107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompresor 1 Компресор 1

Компресорска глава/пумпа 4 kw 10 bar


По Договор
или предлог цена
Денес 14:53  НОВ ОГЛАС

Vaga,vagi,вага,ваги до150,300 и 500кг.

Се продаваат ваги нови 150,300 и 500kg. со платформи со димензија 40х...


250 €
или предлог цена
Вчера 19:00Hidraulicni pumpi pumpa пумпа пумпи

Хидраулични пумпи со големи мотори од 55кв 45кв 30кв 18.5кв 15кв...


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:49Digalka kran vitlo дигалка кран витло

Нов редуктор со половен мотор 2. 45кв


300 €
или предлог цена
21 сеп 21:45Vakum pumpi pumpa blower duvac turbina

Дувач или вакум пумпа избор од повеќе примероци од 100 евра нагоре


100 €
или предлог цена
21 сеп 21:40Hidroagregat hidroulicna pumpa

1.5 kw motori komplet so kazan pumpa i ventili


20.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:40Reflektor reflektori рефлектори рефлектор

Големки алуминиум куќиште со живина сијалица


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:39Пумпи пумпа pumpi pumpa

Нови пумпи


200 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Stolbna dupcalka busilica столбна дупчалка

Монофазна за домашна употреба


4.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:39Vakum pumpa вакум пумпа вакуум

Големи Јапонски клипни вакум пумпи со 97% ефикасност значи прави вак...


500 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Plasticni ventili пластични вентили

Нови 42 и 52 мм внатрешно


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Пловак plovak industriski

Нови


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:39Зегерови зегер zegorovi zeger osigurac osiguruvac

Најразлични димензии. Се продаваат само топтан по 2 евра кило Има ...


2 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Semerinzi semering simering семеринг симеринг семеринзи

Нови семеринзи за хидраулика и пневматика . О прстени Сетови за пу...


3 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Кран витло врапче kran vitlo vrapce

Исправно комплет со мачката за движење и даљинско. Со еднаш пустена с...


500 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Hidraulika hidroulika хидраулика

Нови делови за хидраулика. Се продаваат топтан на кило по 2 евра


2 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

Aksijalni ventilatori


50 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:3721 сеп 21:37Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

Неколку типови на електро раводници и вентили


50 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:37Pumpa za zapallivi tecnosti pumpu пумпа пумпи

Пумпа за бензин или нафта извадена од пумпа за бензин на макпетрол


100 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Ventilatori turbini вентилатори турбини

Центрифугални турбини големи и мали


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Ланци синџири lanci lanec singir

Нови ima i za viluskari


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Ладнак ладилник ladnak ladilnik

Ладилник на воздух за компресор


100 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Kuki za kran куки за кран нови digalka

Нови куки за дигалки


5.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:54Pumpi za maslo za podmackuvanje

Мали пумпи со казанчиња за централно подмачкување на машини


1.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:52Вентили ventili ventil

Golemi industriski novi


1 €
или предлог цена
20 сеп 22:48Сталажи stalazi

20 evra parce


20 €
или предлог цена
20 сеп 22:41Kontrolnik контролник

Исправен


25 €
или предлог цена
20 сеп 22:40Idealno ramna rabotna masa

Работниот стол е користен во лабараторија за испитување метали како и...


400 €
или предлог цена
20 сеп 22:38Греачи. Greaci

Greaci za ekstruderi Novi ppveke dimenzii


1 €
или предлог цена
15 сеп 10:01Кантал kantal zica

Razlicni debelinitankata 2evra kg a debelata po evro


1 €
или предлог цена
15 сеп 10:01Каиши kaisi kaishi

Само топтан на кило. Околу 700 кг по 1 евро кг. Сите се нови купени о...


1 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:01Pistol za farbanje пиштол за фарбање

Нови пиштоли за автоматско фарбање со течна боја и резервни дизни за ...


50 €
или предлог цена
15 сеп 10:01Zavojni kompresori kompresor duvalki duvalka

Zavojni niskopritisni kompresori za transportiranje na praskasti mate...


5 €
или предлог цена
15 сеп 10:01Regulator

Ispravni japonski


50 €
или предлог цена
15 сеп 10:00Zapcesti i varijatorski kaisi kashi каиши

Се продаваат варијаторски и запчести каиши и кожени и гумени траки


1 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам