Охрид
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vila Apartmani B&D Ohrid

Tivko mesto I chista okolina. Ubav park i zelena treva, pogodno za u...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 мај 23:08Студија во центар на ОХРИД позади Охридска банка

Се издаваат студија во центарот на Охрид позади охридска банка,студиј...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

25 мај 10:34Apartman Riki 1

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolaga...


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

23 мај 15:42Se prodavaat Pedalinki/Педалинки

Se prodavaat 4 pedalinki vo odlicna sostojba,moze da se vidat na lice...


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 мај 17:36Apartman Riki 2

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolaga...


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 апр 11:49Prevoz na patnici

vrsam prevoz na patnici so kombe ;


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

19 дек 07:26Studija vo centarot na OHRID pozadi OHRIDSKA BANKA

Stusijata se naogjaat vo centarot na Ohrid pozadi ohridska banka na 3...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

20 авг 12:19Izdavam Apartmani

Izdavam dvosobni Apartmani vo Ohrid za 4 i 5 osobi so sopstven parkin...


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

07 авг 14:23Se izdavaat sobi

Se izdavaat sobi vo naselba raca sobite se dvokrevetni i trokrevetni ...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јул 11:01Izdavam stan

Se izdava stan vo centarot na Ohrid vo blizina na Ohridska banka info...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јул 23:18Izdavam opremena prikolka vo Ljubanista

Се издава целосно опремена приколка во Љубаништа ,капацитет 4 лица с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јул 18:56Izdavam restoran na Ohridsko ezero

Izdavam rerstoran za biznis vo Ohridsko na eden kilometar ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 јун 01:49Apartmani *JOVAN* Ohrid

Апартмани и Студиа во центарот на Охрид ! 👉 Се издаваат Апартмани и...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јун 17:46Se iznajmuva Apartman

Се изнајмува апартман во населба Воска. Зградата се наоѓа покрај езер...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 авг 10:03Апартмани Велестово

Се издаваат нови штотуку отворени апартмани за 2-4 лица во Велестово,...


35 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 јул 17:29Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid blizu centar 3 kreveti , kujna , tarasa...


20 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 јул 13:07Apartmani Wish&Welcome

Apartmanite se locirani vo strog centar na Ohrid neposredno vo blizin...


1.111.111 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 фев 11:13se izdava stan za leto

se izdava stan za letna sezona vo ohrid hristo uzunov inf na tel.077 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 17:00Лежалки за сончање и одмор

Конечно и во Македонија лежалки за сончање и одмор, германско произво...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

06 јун 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам