704 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 10:51EVTINO, plodna niva vo naselba Babi, Stip

ЕВТИНО,Плодно земјиште во населба Баби-Штип, место викано Езеро (пора...


1 €
или предлог цена
Денес 09:33ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISTE VO STIP

Se prodava gradezna urbanizirana parcela od 2036 m2 so markica za gra...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:25Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
Денес 09:02Plac vo gradezen reon Pluzdino

Se prodava gradezno zemjishte so povrshina od 3828m2 vo mesnost Pluzd...


22.000 €
или предлог цена
Вчера 22:07Kukja vo 3 Cheshmi

Kukja za dve semejstva vo naselba 3 Cheshmi. Vredi da se vidi na lice...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:03  НОВ ОГЛАС

Se izdava Stan vo Stip

Izdavam ednosoben stan vo centar, vo zgrada do turskoto skolo.Greenje...


6.200 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 21:58  НОВ ОГЛАС

ITNO Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:42Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:42Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 15:25Se izdava apartman vo centar_STIP

APARTMANOT KE BIDE SLOBODEN OD 01.02.2023-(od 01 Februari)!!!MOMENTAL...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 15:22DELOVEN PROSTOR 170m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2,vo centarot na Stip,na ulica Blag...


350 €
или предлог цена
Вчера 15:21Iznajmuvam Dukan na Vanco Prke 24m2

Se izdava dukan ( deloven prostor ) vo strogiot centar, na ednosmeran...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 15:15Се продава целосно наместен стан во зграда "Niko Home"

Стан од 73м2 + 17м2 паркинг место во подземна гаража! Тел за конта...


100.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Продажба на станови, Штип Центар

Предпродажба на станови во центарот на Штип тел за контакт : 070 322...


950 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:51Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 12:17Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
Вчера 10:21Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
Вчера 10:19Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
Вчера 10:19Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
Вчера 10:18Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3 МКД
Вчера 08:08Dukjan / Kancelarija

Se izdava dukjan pozadi trgovski centar na prvi sprat, pogoden za kan...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 00:04Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
29 ное 23:45ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
29 ное 19:21Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
29 ное 19:10Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
29 ное 19:10se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


25.000 €
или предлог цена
29 ное 15:10Нива со лозје во с.Црвулево, 2191м2

Продавам нива со лозје во с.Црвулево. Лозјето е старо 7 години. Лока...


4.000 €
или предлог цена
29 ное 14:45Нива со лозје во с.Црвулево, 2389 м2

Се продава нива со лозје.
 Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци...


5.000 €
или предлог цена
29 ное 14:45Продавам нива во с.Црвулево, 1737м2

Податоци за нивата: Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци, Штип М...


4.000 €
или предлог цена
29 ное 14:45Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
29 ное 14:38СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР (Поранешна Neuromedica)!!!

Се издава деловен простор на ул. Јаким Стојков бр.1 во центарот на Шт...


1 €
или предлог цена
29 ное 14:34Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
29 ное 12:24gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 11:44Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 ное 10:11SE IZDAVA BARAKA

Se izdava nova baraka na ul.Goce Delcev br.34 Stip pred kapijata na p...


170 €
или предлог цена
29 ное 07:54ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДЕЊЕ

исчистен плац со градежно тех.документација платени се. локација у...


26.000 €
или предлог цена
29 ное 07:49Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

29 ное 07:33Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar Stip

Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar 90 m.


1.111.111 €
или предлог цена
29 ное 02:37Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам