Карпош
                           
8783 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan so dve spalni sobi Skopje Leptokarija

Со задоволство сакаме да Ви понудиме многу ретка можност за продажба,...


1.555 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:01НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

31 мај 10:47Промовирано

луксузно наместен стан во Козле со поглед на Водно

Издавам луксузно наместен стан со поглед од милион долари према Водно...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

SE PRODAVA DUKAN VO KARPOS 4

Se prodava dujkan vo Karpos 4,od 56 m2 na Ul,Nikola Parapunov br.3,...


840 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 19:56ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН стан во Карпош !

Дарма Дома издава стан во Карпош 1 спроти Зоолошка, поседува 50 м2, 3...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:41Се продава стан

Се продава интимен стан на поткровје со дневна светлина. Локацијата е...


84.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:58ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош позади City Mall !

Дарма Дома издава луксузен стан во Карпош во City Garden, со прекрас...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:27Комплетно наместен стан во Карпопш 2, ДРАМСКИ

Се издава комплетно наместен стан на одлична локација во Карпош 2 кај...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:28ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 1 kaj Полицијата, поседува 65 м2...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:27Изнајмувам стан наспроти Млеен

Се издава стан во Скопје (наспроти Млечен) на подолг временски период.


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:25ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов модерен стан во Кисела Вода кај Економското, ст...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:01Дарма Дома издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан ГАРСОЊЕРА во Цента...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:32ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно-Капиштец ...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:30Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

se izdava luksuzen apartman Dolce Casa vo Karpos 4 , vo blizina na Ci...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:17Стан со една спална соба - Антико, Карпош 4, Скопје

Простран стан со една спална соби, со голем потенцијал кој изобилува ...


77.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:08  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo kuca

Se prodava stan vo sprat od kuca so dobra gradba so zaseben vlez e...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:04Stan so dve spalni sobi Skopje Leptokarija

Со задоволство сакаме да Ви понудиме многу ретка можност за продажба,...


1.555 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:01  НОВ ОГЛАС

NOV STAN OD 42 m2 VO HROM

SE PRODAVA STAN OD 42m2 ( DNEVNA SOBA, TRPEZARIJA + KUJNA, SPALNA...


68.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
69.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:50Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:12СЕ ПРОДАВА БАРАКА СО ЛЕПЕНКА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ

Се продава барака со лепенка куќа во Тафталиџе, позади Катастар. Куќа...


390.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:51  НОВ ОГЛАС

Prodavam ili izdavam 2 garazi vo PortaVlae

Dve garazi spoeni vo edna na odlicna lokacija so voda, ima WC, poveke...


30.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Денес 14:50Izdavam soba za samci vo Kozle

Se izdava soba za samci na sprat od kuka. Spratot raspolaka so se vku...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Денес 14:48ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродр...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром-Мичури...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов модерен стан во Аеродро...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром кај Ре...


350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
380 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродр...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром кај Св...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:40Дарма Дома издава нов 4 _собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Собо...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:40ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Аеродром !

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Аеродром во Џевахир, поседува ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:40ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар спроти Рамстор, поседува 100 м,...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:40Se prodava stan 83 m2 vo Taftalidze 1- Grand Prestige

s 894 Se prodava stan 83m2, so 3 spalni sobi. Vnatresna povrsina e...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:39Se prodava kukja 424m2 vo taftalidze2-karposh

Se prodava baraka so dogradba+garsonjera vo Taftalidze 2 na ulica Dem...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:15Се продава комплетно наместен и реновиран стан на Рузвелтова

Се продава комплетно наместен и реновиран стан на Рузвелтова, во близ...


151.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:03Centar nov 3-soben stan

Centar vo blizinz na MVR nov 3-soben stan od 72m2 na 2kat so parno,li...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:43Камп во Грција

Се продава комплетно опремен камп, во кампот Арион во Грција. Локациј...


15.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 13:41  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM KUKJA VO NAJEKSKLUZIVNATA NASELBA VO SKOPJE-KOZLE

SO AGENCII NE SORABOTUVAME. ZNACI IMA KUKATA DVA STANA EDEN DOLE, DR...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:22Стан во Тафталиџе 48м2 со 2 спални

ш.36154 Се продава прекрасен стан во Тафталиџе, 48 м2 со 2 спални на...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:07Stan vo Taftalidze (Mlecen) od 57m2 so 1 spalna

ш.36297 Се продава стан во Тафталиџе-Млечен, 57м2 на 1ви кат со лифт...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:07Dupleks vo Karpos 1 od 115 so 4 spalni sobi - odlicna cena

Се продава функционален дуплекс во Карпош 1 од 115м2( на имотен лист)...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:07Majstor za plocki

Rabotam sit vidovi na plocki majstor so 25 godini iskustvo, precizen...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 13:00Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продaва новоградба, дуплекс кај Млечен

уплексот е на 5тиот кат од станбена зграда од 5 ката со поглед на сев...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Страна 1 од 220

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам