218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Екран SAMSUNG A528 / A52s комплет со рамка Black (OLED)

* Екраните се компатибилни и со 4G верзијата и 5G верзија. * Екранит...


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:38Екран за Huawei P30 Lite / Nova 4e

Copy (COG version flex): 2100 мкд Full Original: 2450 мкд - Екран...


2.100 МКД
или предлог цена
Денес 14:38Екран SAMSUNG A32 4G / A325 комплет со рамка Black (OLED)

* Fingerprint и останатите сензори можат да си функционираат нормално...


3.400 МКД
или предлог цена
Денес 14:38Екран Huawei P40 Lite БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

* Нови екрани во кутија. * Цената се однесува за само (ОРИГИНАЛЕН) Е...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:38Екран SAMSUNG A415F / A41 комплет со рамка (ORIGINAL AMOLED)

* Екранот е со пропуштен OCA лепак во долниот лев агол и е со намален...


3.100 МКД
или предлог цена
Денес 14:38SAMSUNG J6 2018

TELEFENOT IMA PUKNAT EKRAN SE GLEDA NA SLIKI - SVE FUNKCIONIRA TAC SV...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:55Huawei P40 lite

SE prodava Huawei P40 lite vo odlicna sostojba .Cena 7000 den


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53Blackview A60

SE prodava Telefon Blackview A60 vo odlicna sostojba.Cena 3000 den in...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Iphone,redmi

Se prodava Redmi 8 vo odlična sostojba 6000 mkd celosno funkcionale...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
01 окт 19:16Apple Wach series 4-44mm gps cellular

Prodavam Apple Wach Space gray series 4-44mm gps cellular, malku kori...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 МКД
01 окт 18:56Екран SAMSUNG A515F / A51 комплет со рамка (OLED)

OLED (помал во однос на орг БЕЗ РАМКА): 3600ден. (ЗАЛИХА: 2 парчиња)...


3.600 МКД
или предлог цена
01 окт 17:23Екран SAMSUNG A505F / A50 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се со оригинални димензии, истотака имаат подобра слика и ...


2.800 МКД
или предлог цена
01 окт 17:20Redmi Note 9 Pro 6/128 - Нов неупотребуван

Redmi Note 9 Pro - 6/128GB Forrest Green - Неповторлива цена од 11.49...


11.499 МКД
или предлог цена
01 окт 17:20Купувам Скршен iPhone 12 Pro MAX или мат. плоча

Како што напишав во самиот наслов, барам или со скршен екран за делов...


150 €
или предлог цена
01 окт 17:19Екран SAMSUNG A226B / A22 БЕЗ РАМКА (5G version, FULL ORG)

* Цената се однесува за само (ОРИГИНАЛЕН) ЕКРАН БЕЗ РАМКА, за монтажа...


2.200 МКД
или предлог цена
01 окт 17:05Полнач 220V Samsung S21 / Note 10 / 20 ultra PD 25W Оригинал

Оригинал поначи за SAMSUNG 25W , со 3 месечна гаранција и фискална см...


849 МКД
или предлог цена
01 окт 17:04Екран SAMSUNG A025G / A02s БЕЗ РАМКА (BIG Size, FULL ORG)

* Екраните се компатибилни со: A025G/ A02s/ A035G/ A03 / M02s / M03. ...


2.100 МКД
или предлог цена
01 окт 17:03Iphone X 64GB

Telefonot e kompletno ispraven i socuvan kupen od Telekom, Battery ...


290 €
или предлог цена
27 сеп 15:24Iphone 13 pro max

Se prodava iphone 13 pro max . Maksimalno socuvan. Koristen samo 3 me...


1.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.050 €
26 сеп 14:14IPHONE 12PRO 128GB FABRIKA

Iphone 12 pro 128gb Користен 1 година Без физичко оштетување Battery ...


45.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 08:01LG K 30

Prodavam LG K30 so maska I zastitno staklo ,polnac


2.700 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:53ZTE Z982

Socuvan bez ogrebotini,so zastitno staklo I maska


4.200 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:53Prodavam nov Nord 2005G

https://www.walmart.com/ip/OnePlus-Nord-N200-5G-Blue-Quantum-Unlocked...


11.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:53Redmi 9c

Telefonot e vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
21 сеп 12:20SAMSUNG A52s 5G

Telefonot e kako nov ne e mnogu koristen i e so garancija 14meseci im...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
21 сеп 12:10Iphone 8

Poveke info na 076 280 068


150 €
или предлог цена
20 сеп 11:16Екран SAMSUNG J330 / J3 2017 ЦРН (FULL ORG)

* Цената се однесува за само комплетен ЕКРАН (без вклучена монтажа). ...


1.850 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:58UV стаклени фолии за мобилни со заоблен екран

UV заштитни стакла за мобилни телефони кои имаат заоблен екран како ш...


19 сеп 15:57SAMSUNG A715F / A71 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


4.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:55Iphone 6s 128 gb!

prodavam iphone 6s 128 gb memorija,odlicen!


9.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 22:54Samsung Buds Live —NOVI—

Се продаваат Buds Live слушалки,нови,не отпакувани Без замени!! Цен...


50 €
или предлог цена
14 сеп 22:30Garmin Venu 2 Plus -НОВ-

Уморни од менување смарт уреди? Упатувајте и примајте повици од вашат...


365 €
или предлог цена
13 сеп 18:29Garmin Epix Gen 2 -НОВ-

Се продава нов мулти спортски часовник Garmin Epix Gen 2 Разберете...


680 €
или предлог цена
13 сеп 18:17Bezicni blutut slusalki F9 so powerbank za telefon

Нарачај: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=1867 The new g...


1.190 МКД
или предлог цена
10 сеп 14:17Samsung gear vr so kontroler- Самсунг геар вр со контролер

Gear Vr e kompatibilen so Samsung Galaxy Note5, Samsung Galaxy Not...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

10 сеп 12:31SAMSUNG A705F / A70 комплет екран со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.600 МКД
или предлог цена
06 сеп 14:47Екран SAMSUNG A125F / A12 БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

---- Достапно повторно на залиха!!!!! - Екраните се целосно оригин...


2.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 14:46Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Full pakuvanje namenet za europski pazar kupen e od Svedska odlicno ...


620 €
или предлог цена
04 сеп 15:31IPhone 7,telefon,prodavam!

Staklo! Bez zabeleska!


8.000 МКД
или предлог цена
31 авг 16:41PRODAVAM ALCATEL 1S

PRODAVAM ALCATEL 1S VO ODLICNA SOSTOJBA


3.500 МКД
или предлог цена
25 авг 10:38Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам