Струга
                   
573 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen Jumper -2012 - 2.2/120ks-diesel -mozhna zamena

Citroen Jumper -2012-🇨🇭- 2.2/120ks-diesel -9 sedishta 🪑 070 36...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Струга

Автомобили

26 ное 14:11Промовирано

Renault Scenic II 1.5dci (105 hp)

Се продава Рено Сценик со производство од 2008 година. Направен се...


3.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 ное 16:39Промовирано

Bmw 318"diesel"/Ifacelift/143ks // 2010// Mozhna zamena

Bmw 318" diesel" /Ifacelift//143ks //🇨🇭//2010// ☎️ 070 362 155


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:12Промовирано

Daihatsu Sirion 1.3benzin 4x4 Avtomatik

1.3 Benzin 64kw Avtomatik 4x4. Novi zimski gumi.


4.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 23:44SEAT IBIZA 1.4 TDI 2009 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba. FULL OPREMA: -2 KLUCEVI -KLIMA -ABS -EL...


5.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:08BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO A...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:59Branik i krilo novi za chevrolet spark 2008 god

Delovite se novi imam i menuvac za spark


100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:18Audi a4 2.7 Luxery Model

Voziloto e registrirano poseduva 3 klucevi i servisna knishka donesen...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:37Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS 2007 godina so pominati 245.00...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:33Bmw 418 d grand cupe ,moze zamena

Bmw 418d Gran cupe God .2015 Servisirana Reg 08.2023 Moze zamena


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:25Citroen c4 1.6 hdi 66kw 2006god

Registrirana cela god Klima El na stakla Tempomat Solidni gumi M...


2.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:59BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:51Ford Fokus tdci Mozna zamena so vasa Doplata!

Ford Fokus tdci 1.8 registrirana do Avgust 2023 napraven golem servis...


1.999 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.350 €
Струга

Автомобили

Вчера 16:40Ford Fokus tdci Registiran vo top sostojba!

Ford Fokus tdci 1.8 registrirana do Avgust 2023 napraven golem servi...


2.150 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.350 €
Струга

Автомобили

Вчера 16:37Peugeot 306

Stranska Cela ili na delovi see


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:20  НОВ ОГЛАС

JAGUAR XJ6 1972 4.2 Benzin

*****OLDTIMER***** JAGUAR XJ6 god.1972 4.2 Benzin Voziloto e so sv...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:56Golf 6 2.0 2010

Kollata e donesena od germanija pred mesec dena...kollata e vo extra ...


9.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.300 €
Струга

Автомобили

Вчера 15:36Nissan Primera so full oprema 16 v

Nissan Primera registrirana do 8.8.2023, so sitni zabeleski na karose...


650 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
850 €
Струга

Автомобили

Вчера 14:17Volvo XC90 D5

Volvo xc90 d5 136kw 185ps Kolata e vo top sostojba


9.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:15Mercedes Benz E220d 2021

se prodava mercedes benz e 220 diesel godina 2021,full oprema,nov kup...


72.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:18Mercedes e class 220 cdi

Vo super sostojba mob 076767422


4.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Polo 1.4 benzin OpenAir

Polo 1.4 benzin OpenAir na top sostojba so dobri zimski gumi , reg do...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava opel antara

Se prodava opel anta za poveke info preku tel.


6.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00VW PASSAT

Se prodava Passat B6 2.0 TDI Automatik 2007 Full Oprema Registracij...


5.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Golf 7 tdi

Se profava golf 7 vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis so ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 12:57Mercedes E 220T CDI

Podetalni informacii za Oglasot moze da dobiete na brojot: 070 212 ...


6.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:00Audi A3

Audi A3 Sportback 2.0 2004 godina Registrirana: 3/2023 071348...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.499 €
Струга

Автомобили

Вчера 11:08OPEL ZAFIRA 2.0

OPEL ZAFIRA 2017 AUTOMATIK 2.0


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:47BMW M740Xd

BMW M740Xd NAJ FULL OPREMA KOLATA E NOVA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:47BMW M550Xd

BMW M550Xd Facelift NAJFULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:46AUDI A8 4.2 DESIGNO

⚪️⚪️ AUDI A8 4.2 DESIGNO⬜️⬜️ 070635644 070998066


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:46Peugeot 307

SE PRODAVA PEZOTO MEHANICKI VO SUPER SOSTOJBA MOTOR OK MENUVAC OK KUP...


3.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:42Passat

SE PRODAVA PASATOT MEHANICKI VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA IMA KAROSRISKI Z...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:42citroen c5

SE PRODAVA CITROEN C 5 MEHANICKI VO SUPER SOSTOJBA MOTOR MENUVAC KU...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:42Ford escord

Seprodava ford eskord nema registracia mozhit i za dellovi 078 369 185


550 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:29Golf 5 1.9 TDI

Seprodava golf 5 kollata e vo dobra sotojba servisiran smeneto maslo ...


3.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:29MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:11MERCEDES -E-2005 CDI FULL-ZAMENA

Mercedes benz e klasa 2005 god kollata e so fuull oprema poseduva kli...


6.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:11VW PASSAT CC God.2010 REGISTRIRANA DO 19.11.2023

VW Passat CC 2010 Registrirana do 19.11.2023 Pominato 350,000 km ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 ное 22:52GOLF 6 1.4 TSI

Golf 6 1.4 tsi 122hp 4 novi zimski gumi Napraven golem i mal servi...


6.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 ное 21:29Fiat 500 1.3

Ima reg i z.karton


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 ное 21:28Reno kango 1.9 2002 klima

Reg nema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 ное 21:28Seat leon 1.9 tdi 2006

Kolata e dobra registracia nema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 ное 21:28Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам