132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda crf f4

Se prodava honda 600 f1 maksimum zacuvan bez zameni komplet servis ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:22Kawasaki 250

Hitno se prodava kawasaki 250 so 2 dzekovi vo top sostojba poveke inf...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:22Se prodava coper

Soperot e sega registran 13000km mnogu zacuvan hamaci 250cc


1.200 €
или предлог цена
Вчера 19:07Cena po dogovor

NAPOMENA: Skuterot e uvezen od švajcarija i ne e carinet.


123 €
или предлог цена
Вчера 18:05Ducati Monster 696

Odlicna sostojba promenti maslo, filtri, kaisi, lameli, lanec, zvezdi...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 10:19Kawasaki kxf 450 Kawasaki kxf 450cc

Odlicna soatojba 072 241 402 072 241 402


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Вчера 00:19PIAGGIO TYPHOON 125 UVEZEN OD SVAJCARIJA

PIAGGIO TYPHOON 125 2014 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


1.600 €
или предлог цена
08 дек 13:00Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.650 €
или предлог цена
08 дек 11:18Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
08 дек 11:18Aprilia Scarabeo 100ie 2005g.reg.do 20.07.2023god.

Регистрирано цела година до 20.07.2023год. Троши 1,5л.на 100км. Нов...


950 €
или предлог цена
08 дек 11:18Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.350 €
или предлог цена
08 дек 11:17Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
08 дек 11:17Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
08 дек 11:17Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.450 €
или предлог цена
08 дек 11:17Yamaha Versity 300ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
08 дек 11:17Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.650 €
или предлог цена
08 дек 11:16Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.550 €
или предлог цена
08 дек 11:16Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.300 €
или предлог цена
08 дек 11:16YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO R...


2.000 €
или предлог цена
06 дек 18:07Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
06 дек 15:18Aprilia replika e auspusi /075 885 548 075 813 672

3000 ili 2800


50 €
или предлог цена
06 дек 14:29BMW F800R 2012

Odlicna sostojba Registriran-mk tabli Ima i kufer original bmw I vizi...


6.500 €
или предлог цена
05 дек 21:59Aprilia Scarabeo 125

Aprilia Scarabeo 125,prva boja.karoseriski odlicen, makedoski tablic...


1.550 €
или предлог цена
05 дек 08:19Piaggio Liberty 150ie

Godina na proizvodstvo 2015,kupen vo Dynamix 2016. Odlicna sostojba,...


2.250 €
или предлог цена
05 дек 08:19Prodavam Suzuki Streetfighter

Prodavam Suzuki GSXR 750cc 93kw 1995god Streetfighter Registriran ...


2.499 €
или предлог цена
04 дек 23:21HONDA CB 900B HORNET

Се продава мотор HONDA 900B HORNET од 2002 година. Тел. 070/230 689


1 €
или предлог цена
03 дек 11:06Cagiva 125 2t enduro

Motorot e so mk tabli registriran do 5mesec 2023 Masina top 24hp ...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
02 дек 22:00PRODAVAM SUZUKI GSXR 1000 K6 VO ODLICNA SOSTOJBA

Prodavam SUZUKI GSXR 1000 K6 VO ODLICNA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
02 дек 17:50KAWASAKI ZX10R ABS 2012

KAWASAKI ZX10R ABS 2012 - 22.000km - METZELER MK3 GUMI - Translogi...


9.950 €
или предлог цена
02 дек 16:25YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN

YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN MOTOROT E BUKVALNO KAKO NOV VO PERFE...


4.350 €
или предлог цена
02 дек 16:25SUZUKI GSX-R L0 1000 SO MNOGU DODATNA OPREMA

SUZUKI GSX-R L0 1000 SO MNOGU DODATNA OPREMA CARBON PREDNA MASKA CA...


9.500 €
или предлог цена
02 дек 16:25YAMAHA YZF-R1 2008

YAMAHA YZF-R1 2008 GPR EXHAUST FULL SUSTEM REG. DO 6 mesec 2023 so...


6.100 €
или предлог цена
02 дек 16:23Kawasaki kxf 450

Kawasaki Kxf 450cc.... 2015 godina....Top ,odlicen ..... Napraven gol...


По Договор
или предлог цена
01 дек 22:31Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3 €
или предлог цена
01 дек 13:52Dragster 800rr

Motorot e vo odlicna sostojba cena po dogovor poveke info na 0762...


1 €
или предлог цена
01 дек 13:51Ducati 695

Ducati 695 vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
01 дек 10:27Mondial race 250cc NOV so samo 700km

Registriran cela godina! 071760936 za poveke info 071760936 DARKO


110.000 МКД
или предлог цена
30 ное 13:20YAMAHA FZ6 2004

Prodavam Yamaha Fz6n 2004 vo top sostojba Motorot ima pominato 47 000...


3.599 €
или предлог цена
25 ное 17:57GILERA RUNNER VXR 200 ST l

Prodavam GILERA RUNNER VXR 200 ST vo super sostobja ! motorot e vo fa...


2.000 €
или предлог цена
25 ное 08:22BMW S1000RR

Povekje info na Viber ili WhatsApp. Motorot e kako nov so pominati 4...


1 €
или предлог цена
21 ное 20:53Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам