85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM NOF TELEFON POD GARANCIJA

prodaVAM NOF TELEFON KUPEN OD A1 TELEKOM PRED MESECE DENA POD Garanc...


3.600 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:50Prodavam blackview A60 pro

Prodavam blackview A60 pro vo odlicna sostojba, ima ssd karta na 2Gb...


2.600 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 МКД
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:06Prodavam Samsung Galaxy A50 vo odlichna sostojba!

Prodavam Samsung Galaxy A50 (Blue) vo odlichna sostojba! - Samsung-...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:02Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)(skrsen ekran,za delovi)

Galaxy S8,osteten ekran,Drugo se ispravno. Moze da se iskoristi za ...


2.900 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

01 окт 20:03Samsun galaxy J5

Super socuvan mobilen bez oshtetuvanja 070999207


3.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

01 окт 11:30Note 4 / Samsung Galaxy Note 4

Samsung GALAXY NOTE 4 Dve Baterii Prodavam koristen no mnogu soč...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

01 окт 10:42Note4 - Galaxy Note 4 Samsung

Se prodava Samsung Galaxy Note 4 Lično moj, jas sum edinstven s...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

01 окт 10:42iphone 11 pro 64Gb Newerloock

Telefonot e kako nov socuvan bez ni edna grepka full pack 070664244


470 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
490 €
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

01 окт 10:16Zlaten broj pripejd broj

Prodavam pripejd broevi 933444 902100 851000 900050 Kontakt na V...


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:47Prodavam Samsung Galaxy A50 vo odlichna sostojba!

Prodavam Samsung Galaxy A50 (black) vo odlichna sostojba! - Samsung...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

30 сеп 12:48Zastitna maska za samsung j7

Zastitna maska za samsung j7


200 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:54Mobilen LG K30 (Alcatel huawei xiaomi redmi honor lenovo)

Telefon Lg K30 model LM-X410 (FG) Raboti na site mrezi,malku koriste...


3.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

30 сеп 09:15продавам одлично сочуван Redmi Note 8 Pro Mineral Grey

купен 04.07.2020 год од Нептун со важечка гаранција 24 месеци (до 04...


10.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

29 сеп 08:29Lg Fiesta2 (LGL164VL)

Zaklucen na email (no moze da se resetira). Ekranot e puknat no fun...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

23 сеп 23:44SamsungA72

Maticna ploca Ne raboti Ostetena pri pad.gubi struja pr rabota . Kor...


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

21 сеп 13:02IZNAJMUVANJE I PRODAZBA na Bubici Bubica (NE SE KINESKI) ! !

--- Изнајмувам и продавам 100% невидливи минијатурни бежични слушалки...


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

20 сеп 13:50iRehab - Mobile Clinic | Profesionalen Servis za Telefoni

📲Ви треба поправка на вашиот телефон? Ние ви нудиме: Промена на ек...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 20:46HTC desire 820

Se prodava HTC 820 dobro socuvan so 5 zastitni maski i predno zastitn...


4.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 МКД
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

19 сеп 19:27iphone 6 plus so icloud

iphone 6 plus za delovi


4.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

17 сеп 19:04Продавам половен мобилен Samsung E1200 Push

На телефонот му треба мал сервис Телефонот е се за пензионери, има...


400 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

06 сеп 21:37Novi alcatel android vo kutija full pakuvanje

Novi


2.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

03 сеп 09:31BYPASS NA ICLOUD IOS 15

BYPASS NA ICLOUD IOS 15 Iphone 6s 2500 den Iphone 6s plus 2700 den...


2.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 11:47ORGINALNI DELOVI ZA IPHONE

Orginalni delovi za Iphone 5 iphone 5c Iphone 5s Iphone 6 Iphon...


300 МКД
или предлог цена
01 сеп 11:47Otsrtanuvanje na Icloud

Bypass na Iphone 5,5C,5S,6s,6s+7,7+8,8+X IPAD SITE MODELI Najefin...


1 €
или предлог цена
01 сеп 11:47Najeftino ostranuvanje na google acaunti

najeftino otstranuvanje na google acaunti Rab vreme 09 24


300 МКД
или предлог цена
01 сеп 11:47Najeftina promena na konektori za polnenje

najeftina promena na konektori za polnenje. Rab vreme 09 24


300 МКД
или предлог цена
01 сеп 11:47SERVIS ZA MOBILNI TELEFONI PO NAJNISKI CENI

Promena na ekrani baterii dekodiranje softveri google accaunt pr...


300 МКД
или предлог цена
01 сеп 11:47Najeftin servis za mobilni telefoni

najbrz i najdobar servis za site vidovi na mobilni telefoni. Rab vre...


300 €
или предлог цена
01 сеп 11:47Kutija od iPhone 4 (4s,5s,6s)

Odlicno socuvani. 4 i 5s - po 500 d. 6s (128gb-kupen vo usa) - 60...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

30 авг 13:49Fiksna linija fiksen pripejd broj bez pretplata so telefon

Fiksen broj na VIP linija pripejd koj raboti kako mobilen (moze da se...


1.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

28 авг 11:31samsung galaxy a8 2018 kako nov

se prodava galaxy a8 2018 kako nov cena 360e


300 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

26 авг 22:18Za Iphone 3GS staklo tac ekran

Za iphone 3GS - staklo so tac - ekran - (prodaden) - zaden kapak ...


150 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

24 авг 00:17XIAOMI Redmi 9AT malku koristen

Xiaomi Redmi 9AT Telefonot e kupen 10.2020 od Telekom i e mnogu malk...


4.990 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

22 авг 17:58Продажба Откуп Сервис Декодирање Галантериа

Продажба Откуп Сервис Галантериа Декодирања.. Се за вашиот мобилен ап...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

12 авг 14:05Samsung Galaxy NOTE 8 (BLACK 64GB, 6GB RAM) od Svajcarija

Se prodava Samsung Note 8, crna boja so 64gb memorija i 6gb RAM, kupe...


6.900 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 01:18Samsung Galaxy S4 mini GT-I9195 (skrsen ekran)

Samsung galaxy S4 mini so skrsen ekran. Drugi delovi ispravni, ploc...


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

28 јул 23:30Iphone 5s,Iphone 5 (na icloud)

2 x Iphone 5s. - 5s-crniot raboti,zaklucen icloud(1000d) (prodaden) ...


600 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

17 јул 22:50P30 lite / HUAWEI P30 lite 4GB Ram /128gb Rom

Prodavam koristen HUAWEI P30 lite / plava-perla -sto se preliva ...


7.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

15 јул 22:03Iphone xS gold

se prodava iphone xs gold mnogu socuvan bez grebatini


300 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

29 јун 23:24iPhone 3GS (32gb)

iPhone 3gs so 32gb. Site dugminja,senzori,zvucnici,mic,wi-fi..isprav...


3.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

18 мај 13:16Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам