Струга
                           
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan od 83 m2 vo Ezerski Lozja, Struga

Familijaren stan vo Ezerski Lozja, 5 minuti peski do ezero. Stano...


86.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 окт 13:00Промовирано

Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
Денес 09:03se izdava APARTMANI-SOBI

SE IZDAVA APARTMAN Za podolg period VO PRIZEMJE NA kuka so POSEBNI VL...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 13:02Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:02Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!

Nov stan 46m2 vo gradba, kompleks NABIZI Struga! Obezbedeno greenje ...


50.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Se Iznajmuva Deloven Prostor

Deloven Prostor vo Struga na kej pokraj rekata Crn Drim. Dukanot se ...


250 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 10:38plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 PLACOT E NA PRVA LINIJA N...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 10:32Se iznajmuva deloven prostor vo Struga

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Strug...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 09:26SE IZDAVA/ PRODAVA DUKJAN

Se izdava/prodava dukjan na prizemje vo nova zgrada kaj srednoto ucil...


999 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

07 дек 21:32PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
07 дек 17:11Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
07 дек 13:18Kupuvam kuka ili plac vo Struga

Kupuvam kuka ili plac vo vo Struga ili okolinata za nova gradba . za...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

07 дек 10:15Нива Плац

Се продава нива со 2765м2 Во селото ЛОЖАНИ Струга Нивата се наоѓа...


По Договор
или предлог цена
07 дек 09:35Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 дек 09:17Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 дек 18:26PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
06 дек 18:26Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

06 дек 15:23Se izdava deloven prostor vo centar na Struga!

Se izdava deloven prostor vo ulica Marks Engels so povrsina od 30m2, ...


1 €
или предлог цена
06 дек 14:47Nova gradba na kuka

Se prodava kuka vo naselba Bostanista Mislesevski Pat. Kukata e nova ...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

06 дек 08:29Куќа во Мислешево Kuka vo Misleshevo Mislesevo

Се продава куќа во с. Мислешево со 600м2 дворно место + гаража од 30м...


155.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

05 дек 15:48NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


126.900 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 дек 14:37Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

05 дек 12:23Shitet/Se prodava

Shitet banes te kompleksi kolonja në qendër të strugës 62 metro katro...


1.500 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 14:57PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
04 дек 10:18Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
04 дек 09:47Продавам стан во Центар на Струга

Се продава стан во центар на Струга со прекрасен поглед на две страни


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 09:38Placevi za gradba so povrshina od 3082m2

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
04 дек 09:28Mesto pokraj ezero

Prodavam mesto pokraj ezero 1087 m2 patot za kalista Shes to...


150 €
или предлог цена
04 дек 09:14Stan vo centar na struga

Prodavam stan vo centar na struga Shes banese ne qender...


64.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 09:14Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 01:06se izdava deloven prostor vo centar na samoto novo setaliste

Se izdava deloven prostor namenet za sekakva dejnost nasproti pazarot...


1 €
или предлог цена
03 дек 22:06Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


400 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

03 дек 19:21Deloven Prostor Mislesevski pat

Se izdava deloven prostor od 140m2 na mislesevski pat, pogoden za sek...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

03 дек 19:04Prodavam kuka

Se prodava kuka vo centralnoto podracje na Struga, na 100 metra od gr...


125.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
130.000 €
Струга

Куќи / Вили

03 дек 16:35Se prodava niva vo s Livada

Se prodava niva vo s Livada nivata e 6000m cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
- 92 % Попуст
12 €
03 дек 12:07Se izdava

Se izdava dukan pod kirija na atraktivna lokacija vo centarot na stru...


300 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

02 дек 21:52Deloven Prostor vo Centar na Struga

Se prodava Deloven Prostor vo Centar na Struga 32m2 nasproti selskata...


140.000 €
или предлог цена
02 дек 12:22Se Prodava Dukjan

Se prodava dukan vo Gradski Pazar Struga. Dukanot ima 38 m2 i e renov...


50 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

02 дек 09:33se izdava ili prodava stan vo elitna naselba ezerski lozja

stanot e nov ne e vselen do sega. prekrasna mesto polozba. graden so...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

01 дек 23:54Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 дек 19:02Banese 130m2. Me pamje nga liqeni

Shitet banese Duplex 130m2 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Salon+kuzhine...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 дек 11:43Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам