Подкатегорија:
                   
59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Continental CrossKing 29 x 2.2 TR

Продавам две користени гуми Continental Cross King 29 x 2.2 Tubeless ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:33Lepenki stiker i za amortizer Fox, Rockshox, Suntour

LEPENKI ZA AMORTIZER 🚵‍♂️ ✔ FOX (500 den) ✔ ROCKSHOX (450 den) ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:57Детска кацига Ventura BMX

Квалитетна детска кацига за велосипед, величина М (54-58 цм). Носена ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15Stem

Stemot e top bez grebanici


200 МКД
или предлог цена
Вчера 07:37Trkala 29ki Stout XC Pro

Prodavam koristeni trkala Specialised Stout 29ki Pro so quick release...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
01 окт 09:31Brzinomer Cateye

Cateye padrone+ Wireless so backlight


2.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 23:37SE PRODAVA SCHWALBE

Se prodava nadvoresna guma schwalbe 50-622 za 28 ram


По Договор
или предлог цена
24 сеп 19:54Brooks

Brooks sediste za oldtimeri tocaci socuvano imam dve cena 2400 den


2.400 МКД
или предлог цена
24 сеп 17:21Preden i zaden menjach Shimano Tiagra

Dva Shimano Tiagra menjachi: Preden menjach 2 brzinski Zaden menjac...


2.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 18:10ram za road

pinarello ole,57x56,kozmeticki los,drugi ostetuvanja nema,ne e varen,...


5.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 20:52trkala za road

aluver


5.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 20:52bandazi za road

mavic open 4cd


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 20:52Prodavam delving od poni

Prodavam delving od poni


2 МКД
или предлог цена
21 сеп 08:49Paknovi(Pakni,Plocki,Gurtni) za Velosiped G03S

Prodavam Paknovi(Pakni,Plocki,Gurtni) za Velosiped G03S DISC BRAKE P...


300 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:16Brooks b67s

Socuvano


3.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 МКД
19 сеп 10:05Dura Ace Road shifteri

3x9 se shifterite vo odlicno socuvani so mali grebnatini


6.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 16:34Sediste za velosuped Contec PRO x1

Sedisteto e vo super sostojba. Ramno na novo.


1.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 11:51Се продава голема торба за пренесување точак

Моделот е Vaude Evans Padded Bike Bag Димензиите и преградите се с...


5.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:53STRAVA

Prodavam novi, komplet od dva dresa i sorcevi strava golemina xxl Cen...


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 07:511x10

Prodavam nov set za 1x10


150 €
или предлог цена
17 сеп 07:50HalongG56 батерии ebike/ебајк

Се продава батерии за ебајк. Hailong g56 36V/15A 370ЕУ Hailong G56 ...


370 €
или предлог цена
16 сеп 22:37Tongsheng 48V 500W/750W VLCD5 мотор за ебајк

Мотор за конверзација на точак во ебајк со моќност 500 или 750 вати. ...


480 €
или предлог цена
16 сеп 22:37Lepenki za amortizer Rockshox, Fox, Suntour

LEPENKI ZA AMORTIZER 🚵‍♂️ ✅ROCKSHOX: Reba, Judy, Recon, Tora, 30, ...


450 МКД
или предлог цена
15 сеп 12:53Senzor

Prodavam novi senzori za kocnici za e-bike


1.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 18:20NOVI KACIGI ZA VELOSIPED

NOVI KACIGI ZA VELOSIPED CENA 1000 DEN. 075-248-405 075-248-405


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 00:22Brendirana maicka za velosipedist

Velosipedska meica so dolgi rakavi


800 МКД
или предлог цена
04 сеп 19:18Sediste za velosiped

Koristeno no ne e osteteno


500 МКД
или предлог цена
03 сеп 20:02Sediste concept

Se prodava sediste za velosiped vo odlicna sostojba


1.200 МКД
или предлог цена
03 сеп 20:01zvezda/ zvezdica 32t BLACKSPIRE

Se prodava zvezda 32t BLACKSPIRE Single 1X Narrow Wide 94 BCD, nova, ...


2.000 МКД
или предлог цена
18 авг 19:11RockShox

RockShox Rekon TK Silver 29”, dolzina na vrat 20cm.


160 €
или предлог цена
14 авг 10:14Shimano ST-EF51-AL Preden Shifter (sifter menuvac)

Продавам нов некористен преден шифтер марка Шимано. Цена 750мкд.


750 МКД
или предлог цена
20 јул 21:09Potpirac / shtender za cube / trek / giant

Se prodavaat orginal direct mount potpiraci/shtenderi za cube, trek i...


2 €
или предлог цена
18 јул 18:16KACIGA ZA VELOSIPED

Se prodavaat novi kacigi za velosiped. Golemina M-L 55-61 cm.


3.600 МКД
или предлог цена
14 јул 19:10Glavina so osovina za velosiped

Prodavam glavina so osovina zaedno moze i posebno nova e ispravna vo ...


200 МКД
или предлог цена
13 јул 20:57Bafang BBS02B 48V 750W

Среден мотор за конверзација на точак во електричен. Достава за една ...


540 €
или предлог цена
10 јул 02:20Volani za velosiped

SpankSpoon 31,8mm debelina, 800mm dolzina SixPack 35mm debelina, 785...


500 МКД
или предлог цена
27 јун 17:38Krovni drzaci za velosiped NOVI

Proizvostvo Italija Neupotrebuvani Odgovarat za site vidovi vozila ...


5.500 МКД
или предлог цена
25 јун 18:13Se prodava kolce za sediste

Prodavam Ghost kolce za sediste Shirina dijametar 31.6mm Dolzina 40...


1.400 МКД
или предлог цена
12 јун 20:06Lepenki za viluska RockShox, FOX i Suntour

Lepenki za amortizer RockShox, FOX, Suntour. Vo razlicni boi i nija...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 10:49Lepenki/stikeri mountain king

➡️Samoleplivi stikeri 🚵‍♂️🚵‍♀️ Mountain King/Queen Golemini 10x1...


200 МКД
или предлог цена
15 апр 11:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам