Битола
                           
892 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ТОП Апартман

Се издава комплет опремен апартман во нова Битола, во близина на Тера...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:13Се продава Стан (поткровје)

Се продава поткровје во Битола на улица Прилепска накарши Пелагонка-1...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:48СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВА БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВА БИТОЛА ВО БЛИЗИНА НА ВЕРО. СТАНОТ Е НА ВТОР ...


41.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:21Се продава двособен стан во строг центар

Се продава двособен наместен стан во строг центар со феноменален погл...


48.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:49Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 x 350e razraboten dukan 30m2 x 350e Vizbi 30m2 x 350e gara...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:45Се продава стан.

Се продава стан во близина на училиште Стив Наумов. Станот е 53 ква...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:18Se izdava stan za kancelarija

Se izdava stan vo kasarna vo zgradata juri opremen so cajna kujna, dv...


18.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:48  НОВ ОГЛАС

Kupuvam stan star

Nerenoviran so realna cena bilo kade vo bitola


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:10se izdava stan isklucivo na stranci

se izdava nov stan celosno opremen Info 38975581731 38975581731 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:59Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking Vizba od 7 m2, T...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:54Нови станови на продажба во Битола - SunHill Square

📢 Моментално слободен за продажба е уште еден стан и тоа: 1️⃣ Ста...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:07Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan so hodnik, dve sobi, golemo kupatilo, dva bal...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Се издава стан во Скопје, Центар

Се издава стан во Скопје, Центар (Пајко маало, адвокатска улица ведна...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot, na Kamen most. Za podetal...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Renoviran stan Karpos

Se prodava kompletno renoviran stan vo Karpos , so dve spalni sobi ...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00СЕ ПРОДАВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЗГРАДА ЈУРИ

-Станот се продава наместен. Мебелот е вклучен во цената. -Станот е ...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:57SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

!!! BEZ SMS I VEBER PORAKI !!!! SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:57Apartment for rent stan za iznajmuvanje SHIROK SOKAK

Na 30metri od shirok sokak Se iznajmuva nov ureden stan na mirna lok...


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:24Се издава наместен стан

Се издава наместен половен стан на ул. Север Југ кај поранешно Симпо ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:14Se izdava Stan vo centarot (kaj Pazarot, Javor)

Renoviran, super lokacija, supersostojba.. Za stranci,studenti famili...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:15Х2 - За модерен и пријатен живот!

Х2 - За модерен и пријатен живот! Ви ја претставуваме следната од ни...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:10Станови во градба - Х1 Новата приказна на BV Business Grou

Х1 – Новата приказна на BV Business Group Се продаваат станови на ат...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:10Prodavam dvosoben stan

Prodavam dvosoben celosno renoviran stan na ul. Prilepska br.66, vo n...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 07:54Stan za stranci vo centar

Се издава стан за странци во центар од 49м2 на 5ти (7 спрата)спрат с...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 07:07Nov Stan 68m2 53.000 eur.

Nov stan 68m2 53.000 eur fiksno, mob/078307009


53.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 06:19Стан во Областа,ул.Леринска бр.47

Se prodava stan 59m2 na ul. Lerinska br. 47 vo Oblasta vo zgradata na...


44.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 22:32Се издава нов стан

Се издава нов, комплетно наместен стан, во близина на Кеопс. Станот е...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 22:06СЕ ПРОДАВА МАЛА ГАРСОЊЕРА ОДЛИЧНА ЗА ИЗДАВАЊЕ

СЕ ПРОДАВА Мала гарсоњера од 22м2. Одлична за издавање за краток...


850 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 21:11ИТНО ПРОДАВАМ СТАН ОД 76 М2 ВО ГРОЗДОТ

ИТНО ПРОДАВАМ СТАН ОД 76 М2 ВО ГРОЗДОТ, ПЛУС ВИЗБА 6 М2, 5-ТИ СПРАТ (...


81.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 20:18SE IZNAJMUVA OPREMEN SAN VO CENTAR

Се издава опремен реновиран стан во центар на 5ти спрат со лифт(нова...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 20:14Четирисобен, комплетно опремен стан во строг центар

Се издава комплетно реновиран стан со нова опрема во строгиот центар ...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 19:46GUEST HOUSE - APARTMENT 1 BITOLA

Apartmanot broj 1, od kompleksot Guest House Bitola vi nudi prestoj z...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 18:03Се издава стан кај новиот пазар

##### Слободен од 16.09.2022 ##### Се издaва неодамна реновиран наме...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 16:28Апартман-гарсоњера во центар во нова зграда-приземје

Се продава мала гарсоњера, апартман, во централно градско подрачје (с...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 15:21СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НАЈСТРОГ ЦЕНТАР - ЗГРАДА ГРОЗД

Станот е комотно опремен и е на прв спрат со лифт. Влезот на зградата...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 15:17ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 14:15Izdavam namesten ednosoben stan na ulica Prilepska 49/52

Izdavam namesten ednosoben stan na ulica Prilepska 49/52. Poveke in...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 12:06izdavam luksuzno namesten stan pod kirija

Izdavam luksuzno namesten stan pod kirija za stranci tel 075451625


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 11:03СЕ ПРОДАВА СТАН *РЕНОВИРАН *НАМЕСТЕН *КУПИ-ЖИВЕЈ

Се продава стан на 3ти кат Анести Пановски Неодамна Реновиран Наместе...


62.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 окт 10:31Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам