Охрид
                   
31 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 09:35Промовирано

Se izdava kamp prikolka Partizan

Se izdava kamp prikolka vo Partizan. Zagradena so 30m2 dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 13:49Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 09:35Камп приколка во Градиште/Kamp prikolka vo Gradiste

Се издава камп приколка во Градиште, Охрид во која може комотно да се...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

31 мај 23:45SE IZDAVA KAMP BUNGALOV OHRID

kamp bungalov vo ohrid na 20 metri od plaza so sopstveno kupatilo kuj...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

30 мај 10:22Се продава приколка

Се продава приколка во камп Љубаништа. Цена по договор Контакт теле...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

30 мај 06:31Gradiste - se izdava nova baraka na prva linija

Gradiste - Ohrid SEZONA 2023 od 1 juni do 31 avgust Bungalov na p...


85 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

28 мај 22:03Prikolka vo Gradiste

Dve kamp prikolki vo gradiste, celosno opremeni so posebno wc tus tel...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

28 мај 19:26ИЗДАВАМ ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНА ПРИКОЛКА ВО ГРАДИШТЕ-ОХРИД

Издавам приколка во Градиште - Охрид која поседува: - целосно опреме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

24 мај 14:54Се издава камп приколка во Градиште, Охрид

Се издава камп приколка во Градиште - Охрид, во стариот дел, близу то...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

14 мај 11:35SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE

se izdava kamp prikolka vo gradiste kompletno opremena.. ima sopstven...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

30 апр 10:50Se izdava kamp vo Gradiste

Kampot e super i e namenet za 6 vozrasni. Ima se sto vi e potrebno za...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

28 апр 19:37SE IZDAVA KAMP BUNGALOV OHRID

kAMP BUNGALOV SO SOPSTVENO KUPATILO KUJNA TV WIFI NA 20 METRI OD PLAZ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

05 сеп 12:08Se izdava bungalov Ohrid

Se izdava bungalov Ohrid so sopsveno kupatilo kujna na 20m od plaza ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

03 сеп 16:01Kamp bungalov Partizan Ohrid

Kamp bungalov sopstveno kupatilo kujna dnevna na 20m od plaza i 15min...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

03 сеп 11:27Kamp bungalov partizan ohrid

Bungalov komplet opremen kupatilo kujna dnevna spalna kapacitet 5 li...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

28 авг 12:07SE IZDAVA BUNGALOV OHRID

se izdava bungalov so sopstveno kupatilo kujna spalna kapacitet 5 lic...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

17 авг 09:22Gradiste izdavam prikolka

Izdavam prikolka vo Gradishte stariot del prikolkata ima TV. Podvizen...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

09 авг 17:19Se izdava kamp vo Gradiste-Ohrid

Се издава камп во новиот дел во автокамп Градиште со капацитет за 6-7...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

21 јул 07:55IZDAVAM KAMP VO GRADISTE

Se izdava kamp vo Gradiste opremen so kijna i tus.sloboden do 17 juli...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

03 јул 14:08Издавам и продавам камп приколка во Љубаништа

Се издава или продава камп приколка во Љубаништа. 078/370-325


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

03 јул 09:43IZDAVAM KAMP VO GRADISTE

Izdavam kamp do ezero vo najubaviot kamp na Ohridskoto ezero Gradiste...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

30 јун 04:40Iznajmuvam kamp prikolka vo Gradishte - Ohrid

Се издава камп приколка комплетно опремена во Авто Камп - Градиште, О...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

18 јун 12:00Izdavam Kamp vo Gradiste

Kampot e vo stariot del na Gradishte. Opremen so TV. Frizider podviz...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

12 јун 14:30Се издава/продава камп приколка во Градиште

Екстра цена за до 15 септември. Се издава камп приколка во Градишт...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

30 јун 14:36Se prodava Kamp

Se prodava Kamp na Gradiste Kontakt 070210962


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

04 јун 19:47Izdavam prodavam prikolki vo gradiste

Se izdavaat povolno prikolki vo Gradiste Ohrid,prikolkite se komplet ...


4.000 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

24 мај 16:36Парцели за камп приколки

Извиднички Центар Охрид нуди можност за поставување на сопствена камп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

04 мар 12:50Se izdavaat prikolki vo ohrid

Se izdavaat dve kompletno namesteni prokolki vo ohrid so sopstveno ku...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

31 јул 08:54Se izdava-Prodava Kamp vo Ohrid Gradiste

RELAKSIRAJTE SE -ZAKAZETE GO VASIOT ODMOR NAVREME ! Se izdava kamp v...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

09 јул 13:00СЕ ИЗДАВА /ПРОДАВА КАМП ПРИКОЛКА ВО ГРАДИШТЕ

Се издава /продава камп приколак во градиште во стариот дел на 50м од...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

08 јул 01:10Se iznajmuva prikolka vo prv red Ohrid

Se iznajmuva prikolka za leten odmor vo prv red vednas do ezeroto vo ...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

20 јул 10:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам