503 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat ps4/ps5 igri

Se prodavaat igrite Se prodavaat kontroleri za ps4 2200 denari Poln...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:17Servisirajne na site vidovi zvucnici

Servis na site vidovi na zvucnici,izrabotka na site vidovi na skretni...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08AXTON CAR WOOFER

AXTON Model: CAB-259 200 Watts


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41PHILIPS FA-931

65 watts per channel. Impedance 8~16 ohm.


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41SAMSUNG PS-B5E

Одлична состојба!!!


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41DENON Појачало

DENON Модел: AVR-1306 Стерео - 150w на канал Сараунд - 75w на канал И...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41BOSE soround 2+1. domashno kino

Bose soround odlichno sochuvan raboti perfektno 2 +1. GS serija 2


200 €
или предлог цена
Вчера 18:27Se prodava xbox cyberpunk

Se prodava xbox one x cyberpunk 24000denari Se prodava series x 3200...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13Se prodava ps4pro povejce modeli

Ps4slim limited 1tb so 2 joystik 20000 denari Ps4pro starwars so 2 i...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13Se prodava analogen Fotoaparat Mometta II

Se prodava dosta redok, kolekcionerski fotoaparat mometta 2, od ungar...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat analogni foto aparati i objektivi (pentax mount

Se prodava Maginon K1000 (kopija na dosta poznatiot Pentax K1000), bl...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:45  НОВ ОГЛАС

Ozvucuvanje

Kenwood 1200w woofer raboti perfektno kupen od neptun i pojacalo kenw...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 11:05Zvucnici Blootooth portabl - ANKER-SOUNDCORE 2 - so basovi

Звучниците, иако се мали по димензии, имаат исклучителен звук, одличн...


3.350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Bluetooth уреди

Вчера 08:47Bluetooth Transmitter-Receiver Adapter za TV-PC-Slusalki

MNOGU PRAKTICNO. 399 denari: 2 in 1: Transmiter + Receiver, 499 d...


350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Bluetooth уреди

Вчера 08:42AUDIO Convertor - DIGITAL to ANALOG - D/A konvertor

Аудио конверторот има влез: оптички или коаксиален аудио приклучок.


490 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
500 МКД
Вчера 08:32Sony slusalki

Slusalicite se novi ne odpakuvani so vaires prenos bez zicni davaat ...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 02:02CERVINV VEGA AT 80

Zvicnicite se od prv gazda fabrika kako novi ne cacnati fabrika koris...


500 €
или предлог цена
Вчера 02:02Pojacalo Yamaha Ax 870

Pojacaloto e dobro ocuvano komplet ispravno mozi da se proba


300 €
или предлог цена
Вчера 02:02Dodatoci za Nintendo Wii

Volan 500 den Wii MotionPlus 500 den Stand za wii 300 den


300 МКД
или предлог цена
01 окт 22:42Продавам појачало Pioneer и звучници

Се продава појачало Pioneer VSX 505 RDS и звучници Magnat Sono Bull. ...


9.500 МКД
или предлог цена
01 окт 10:11Radio sony

Radioto e vo odlicna sostojba CD AUX USB


3.500 МКД
или предлог цена
01 окт 08:06Sony PlayStation 2 PS2 CIPOVAN SO 14 igri

Ispraven i vo odlicna sostojba Sony PlayStation 2 , cipovan na memori...


2.700 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:59Nintendo GameBoy Game Boy NGB

Ispravno Nintendo Gameboy zaedno so Edna orginalna igra "SUPER MARIO ...


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:53Usb 64gb (3.0) silver

Usb 64gb (3.0)silver priklucok za vo telefon Cena 600den Isprakam...


600 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 сеп 17:05ZVUČNICI VISOKOTONCI

Visokotonci aluminiumski so prečnik 100mm. 4 ohm. 150w. so vrven kval...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:10MONITOR NEC 22"

Monitor NEC 22" so vrven kvalitet cena fiksna 30€.


30 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 сеп 12:07POJAČALA OD POZNATI FIRMI

Snažni masivni i kvalitetni pojačala od poznati firmi so vrven kvalit...


59 €
или предлог цена
30 сеп 12:07DOMASHNO KINO SHOCKWAVE

PRODAVAM DOMASHNO KINO SHOCKWAVE SO ZVUCNICI, SKORO NOVO.KORISTENO S...


3.300 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:45CD VCD MP3 PLEER

PRODAVAM POTPOLNO NOV PLEER, NEOTPAKUVAN,SO DALJINSKO I KABLI te...


1.700 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:45TELEVIZOR LG 72 cm ISPRAVEN

TELEVIZOR LG, 72 EKRAN,KAKO NOV, MNOGU MALKU KORISTEN, ULTRA SLIM, I...


2.800 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:45Gift card-Bulgaria za ps4, ps3, ps Vita

Se prodavaat po 1600den eden. Barajte me na 076600394 Vauceri za Bu...


1.600 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:21TECHNICS SB-5000 zvucnici

VINTAGE DOBRO POZNAT MODEL KOI ODLICNO SVIRAT SO SITE POJACALA


240 €
или предлог цена
30 сеп 07:47SONAB OA-12 vrvni vintage zvucnici

edinstvena ponuda, dvosistemski omni - direkt bas refleks zvucnici od...


240 €
или предлог цена
30 сеп 07:47Proektor EPSON EB-FH06 / Проектор EPSON EB-FH06

Се продава проектор EPSON EB-FH06 донесен од Германија. Ламбата има ...


400 €
или предлог цена
30 сеп 07:13PTZ KAMERA ZA VIDEO NADZOR

Kamerata se kontrolira preku wifi moze da rotira levo desno senzor za...


2.300 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:36Sony Playstation 2 Ps2 cipuvan

Sony PlayStation 2 slim , cipuvan na memoriska kartica so USB od 32GB...


2.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 17:51PlayStation 2

Se prodava chipovan PlayStation 2. Eded original joystick i dve drugi...


50 €
или предлог цена
29 сеп 15:43Mi Spfere camera

Prodavam MI Sphere camera 360, so 160GB SD karticka, tripo, i selfi s...


130 €
или предлог цена
29 сеп 11:484 zvucnici so risiver Maranc 4 i 8 oma

Risiver Marnc Supersk0p 2x75 w so 4 svicni kutii od ko2 po 120 w visa...


1 €
или предлог цена
29 сеп 10:58Samsung UE43TU7092UXXH so garancija

Samsung UE43TU7092UXXH smart 4k kako nov,koristen vo prostorija vo k...


18.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 16:03Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам