174 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Промовирано

Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


42.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
50.000 €
Денес 15:35KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
Денес 12:27SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


180.000 €
или предлог цена
Денес 12:23Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.999 €
или предлог цена
Денес 12:21Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
Вчера 20:19Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 18:38Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:55SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:26Se prodava kukja / plac za izgradba

Kukjata e na prekrasno mesto so pogled na zajdisonce. Samo seriozn...


25.000 €
или предлог цена
06 фев 18:53Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
06 фев 10:55Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


22.000 €
или предлог цена
05 фев 15:54se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka izgradena 1993 god vo koja se zivee 1 sprat od 65m...


1 €
или предлог цена
04 фев 19:20se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


25.000 €
или предлог цена
04 фев 13:05Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 240 m2. I dvorno mes...


300 €
или предлог цена
04 фев 12:56Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
50.000 €
04 фев 06:48Sprat od kukja

Se prodava/iznajmuva a moze i zamena sprat od kukja na isarot. Sprato...


По Договор
или предлог цена
03 фев 19:42SE PRODAVA KUKA VO NASLEBA MAKEDONKA

SE PRODAVA KUKA VO NASLEBA MAKEDONKA STIP 125 M2 SO DVORNO MESTO M...


1 €
или предлог цена
01 фев 09:45Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја)

Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја). -Прв кат...


50.000 €
или предлог цена
31 јан 22:58Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
31 јан 13:52Semejna kuka

Se prodava kuka cena po dog


60.000 €
или предлог цена
27 јан 16:35Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
27 јан 14:46Kukja Plac Objekt vo selo Tarinci

Samostojna stara kukja vo selo Tarinci na glavniot pat. (Prvata kukj...


33.333 €
или предлог цена
27 јан 13:29Itno ! Baram mala evtina kuka za edna osoba

Itno baram mala stara eftina kuka do 50 m2 , za edna osoba. (ne e fik...


По Договор
или предлог цена
26 јан 19:08Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:26Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:20Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
25 јан 15:45Се продaвa куќa во нaселбa Дујле

Ценa по договор


По Договор
или предлог цена
23 јан 13:58комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
22 јан 23:36Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
21 јан 00:12Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
18 јан 01:05Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
17 јан 21:16Se prodava kuka vo Stip

Se prodavaat 2 kuki vo Stip (lepenka (edna do edna)od 95 kvd edna, bl...


38.000 €
или предлог цена
17 јан 13:31Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
16 јан 17:39Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul. Kosovska. Kuklata e vo od licna sostojba so m...


1 €
или предлог цена
16 јан 14:57Se prodava kuka vo selo Dragoevo Stipsko

Se prodava luksuzna nova kuka vo selo Dragoevo- Stip.Kukata ima cist ...


1 €
или предлог цена
08 јан 18:35Се продава куќа

Се продава семејна куќа во населба Деснаци (Блок 77) Контакт на тел...


200.000 €
или предлог цена
06 јан 19:27Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
04 јан 22:53Potpolno nezavisna kuka so panoramski pogled na planini

Potpolno nezavisna kuka so panoramski pogled na planinite Osogovo i P...


520.000 €
или предлог цена
04 јан 15:55Se prodava stara kukja ( plac) 140m2 vo centarot na Stip

Se prodava stara kukja ( plac) 140 m2 Lokacija pomegju muzickoto uci...


1 €
или предлог цена
03 јан 14:27Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам