Виница
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes 41 44 wecsel sistem

Info na 078666331 - Goran Info na 078666331 Goran Info na 078666331...


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 19:37VOLVO euro 6 vetrobrani na stakla originalni

Glanc novi ne koristeni, kupeni originalni VOLVO


4.000 МКД
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 09:49Man 14- 224

Info na 078666331 Goran Info na 078666331 Goran Info na 078666331 G...


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

27 сеп 11:23Scania 124l

Scania 124 vlekac so kiper sistem euro3 pali vozi


3 €
или предлог цена
Виница

Камиони

26 сеп 10:09IVECO STRALIS 450 EURO5 10GOD

Celo za delovi pali vozi perefektna sostojba Bez zameni Bez zameni...


5.000 €
или предлог цена
Виница

Камиони

26 сеп 09:57SANDUK ZA KAMIONCE

5metra


850 €
или предлог цена
Виница

Камиони

22 сеп 08:22SANDUK ZA KAMION SO KRAN 2011GOD

Aluminski sanduk za kamion so kran


1.350 €
или предлог цена
Виница

Камиони

22 сеп 08:22Кипер MAN

Киперот е во екстра состојба троосовинец За повеќе инфо на 078/213-333


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

21 сеп 07:31IVEKO STRALIS 460 EEV

2012 god 800 000km Moze zamena za patnicko kombe ili avtobus


13.800 €
или предлог цена
Виница

Камиони

20 сеп 15:51KIPER SANDUK

Se prodava damper sanduk za troosovinec kamion Vo perfektna sostojb...


5.800 €
или предлог цена
Виница

Камиони

18 сеп 15:03IVECO. 6x4. Cursor 380

IVECO. 6X4 2003 god .Cursor 380kona.240000km sasijA ne zamena .


16 €
или предлог цена
Виница

Камиони

15 сеп 11:59Novi kaisi so mala racka 7.5m (posledni)

Prodavam posledni 10 ostanati kaisi so mala racka so dolzina 7.5m kup...


70 €
или предлог цена
Виница

Камиони

05 сеп 14:17MAN F2000 26.430 6x2

Man f2000 god 1999 kw 228 vozilo za specijalna namena komunalno


22.000 €
или предлог цена
Виница

Камиони

25 авг 13:37Volvo Euro 3

Servisiran 6 novi gumi so 700000 km racen menjac so c brzina poveke i...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

22 авг 23:03Volvo FM 380

Se prodava volvo FM 380kn E5 2012god 370000km SO CERADA I RAMPA ZA IS...


20 €
или предлог цена
Виница

Камиони

18 јул 19:02SE PRODAVA STANDARD VLEKAC IVECO STRALIS SO KOGEL PRIKOLICA

SE PRODAVA STANDARD VLEKAC IVECO STRALIS SO PRIKOLICA KOGEL VO ODLIC...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

30 мај 14:14Kiper sistemi i samari Scania skania

Kiper sistemi 2 br so kardan i direktno pumpa za menijac grs 900 i sa...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

13 мај 19:21Kiper sandak

Isi ITALIANSKI SANDUK KIPA NA TRI STRANI ZA MAN DAF.6.5M Dolg.


8 €
или предлог цена
Виница

Камиони

30 апр 10:20Kiper sistem scania124

Kiper sistem za skania 124 ekstra stoe na kamion


550 €
или предлог цена
Виница

Камиони

09 фев 19:25Kupuvam raba kamioni

Sekakov vid raba kamioni 6x4 kiperi vlekaci mikseri može i neispravni...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

07 фев 15:10Iveko 4 osovinec veksel

Se prodava iveko 4 osovinec vo ispravna sostojba


30.000 €
или предлог цена
Виница

Камиони

02 фев 18:18Iveco stralis

Iveko stralis 450 Tel za kontakt 078888858


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

19 ное 17:16Mercedes 12 13

Mercedes 12 13 cena za dva 3200 evra


3.200 €
или предлог цена
Виница

Камиони

09 ное 10:30Guma 315:80:22,5 CONTINENTAL HSL2 ECO-PLUS

Guma GODINA 2011


250 €
или предлог цена
Виница

Камиони

09 јул 08:12ADR DASKI

ALUMINIUM NOVO 30EURO POLOVNI 25EURO


30 €
или предлог цена
Виница

Камиони

09 јул 08:12MAN TGX 18.440 Dizel 2011god euro5,

Voziloto e vo perfektna sostojba bez nikakvi zabelezki.Moze da se vid...


16.000 €
или предлог цена
Виница

Камиони

05 фев 11:47Fap 16 20

Se prodava FAP 1620 1981 god Cena po dogovor Lice za kontakt: Vane...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

28 ное 15:48Volkswagen LT 35

Prodavam Volkswagen LT 35 vo odlicna sostojba.


8.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

11 сеп 08:24Man 33-410 2006 god

Vo ispravna sostojba Liebherr 9 kubici. moze i bes bure 078666331


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

01 мај 18:29Swing

Pumpa swing 24 vo isprvna sostojba 078666331 goran


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

23 апр 13:00Volvo 2007 god

Se prodava tel. 077530662


12.000 €
или предлог цена
Виница

Камиони

02 окт 07:18Volvo 2007god.euro5

Se prodava tel. 077530662


12.000 €
или предлог цена
Виница

Камиони

01 окт 21:22SCANIA R 420 euro 5

Se prodava Scania R 420 ,Euro 5 od 2008 Godina, so pominati 1 milion ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

19 јул 13:00Volvo fh 480

Kamjonot e na 880 000 iljadi 2008 godina,ima nova lamela i potisna pl...


15.900 €
или предлог цена
Виница

Камиони

30 апр 17:26DAF 105.460

Se prodava DAF 105.460 2009 god. Kamionot e vo besprekorna sostojba


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

12 мар 17:56DAF 105.460

DAF 105.460 Proizveden 10.10.2008 Kamionot e vo besprekorna sostojb...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

12 мар 17:55sanduk so cerada 7.2m

sandukot e kontejnerski od man komplet so dolnite pragovi


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

03 мар 07:41Kiper za trosovines komplet

Komplet so pomosna sasija i cilindar


1.300 €
или предлог цена
Виница

Камиони

29 јан 14:12Delovi IVECO STRALIS 450 / 2010

Delovi za Iveco Stralis 450.. 2010 godina..Kamionot e vo odlicna sost...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

17 јан 13:00KAMAZ

Vo dobra sostojba Za poveke inf javete se na :072567105 goce


3.999 €
или предлог цена
Виница

Камиони

18 ное 16:59Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам