125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BEVERLY 300 2014 година

Се продава PIAGGIO BEVERLY 300 2014 година, со изминати 22000 км од п...


3.400 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Kupvam sportski motor

Kupuvam brzinski motor da ne e postar od 2006 godina dobro odrzan i s...


6 €
или предлог цена
Денес 15:15Suzuki rmz450 2015

Suzuki rmz 450 2015 motorot e so platena carina i americka sobrakjanj...


4.500 €
или предлог цена
Денес 14:22BEVERLY 300 2014 година

Се продава PIAGGIO BEVERLY 300 2014 година, со изминати 22000 км од п...


3.400 €
или предлог цена
Денес 13:00Yamaha virago 1000

Se prodava Yamaha xv 1000 gold edition, donesen od swiss 2017 god. Mo...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 20:17Honda125 MTX REG DO 8.8.2023

Hondeto e celosno sredeno. So eden zbor od A do Ш nema sto da se sre...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:52Се продава Zontes 310 T1.

Zontes 310 T1 Поминати кикометри 1600. Регистриран со зелен карто...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 13:57Skuter 125 cc

Skuter 2012 so 4700km fabrika socuvan maksimalno Bez zameni


850 €
или предлог цена
Вчера 10:35Aprilia SR 50 LB Viper - Minarelli Vertical 96

Se prodava Aprilia SR 50 Viper So Minarelli masina 50cc so vozdusno l...


400 €
или предлог цена
05 окт 20:36Honda FMX 650

Honda FMX 650 2007 godina Arrow Izduvi od grana Masina vo odlicna ...


1 €
или предлог цена
05 окт 20:14Ducati Monster 620i

Se prodava ducati monster 620i 2001god vo solidna sostojba za poveke ...


По Договор
или предлог цена
05 окт 13:24Aprilia rs 125

Uvezena od Svajcarija, bez carina, moze da se carini


1.299 €
или предлог цена
03 окт 15:59Yamaha Fz6 N odlicna

Motorot e vo odlicna sostojba napraven servis pred 1000km maslo i fi...


3.500 €
или предлог цена
03 окт 14:58Gold Wing 1800

Motorciklot e vo odlicna sostojba, pominati 40000 km. tel : 00389 75...


18.000 €
или предлог цена
03 окт 13:00Vespa Sei Giorni 2022

Se prodava Vespa Sei Giorni Godina na proizvodstvo 2022 868km pom...


6.100 €
или предлог цена
03 окт 10:05PRODAVAM HONDA TRANSALP XL700V - 2010god.

Honda Transalp XL700V - 2010god. Registriran, so zelen karton do 24...


5.499 €
или предлог цена
02 окт 17:50Yamaha yz450f

Na motorot nema nikakvi zabeleski za povejke Info 071 332 122


6.200 €
или предлог цена
02 окт 12:35YAMAHA XJ6

Vo odlicna sostojba za povejke informacii na 071 332 122


1 €
или предлог цена
02 окт 12:35YAMAHA XMAX 400 EXTRA SOCUVAN

YAMAHA XMAX 400 KAKO JOV KUPEN OD MOTO AZZURO pominati 11.000 km


5.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 €
02 окт 10:05Aprilia Pegaso 650 i.e

Kompletno ispraven, servisiran pred 20km maslo filtri, plochki predni...


2.800 €
или предлог цена
01 окт 06:58Tao Motors Shark200 off-road !

Tao Motors Shark200 novi so 6 meseci garancija!


2.850 €
или предлог цена
30 сеп 22:41Се продава Honda CBR 250rr

Се продава Honda CBR 250rr 2011 година со поминати 36 000 км,редовно ...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 18:43Kawasaki GTR 1400

Motorot e vo odlicna sostojba donesen od Francija so vozenje 3 x Or...


6.000 €
или предлог цена
30 сеп 15:53Piaggio Beverly 250

Piaggio Beverly 250 2008 god Novi gumi Mozi zamena so paggio beve...


2.700 €
или предлог цена
30 сеп 11:06Honda Cbf600s

Se prodava ili zamenuva za avtomobil Honda CBF600S. ✅ 2008 godina. ...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 10:53HONDA CBR 1000

HONDA CBR 1000, motorot e vo odlicna sostojba,i e redovno servisiran…...


4.200 €
или предлог цена
29 сеп 17:00JOHNWAY RANGER 250

Motorot e so nova lamela, klip cilindar vo odlicna sostojba, potreben...


150 €
или предлог цена
28 сеп 22:40Voge 300DS

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 292 c...


3.850 €
или предлог цена
28 сеп 12:58Se prodava Suzuki Gsr

Se prodava


3.400 €
или предлог цена
27 сеп 17:00Coper

Vo ispravna sostojba Kontakt tel 075 809 748


1.300 €
или предлог цена
26 сеп 19:52Filtri za benzin Kawasaki

filtri za benzinska pumpa za kawasaki


600 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:36Yamaha fz6n fazer

Orginal drzac za tablica so zmigavci komplet Fz6n fezer 2004-8


2.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 22:06Yamaha fz6n fazer

Orginal auspuh za fazer fz6n 2004-8


100 €
или предлог цена
25 сеп 22:02Yamaha yz250f

Plastiki za yamaha yzf 250-450 2007-9


2.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 21:54Suzuki Gsxr-750

Motorot e vo odlicna sostojba reg. Do 09.09.23 so zelen karton servis...


3.600 €
или предлог цена
25 сеп 21:41Sym 125

Se prodava skuter sym 125 vo extra sostojba ✔️Servis ✔️Registracija


1.099 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.280 €
25 сеп 21:10Regler r1

Yamaha


1 €
или предлог цена
25 сеп 20:19BMW R1150 RS

Prodavam motor BMW R1150 RS vo odlicna sostojba. Motorot e odrzavan i...


5.700 €
или предлог цена
22 сеп 15:32Piaggio medley skuter motor

Motorot e na 2300km uste e pod fabricka garancia bez grepka bez nikak...


4.100 €
или предлог цена
21 сеп 16:54Beverley 350cc

.


3.900 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.200 €
21 сеп 13:00Honda Shadow 750

Fabricka sostojba! Ne padnat, ne grebnat! Servisiran komplet! Novi g...


5.500 €
или предлог цена
20 сеп 11:51Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам