107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vaga,vagi,вага,ваги до150,300 и 500кг.

Се продаваат ваги нови 150,300 и 500kg. со платформи со димензија 40х...


250 €
или предлог цена
Вчера 16:31Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка i drugi pomali


300 €
или предлог цена
02 окт 19:46Hidraulicni klipovi klip клипови клип хидрауличен

Големи нови клипови со 150мм клип и 200мм тело во фи должина 80 см на...


5 €
или предлог цена
02 окт 19:46Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

Се продава вибро мотор од 6 кв со 1400 вртежи тежок 243 кг со два те...


1 МКД
или предлог цена
02 окт 19:46lameli gurtni platna

Za vozila i mashini Za toptan evro kg Okolu 150 kg


1 €
или предлог цена
02 окт 19:45Plasticen ABS fiting i ventili

Extra kvalitet moze i toptan na kilo


2 €
или предлог цена
02 окт 19:45Ladnak za kompresor kompresori

Ispraven


100 €
или предлог цена
02 окт 19:45Pumpi pumpa пумпа

Одлична


5.000 МКД
или предлог цена
02 окт 19:45Zapcesti pumpu pumpa пумпа пумпи

Во одлина состојба со капацитет користени за транспорт на моторно и р...


1 €
или предлог цена
02 окт 19:45Kaisnici remenici so osovina ременици

450мм големата со 4 жлеба за 13ки каиши


100 €
или предлог цена
02 окт 19:45Hidraulicna pumpa Hidraulicen agregat hidroagregat пумпа

Хидроагрегат со двостепена хидраулична пумпа со 11 кв мотор и 300 лит...


1.000 €
или предлог цена
02 окт 19:44Varijabilni варијабилни reduktori reduktor редуктори редукто

Праволиниски редуктори ( мултипликатори) со редукција од 1/1 до 5/1


180 €
или предлог цена
02 окт 19:44ABS fiting i ventili

Odlicen kvalitet . za toptan ekstra cena na kilo 2 evra


2 €
или предлог цена
02 окт 19:44Платна за гуртни platna za gurtni

Нови платна за гуртни ламели и дискови и кочници. Само топтан по 1 е...


1 €
или предлог цена
02 окт 19:44Dojavuvaci za pozar дојавувачи за пожар

Нови


200 МКД
или предлог цена
02 окт 19:44Hidroagregat pumpa hidraulicna

5.5 кв мотор во одлична состојба користена само еден месец. Казанот е...


600 €
или предлог цена
02 окт 19:44Se prodava susac za vozduh ispraven

Susac za vozduh


350 €
или предлог цена
01 окт 13:32Presa presi преса преси

Фабричка со 2 водилки за прецизност 250 евра само пресата 450 евра...


250 €
или предлог цена
27 сеп 16:12Kompresor 1 Компресор 1

Компресорска глава/пумпа 4 kw 10 bar


По Договор
или предлог цена
24 сеп 14:53Hidraulicni pumpi pumpa пумпа пумпи

Хидраулични пумпи со големи мотори од 55кв 45кв 30кв 18.5кв 15кв...


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:49Digalka kran vitlo дигалка кран витло

Нов редуктор со половен мотор 2. 45кв


300 €
или предлог цена
21 сеп 21:45Vakum pumpi pumpa blower duvac turbina

Дувач или вакум пумпа избор од повеќе примероци од 100 евра нагоре


100 €
или предлог цена
21 сеп 21:40Hidroagregat hidroulicna pumpa

1.5 kw motori komplet so kazan pumpa i ventili


20.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:40Reflektor reflektori рефлектори рефлектор

Големки алуминиум куќиште со живина сијалица


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:39Пумпи пумпа pumpi pumpa

Нови пумпи


200 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Stolbna dupcalka busilica столбна дупчалка

Монофазна за домашна употреба


4.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:39Vakum pumpa вакум пумпа вакуум

Големи Јапонски клипни вакум пумпи со 97% ефикасност значи прави вак...


500 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Plasticni ventili пластични вентили

Нови 42 и 52 мм внатрешно


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Пловак plovak industriski

Нови


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:39Зегерови зегер zegorovi zeger osigurac osiguruvac

Најразлични димензии. Се продаваат само топтан по 2 евра кило Има ...


2 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Semerinzi semering simering семеринг симеринг семеринзи

Нови семеринзи за хидраулика и пневматика . О прстени Сетови за пу...


3 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Кран витло врапче kran vitlo vrapce

Исправно комплет со мачката за движење и даљинско. Со еднаш пустена с...


500 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Hidraulika hidroulika хидраулика

Нови делови за хидраулика. Се продаваат топтан на кило по 2 евра


2 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

Aksijalni ventilatori


50 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
21 сеп 21:38Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:3721 сеп 21:37Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

Неколку типови на електро раводници и вентили


50 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:37Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам