CDI 4-MATIC FULL -- KLIMATRONIK -- TEMPOMAT -- BORD K...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:53VW GOLF VI 1.6 TDI TREND-LINE

VW GOLF VI 1.6 TDI TRENDLINE KLIMATRONIK CENTRALNO ALARM ABS SER...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:53F30 2.0 85kw

Odlicna sostojba Napraven golem servis Registrirano so Zelen karton ...


12.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:03SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Se Prodava Seat Altea XL 1.9 TDI 77kw Registrirana do 07/2023 Naprave...


6.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:00Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006

Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006 godina Servisirana smeneto e se, registr...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:15Opel Astra h 2007 1.7 cdti

Se prodava Opel Astra h 2007 godina So full oprema Na voziloto se ...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:54Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo 18td 1997 god registrirano do 9ti mesec 2023t...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29Se prodava Fiat Stilo 1.9 jtd

Se prodava Fiat Stilo 1.9jtd 85kw 115ks 2003 god. registrirana do 02....


1.750 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:25GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


7.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:03SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin Registrirano Od Oprema Poseduva ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:48BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:31PASSAT R LINE 190KS FUL EXTRA

Se prodava (ili zamenuva)Passat R-line 2.0 tdi 190ks so naj ful oprem...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
28.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:55BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!! ➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖ ➖1...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:40Ford escort 1.6 plin reg

Se prodava ford escort 1.6 16v 66kw, so nov atestiran dizna plin. Kol...


750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:18Se prodava Mercedes c 250 dizel.

Se prodava Mercedes c 250.turbo diesel,1997.klimatronik euro kuka.


1.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:47Se prodava mercedes A 160 cdi.

Mercedes donesen od holandia technicki ispraven nov akolumator.2800.f...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:47AUDI A5 2.7 automatik

Audi 2.7 tdi sportback avtomobilot e so full oprema vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:04Audi A3 SPORTBACK 2.0TDI-mozna zamena

Audi A3 SPORTBACK 2.0TDI 140ks 2005god Registriran do 05.01.2024 b...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:47ZASTAVA FICO FIKO 750 [850]

SE PRODAVA ZASTAVA 750 VO ODLICNA SOSTOJBA ZASTAVA 750 850 FICO FIKO...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:19  НОВ ОГЛАС

Seat leon

SEAT LEON 1.6TDI 105 FR Ecomotive OPREMA KLIMA TRONIK BORD KOPJUTE...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:10Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам