Ѓорче Петров
                   
1112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Одржавање на дворови

Се за вашата градина ➡️Косење на трева( висока и ниска) ➡️Шишање н...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 20:24Шанк со 3 стола

Се продава шанк со 3 стола и две полици. Цена по договот. Контакт 077...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 19:58Продавам теписони/Prodavam tepisoni

Продавам сочувани теписони поради реновирање. Теписоните се во голем...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Денес 19:33Продавам 2 крила од врати/ Prodavam 2 krila od vrati

Продавам 2 сочувани крила од врати (десно и лево отварање), со следни...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:33ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ БЕКО

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ БЕКО ЕВ 5600 МАШИНАТА Е ИСПРАВНА Д...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Денес 19:28SE PRODAVA DETSKI LUSTER

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Денес 18:07Rezervoar za nafta 1000 litri

Se prodava rezervoar za nafta 1000 litri kako nov


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 17:53ROLETNI BRADERS KOMPANI

montaza na sekakov vid na roletni plasticni,aluminiumski,venecijaner,...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Денес 16:11ROLETNI BRADERS KOMPANI

vrsime montaza na sekakov vid na roletni: plasticni aluminiumski,veni...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Денес 16:11Stolici dvosed fotelja

Stolici 8 komada Dvosed so 2 fotelji i masice komplet vo 3 boii Ce...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 15:23PECKA 6KW CER

Prodavam pecka 6kw CER vo ispravna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:30DETSKO KREVETCE NOVO

Novo voopsto ne koristeno kupeno 16.000den se prodava za 5000den In...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 11:46  НОВ ОГЛАС

TV KOMODA

Komodata e koristena 2 godina, super e socuvana Bojata e kafena so b...


4.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:37Lulaska

Kako nova, ama ne e nova.


1.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Денес 11:12PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE JADRANKA ANA DANICA ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:50Klima Vivax ACP-12CH35AEN/I - 3.5KW

Se prodava redovno servisirana obichna klima kupena 2014, (ne e inver...


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 09:55Se prodava tepison

Se prodava tepih so dimenzii 183x153cm. Lice za kontakt: Igor 075415...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 09:09Кондезациска Машина за сушење INDESIT IDCA G35

Продавам машина за сушење алишта INDESIT IDCA G35 многу малку користе...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:08  НОВ ОГЛАС

Vrsime kompletno renoviranje na stanbeni i delovni povrsini

Vrsime i izveduvame kompletno ili delumno renoviranje na stanbeni i d...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Денес 09:00Plafonjerki kvalitetni so staklo плафоњерки

Се продаваат во комплет 10 комада, комплетно исправно, цена 50 евра. ...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Денес 08:04  НОВ ОГЛАС

Sushara zicana

Mintazna zicana podvizna sushara za balkon, soba....golem kapacitet.....


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

Вчера 21:20Umivalnik

Umivalnik do chizma, nov....mal...30cm


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 21:15PRODAZBA MONTAZA REZERVNI DELOVI ODRZUVANJE NA SOLARNI SISTE

Prodazba na solarni paneli za topla voda I nivno montiranje, servis, ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 20:56ХАРТИЕНИ ЛУСТЕРИ

Се продаваат нови хартиени лустери во разни бои и апликации. Цена од...


30 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 19:01Венчиња и стегачи

Рачна изработка на венчиња и стегачи


100 МКД
или предлог цена
Вчера 18:46Bide

Se prodava bide mnogu malku kiristeno, povolni, neoshteteno.


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

Вчера 18:46Камин рустик , Алфаплам , МИВ - Врање со парно

Алфаплам рустик за парно 63 ребра (20+20+17+6), алуминиумски Компр...


650 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 17:08Vikend stolici

Prodavam 2 vikend stolici


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 16:45Sochuvani inoksni sadovi

Prodavam sochuvani inoksni sadovi so kapaci za skladiranje na hrana, ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 15:27ISKOP TAMPONIRANJE HUMUS

ISKOP,TAMPONIRANJE,HUMUS 1.VRSIME - RAZNI MASINSKI ISKOPI NA PODRUMI...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Останато

Вчера 14:18Baluni za kameri HDCVI TI AHD BALUN videonadzor

Baluni za kameri HDCVI TI AHD BALUN videonadzor. 300 denari par


300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Solaren sistem kontroler + 12 paneli панели соларни

Се продава комплет нов систем од 12 панели по 90 волти 1 ампер и мррт...


800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Вчера 10:54Prodavam Brener za nafta Joannes

Brener za nafta- Joannes -italiansko proizvodstvo zaedno so termoregu...


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 10:44Одржување на градини

Косење трева со тример на бензин Косење трева со косилка Кастење на...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Останато

Вчера 08:11sporet

prodavam sporet marka Neo vo ispravna sostojba cena 3900 den 07...


3.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 07:21bure za zelka

bure za zelka ili vino od 120 litri so metalen cep specijalno izrabot...


1.100 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 07:21Er fraer pro

Се продава апарат за готвење на топол воздух. Употребен само еднаш. В...


3.000 €
или предлог цена
02 окт 23:21Slika/Слика/ Sliki

Prodavam Odlicno socuvani dve Sliki isto kako novi malku koristeni.


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

02 окт 21:47Odlicno socuvano skafce / skaf

Odlicno socuvano skafce. Prilog sliki... Vo Gorce Petrov se naoga...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.999 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

02 окт 21:01Trimer za treva

Kompletno ispraven odlicna sostojba


799 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

02 окт 19:47Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам