238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


6.100 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.400 МКД
Вчера 18:37Samsung Galaxy S10

kako nov !! raboti na site mrezi - polnac


220 €
или предлог цена
Вчера 15:36Xiaomi Note 10 Lite

raboti na site mrezi - polnac


170 €
или предлог цена
Вчера 15:36iPhone 12 Pro

bez grepka - kako nov kompletno pakuvanje 82% battery health


650 €
или предлог цена
Вчера 15:36Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256GB Full Pack

Telefonot e bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristen...


599 €
или предлог цена
Вчера 12:30Iphone 12 pro 256 GB

Se prodava Iphone 12pro 256GB mnogu socuvan, celo vreme e koristen so...


550 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
579 €
Вчера 00:07Samsung S20 FE

Se prodava Samsung S20 FE, telefonot e full pack, top sostojba, zacuv...


280 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
290 €
03 дек 22:20Samsung A04s Nov

Se prodava Samsung A04s nov neodpakuvan, kupen od Tmobile komplet so ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
03 дек 22:20Xiaomi Mi 11 Lite green full pack bez grepka

Xiaomi Mi 11 Lite green so 6gb ram i 128gb memorija, full pack bez gr...


11.500 €
или предлог цена
03 дек 18:41Нов Екран / Display за Samsung A71

Нов Екран / Display за Samsung A71 Екранот е AMOLED со пошироки безе...


1.800 МКД
или предлог цена
03 дек 15:22Нов Екран / Display за CAT S40

Нов Екран / Display за CAT S40


1.000 €
или предлог цена
03 дек 15:19iPhone 8 64 GB одлично сочуван

iPhone 8 64 GB одлично сочуван - Нова батерија Health на 100% - Не ра...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
03 дек 15:01iphone 7 32 GB komplet kutija super sostojba

prv sopstvenik sum na tel go zemal od germanija odlicna sostojba e ni...


5.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
6.500 МКД
03 дек 12:02Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Malce koristena vo odlicna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 МКД
03 дек 09:21Samsung A02s 3/32

Se prodava Samsung A02s 3/32,raboti na site karti socuvan kako nov,sl...


5.500 МКД
или предлог цена
02 дек 20:27SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA

SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA! 6 GB RAM 64 G...


По Договор
или предлог цена
02 дек 13:34Samsung Galaxy S10 puknat kompletno ispraven

Samsung Galaxy S10 puknat kompletno ispraven raboti bez problem. Otk...


6.500 МКД
или предлог цена
02 дек 07:43Samsung A13 4/64 Full Pack-Neptun

Se prodava Samsung A13 4/64,telefonot e dve nedeli koristen kupen vo ...


9.000 МКД
или предлог цена
02 дек 01:04Iphone 13 Pro 128gb Gold

Se prodava iphone seuste pod garancija kupen od isyle Skopje. Baterij...


920 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
960 €
02 дек 00:31Huawei Honor 8X

Se prodava Huawei Honor 8x 4/64,raboti na site karti,celosno ispraven...


5.000 МКД
или предлог цена
01 дек 20:30iPhone 7 128gb Jett Black

Se prodava iPhone 7 128gb Jettblack,se e orginal na nego,ekran bateri...


6.000 МКД
или предлог цена
01 дек 20:26Samsung J6 Full Pack

Se prodava samsung j6,raboti na site karti,kako nov,sleduva so kutija...


70 €
или предлог цена
01 дек 18:50One Plus 8T kako nov 12gb ram

One plus 8T ot shvajcarija kako nov bed ni edna grepka nigde 12 gb ra...


320 €
или предлог цена
01 дек 14:40Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
01 дек 12:53Gimbal stabilizator

Novi gimbal stalizator za mobilni. Napravi super snimki so gimbal sta...


5.600 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

30 ное 23:09Huawei P30 lite,i A1 Alpha 20

Prodavam ili zamenuvam dva mobilni telefoni za eden (Samsung). Huawe...


9.500 МКД
или предлог цена
30 ное 19:06Noki 6681

Nokia 6681


1.400 МКД
или предлог цена
30 ное 16:18Samsung A10 Red 2/32

Se prodava samsung a10,raboti na site karti celosno ispraven se orgin...


3.500 МКД
или предлог цена
30 ное 14:57Iphone 12pro 256GB

Se prodava Iphone 12pro 256GB mnogu socuvan, celo vreme e koristen so...


599 €
или предлог цена
30 ное 14:32Сервис на сите Андроид и iPhone телефони

- Bypass на iCloud - FRP - Декодирање - Флешување - Промена на ди...


30 ное 12:29Garmin fēnix 5

https://www.garmin.com/en-US/p/552982/pn/010-01688-00 GPS часовник...


260 €
или предлог цена
30 ное 12:00Apple iPhone 11 Pro Max 64gb bez grepka

Apple iPhone 11 Pro Max 64gb bez grepka super socuvan kompletno ispra...


470 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
480 €
29 ное 13:43Xiaomi Mi A2 4gb so 64gb full pack bez grepka

Xiaomi Mi A2 4gb so 64gb full pack bez grepka mnogu socuvan kompletno...


5.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 МКД
29 ное 13:38Xiaomi Mi Note 10 full pack bez grepka 108mp kamera

Xiaomi Mi Note 10 full pack bez grepka so 6gb ram i 128gb memorija, a...


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
29 ное 13:32Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Telefonot e zacuvan bez grepka 6 ram 64 memorija Dual sim Raboti ...


6.500 МКД
или предлог цена
29 ное 11:10Samsumg Note 20 ultra

2 maski novi neodpakuvani,kupeni po greska Cenata e za dvete zaedno


499 МКД
или предлог цена
29 ное 10:29iPhone 11 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


430 €
или предлог цена
28 ное 15:31iPhone 12 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


600 €
или предлог цена
28 ное 15:29Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 21 mesec. PROD...


500 €
или предлог цена
28 ное 15:27Lenovo Z6 Pro so 8gb ram i Snapdragon 855

Lenovo Z6 Pro so 8gb ram, 128gb memorija, Amoled ekran i Snapdragon 8...


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
27 ное 17:47Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам