8485 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 фев 09:35Промовирано

KIA PRO CEED 1.4 BENZIN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!!!!!

KIA PRO CEED 1.4 BENZIN--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO ...


4.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 фев 09:35Промовирано

HONDA ACCORD 2.2 CTDI--REDIZAJN--MODEL 2009--PERFEKTNA!!!!!!

HONDA ACCORD 2.2 CTDI-103KW-140KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO...


5.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 фев 09:35Промовирано

Pegueot 607 2.7 hdi

Registrirana cela godina ima servis pali vozi Kolata e vo odlichna s...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:10SE prodava Dobosi za utva

Dobosi za utva


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 20:06SE prodava ЛАДЊАК

СЕ ПРОДВА ЛАДЊАК ЗА ВОЛВО ФХ 12


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 20:06BMW 2.0 118D FACE LIFT 2008 GOD EKSTRA

SE PRODAVA BMW 1 SERIJA FACE LIFT 118D 143ks E87 AVTOMOBILOT E VO EKS...


6.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:02Volkswagen Crafter kombe 2.5 TDI

Odlicno zacuvano kombe, 2.5 tdi.80kw 2007 godina.registrirano do 11....


7.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.400 €
Битола

Комбиња

Денес 20:00Gumi zimski 225/50/17

Сава ескимо возени 1000 км се продаваат поради продажба на возилото


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 19:56Opel Astra 2.0 dti

Opel Astra 2.0 dti odlicna odrzavana servisirana 9 mesec so validen d...


1.450 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.600 €
Битола

Автомобили

Денес 19:37PASSAT 2.0TDI 16v 2008 na deloj

PASSAT 2.0TDI 16v 2008 na deloj - bandasi prodaeni🔴


1 €
или предлог цена
Денес 19:35Akumulator 66 ah nekoristen so garancija 3 godini

Akumulator Vesna slovenski 66ah ima garancija 3 godini NE KORISTEN vo...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Денес 19:23Gumi guma 255 40 18 michelin

Edna guma 255 40 18 michelin pilot super sport vo odlicna sostojba zd...


35 €
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 19:20Alfa Romeo 156 DELOVI

Prodavam delovi za Alfa Romeo 156, imam se komplet, se sto vi treba, ...


15 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:19Perka ventilator modul mercedes A i B Klasa

Prodavam perka-ventilator so modul za Mercedes A i B klasa ispravna.


1 €
или предлог цена
Денес 19:18FIAT PUNTO 3ka 1.3 MULTI DjET [ Corsa, Spark, Golf, Matis ]

- FIAT PUNTO 3KA 1. 3 MULTIJET - GODD. NA PROIZ. 2011g. - PRVA REGG....


4.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:18Golf 6 Variant

VW GOLF 6 - 1.6 TDI 105 KS (5MT) *Tempomat *Golem Bord Computer ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:18BMW 318D 2009 g

Donesen so vozenje od Svedska plateno se do registracija pominati 243...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:16Kupuvam Fiat 126p PEGLA PEGLICA

Baram solidno zacuvano pegle plajkam kes so razumni ceni


По Договор
или предлог цена
Денес 19:05  НОВ ОГЛАС

Passat CC

Passat CC 2009, DSG avtomatik, 170hp so najvisoko nivo na oprema, za ...


10.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:56Mercedes w124 250D

EKSTRA CENA ZA KESH!!!! Mercedes w124 250D 69kw 1991 godina registri...


2.250 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.400 €
Битола

Автомобили

Денес 18:52Opel Astra Cabrio Twintop PERFEKTNA!!!

ITNO!!!! Prodavam Opel astra Twintop cabriolet 2008 godina vo perf...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:27VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

EXTRA TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA SERVIS MASLO FILTRI REBRASI REGI...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:27Uslugi so mini bager JCB

Sekakov vid na uslugi so mini bager 1.5t , skip 7.5t i uslugi so slep...


Денес 18:20Se prodava Mitsubishi Outlander

Se prodava 070 207 064 078 207 407


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:19Гуми и бандажи

Гуми и бандажи за секаков вид на возила, аломински и челични.


1 €
или предлог цена
Денес 18:19Prikolica- prikolki

Se prodavaat razni furgon-prikolici od 2t do 3,5t za kombinja i avtob...


1 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 18:19delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra Glavina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 18:17Continental ContiWinterContact 205/60/16 M+S

Se prodavaat dve Continental ContiWinterContact 205/65/16 zimski gumi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 18:17Hauba za BMW E46 100KW 136KS

Se prodava Hauba za BMW e46 vo dobra sostojba. Haubata se prodava zar...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:17AUDI A4 2.0TDI-105KW(143HP) FACELIFT(FULL LED) 2011/12

Се продава перфектно зачувано Audi А4 2.0 TDI DPF 105 KW(143HP) B8 Fa...


12.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:09CITROEN C5 2.0HDI REG. 12/2023

Se prodava citroen C5 2001 2.0HDI REGISTRIRAN SE PRODODAVA Citro...


2.700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 €
Битола

Автомобили

Денес 18:04Se prodavat 4 aluminski bandasi 5x112 16ki

Se prodavat 4 aluminski bandasi 16ki 5x112 8j ET36 bandsite se so gum...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:58Passat 2.0 170hp 2007

Kolata e vo odlicna sostojba, napraven kompleten servis, reg do mart ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:56Prikolka TOP

Se prodava prikolka vo odlicna sostojba. Za poveke informacii javete...


1 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 17:47  НОВ ОГЛАС

Honda crv

SE PRODAVA HONDA CRV 2.2 cdti 4x4 VO ODLICNA SOSTOJBA 2008 GOD...


9.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:39Amortizeri za Mercedes w211

Amortizeri za Mercedes w211 predni 2x Saks i 2x Dekerman


1 €
или предлог цена
Денес 17:27Golf 4 1.9TDI

Kolata e vo solidna sostojba ima nekoi karoseriski zabeleski stegnato...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:27  НОВ ОГЛАС

Zimski Gumi Nokian 225/55-17

Zimski Gumi Nokian 225/55-17 Gumite seuste se na kola i se Ekstra ce...


1 €
или предлог цена
Денес 17:25Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 ks 2007 God TOUR V FABRIKA

Vw Golf 5 1.9 tdi 105 ks 2007 god FABRICNA SOSTOJBA PERFEKT SO F...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:25  НОВ ОГЛАС

2 BANDAZI 5X112 16

Bandasiye se vo odlicna sostojba odgovaraat na Mercedes i imam pesten...


3.000 €
или предлог цена
Денес 17:20NOVA BRAVA ZA FIAT 126 p

Bravata e nova komplet so dva kluca ne upotrebena


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:20FORD KUGA 2.0 TDCI 2009 EURO 5

FORD KUGA 2.0 TDCI 2WD 2009god Dopolnitelen led paket so sekvenci...


8.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 €
Битола

Автомобили

Денес 17:20Страна 1 од 213

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам