457 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Briketi za ogrev briket / Брикети за огрев брикет

Вршиме продажба на брикети за огрев Брикетите се пакувани по 10кг ...


340 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Briketi za ogrev osmoagolni - Брикети за огрев осмоаголни

Вршиме продажба на осмоаголни дабови брикети за огрев Брикетите се...


380 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI I KAPII


45 €
или предлог цена
Денес 18:58Briketi za ogrev briket / Брикети за огрев брикет

Вршиме продажба на брикети за огрев Брикетите се пакувани по 10кг ...


340 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Briketi za ogrev osmoagolni - Брикети за огрев осмоаголни

Вршиме продажба на осмоаголни дабови брикети за огрев Брикетите се...


380 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Garazna vrata so el.motor i dalecinsko

Rolo vrata 3m siroka, 3.5 visoka od zlatna raka so elektro motor i da...


800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Денес 10:57Site vidovi vagi, vaga, ваги, вага

Kontakt tel 070 380 805


11 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Денес 10:57Laser ласер za prav agol

Laserot e toj od slikite, nov


40 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 10:54Сита за сепарации и каменоломи

Продавам сита од увоз за сепарации каменоломи и рудници, со рамка од ...


2 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 20:09STRAFILICA BATERISKA AIGO 2x18v + polnac

Nova bateriska strafilica AIGO 2 Baterii 2 x 18 vati Polnac Ku...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Вчера 20:02APARAT ZA VARENJE RADE KONCAR 135a

Aparatot e kvaliten bakaren tezina 22kg so bakarni ploci lenti. Apar...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Вчера 12:24Пила за циркулар Pilana/ лист, kamen, list za cirkular

Пила за циркулар Pilana 300mm. Неупотребен.


70 €
или предлог цена
Вчера 09:16Убодна пила MAKITA 4350FCT / ubodna pila

Моќна професионална машина. По спецификација сече до 135 мм, во пракс...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Вчера 09:16novo reklamno pano

se prodava reklamno pano izraboteno od drvo i lim, cena 1000 denari ...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

01 окт 21:44Proizvodstvo i prodazba na sveki ( свеќи )

Proizveduvame najkvalitetni crkovni verski sveki ,sveki za domakinstv...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Занаетчиска дејност

01 окт 13:00Se prodava Elektricno Profesionalno rende za Picerii i Resto

Se prodava Elektricno Profesionalno rende za Picerii i Restorani, za...


31.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
33.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

01 окт 11:20Osiguraci C10

Novi avtomatski osiguraci multi 9 , C10 , C45N 15 komada osiguraci n...


50 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електрична и електронска опрема

01 окт 09:54STRAFILICA NA BATERII so DODATOCI original

Novi vo kutija So mnogu dodatoci Bateriska strafilica bormasina 2 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

01 окт 08:31Polnac za 1 / 2/ 4 -litiumski baterii 18650 Li-ion

Универзален полнач на батерии за скоро сите типови на батерии за полн...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

01 окт 08:29INDUSTRISKA MASINA ZA SIENJE BROTHER

Perfektna sostojba made in Japan


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Текстилна индустрија

30 сеп 13:33PRODAVAM MASINI ZA IZRABOTKA NA PVC VRATI I PROZORI

Prodavam masini za PVC vrata i prozori cela linija. Ima cirkular, lep...


5.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пластика индустрија

30 сеп 12:44Laminator i industriska pecka

Se prodava laminator i industriska pecka ne mnogu koristeni vo isprav...


1 €
или предлог цена
30 сеп 10:28Vap/Vapce (Wap) Parkside 170bari nov nekoristen!!!

Vapceto e skros novo neotpakuvano vo kutija,ima internacionalna garan...


210 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

30 сеп 08:35Vap/Vapce (Wap) Lavor ninja 145 bari Novi!

Vapce lavor italijanski nov nekoristen doneseni od stranstvo 145 bari...


140 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

30 сеп 08:35Vodoinstalater

Dokolku nekoj resil da renovira na pravo mesto ste, nudime kompletno ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Занаетчиска дејност

30 сеп 05:01BRUSALKA

Se prodava bruslilica BOSCH ispravna golema


3.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

29 сеп 15:02Индустриска машина за шиење PFAFF

Се продава индустриска машина за шиење PFAFF двоигловка. Машината е в...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Текстилна индустрија

29 сеп 13:11Elektromotor Sever / Електромотор Север

Електромотор Север, исправен 4 kw, 2810 вртежи


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електрична и електронска опрема

29 сеп 09:18MASINCE ZA CEPENJE DRVA

prodavam masince za cepenje drva [napomena klipot e iskriven mora da ...


8.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 18:48STRAFILICA NA BATERII 2x12v WELLBORN original

Novi vo kutija AIGO Bateriska strafilica bormasina 2 baterii 18v P...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

28 сеп 17:44>>>>( SOLAREN SISTEM ZA OSVETLUVANJE )<< GD-LITE SOLAR PANEL

Solar Charging System "E"-Solaren Sistem Za Osvetluvanje -SE POLNI D...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соларните апарати енергија

28 сеп 17:44Се продаваат машини(линија)за дрвена столарија

Се продава линија на производство за дрвени прозорци, балконски врати...


1 €
или предлог цена
28 сеп 12:53Продажба на ПОМ пластика ЕФТИНО!

Високо квалитетна технолошка пластика -ПОМ во фланши и плочи,во бел...


250 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Суровини

28 сеп 08:33коректор за напон на струја

се продава коректор за напон на струја во исправна состојба многу мал...


9.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електрична и електронска опрема

28 сеп 07:17полнач за штрафилица МАХИТА

се продава почнач за штрафилица МАХИТА многу малку користен. тел.бр....


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

28 сеп 07:17Smirglarka GoOn 135W

Se prodava Smiglarka GoOn 135W, imam video kako raboti prakam vo inbo...


750 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

27 сеп 21:26UBODNA PILA WORX 650W Germany

Se prodava ubodna pila WORX 650W made in Germany. Vo odlicna sostojba...


1.600 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

27 сеп 21:26Bonsek ( bansek ) za drvo

Prodavam bonsek za drvo so laser i svetlo sece i pod agol


6.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 19:45Mashina za melenje meso

Se prodava masina za melenje meso raboti na trofazna struja marka:...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Работилница и Алатник

27 сеп 16:17Kravati za gradeznistvo

Se prodavaat kravati za salovanje visina 50 sm 140 parcinja


170 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Опрема за градежништво

27 сеп 16:13Машина за вакуумирање

Се продава користена машина за вакуумирање. Димензии 31/25/40 цм. Це...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

27 сеп 10:08Masinsko Hemisko cistenje na avtomobili

Akcija!!! Mashinsko hemisko cistenje vozila so specijalizirani ekol...


20 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

26 сеп 19:33Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам