Охрид
                   
259 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava dukjan!

Se izdava dukjan vo centarot na Ohrid, na samiot plostad Vednas do ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 15:41Goblen

Se prodava goblen, odlicno zacuvani, bez ostetuvanja


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 15:26  НОВ ОГЛАС

Тераса Биг Пи !!!

🍰🍭🎂Тераса Биг Пи 🍰🧁🍭 лоцирана до Хотел Гарден во склоп на детск...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 11:45prodavam trosed

odlicno socuvan mnogu malku koristen


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 11:03Gajbi za jabolka

Se prodavaat 420-430 gajbi (18-19 kilski). Gajbite se stari no vo d...


10.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 09:09RENT A CAR OHRID

РЕНТ А КАР ОХРИД ви нуди изнајмување на возила по најповолни цени во...


35 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 00:21Se prodavaat Limoni

Se prodavaat 2 Limoni Tel za kontakt 075 366 804 Mirce


12.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

05 окт 23:13255 55 18 BMW Bandazi Gumi 5x120

255 55 R18 Bandazi so gumi za BMW 5x120 Moze zamena za bilo sto


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 окт 20:15Hemisko cistenje poliranje

Hemisko cistenje na vozila/Хемиско чистење Povekje slojno poliranje ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

05 окт 16:39HEMISKO CISTENJE NA AVTOMOBILI I MEBEL

HEMISKO (Dlabinsko) cistenje i dezinfekcija na sekakov vid VOZILA i M...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

05 окт 13:48Melnica za kafe nova nekoristena 112233

Melnicata e nova ne e voopsto koristena kupena e 700evra profesional...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 окт 01:39Se prodavaat 3 kreveti i edna spalna vo Ohrid

Se prodava 1spalna 1.80x2m cena 9000den 1 krevet 80x2m cena 7000 den...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

04 окт 18:24staklenca i kapacki za retrovizori site modeli avtomobili

se prodava retrovizori i staklenca kapacki zmigavci novi za site vido...


7 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

04 окт 15:06Seat Cordoba 2005

Prodavam Vozilo Seat Cordoba 2005 44kw 55ks 1.4TDI Cena na lice ...


2.250 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.450 €
Охрид

Останато

04 окт 14:26FIKSNI PARAVANI za kupatilo kafe, crno peskareno

Izrabotka na FIKSNI PARAVANI za kupatilo 8mm I 10mm kaleno staklo


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 окт 09:51Се издава гарсоњера

Се издава гарсоњера во Охрид преку годината блиску до пазарот после т...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 окт 23:51Frizider gorenje

Se prodava frizider gorenje Nov so garancija visok 140 cm Nov dva mes...


11.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 окт 19:50Motokultivator

Se prodava plug trkala I tegovi za 506


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 окт 21:06Zimni gumi. 15-16 -17

Polovni gumi vo dobra sostojba


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 окт 11:07Bandazi 15

5-112. Vo odlicna sostojba


17 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 окт 07:56RFID access control tastatura

Access Control Keypad Features: High quality and high security....


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 сеп 15:33Kami na peleti 10 kw

Koristen e samo edna sezona Cenata e fiksna


500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 сеп 11:06Prodavam geramidi (герамиди) "Пролетер Виница"

Се продаваат герамиди од "Пролетер Виница" 2000 парчиња во добра сост...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 сеп 14:36vw aluminiumskl bandazi 16

odlicni bandazi 5-100


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 сеп 08:30215-60-16

gumi 215-60-16c


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 сеп 20:07vw bandazi 5 100

16 aluminiumski bandazi


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 сеп 16:21ZEBRA ZAVESI

Zebra zavesi vo site vidovi na boi i dezeni 070-434-926 https://www...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

24 сеп 22:40guma 175 65 14

dobro socuvana guma 5 mm sara


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 сеп 21:45255 55 18 Gumi

Se prodavaat 255 55 r18 4 gumi vo dobra sostojba 100€ site 4


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 сеп 21:17drva дрва за огрев/ овошкови дрва

се продаваат дрва за огрев од овошкови стебла и други видови дрва п...


3.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

21 сеп 15:27keramidi

Prodavam stari keramidi


10 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

20 сеп 17:05baram zadna daska za opel meriva 1,4 2008

baram zadna daska za opel meriva 1,4 2008 godinatel 070 571 812


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 сеп 23:21Se prodava iznajmuva Dujkan 78m2 112233

dujkanot se iznajmuvat na podolg period minimum na 2 god moze da se k...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 сеп 00:54Bandashi so novi gumi najnov model Audi 2021god 17ki i19ki

Bandashite se novi so novi gumi orginal neodpakovani PIRELLi I HANKOO...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 сеп 00:54se prodavaat vrata

Vrati so kasi po moznost sami da gi.izvadite socuvani se i cenata e 3...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

15 сеп 14:27Osovina i platna za prikolica

Se prodavaat osovina i platna za prikolica. Delovite se vo odlicna so...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

14 сеп 09:27guma so bandaz 195 65 15

unirojal guma so bandaz moze i posebno


39 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 сеп 20:58Izrabotka na termo fasadi

Vrsime izrabotka na fasadi so stiropor, taranova fasadi i kamen pikov...


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 сеп 14:48magisterski/doktorski/diplomski

magister so dolgogodisno iskustvo vo poveke oblasti pomaga vo izrabot...


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 сеп 10:24СОБИ СО ПОСЕБНИ КУПАТИЛА

Собите со 2 и 3 кревета, со свои купатила, свој балкон и заедничка ку...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 сеп 10:18Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам