Карпош
                           
6896 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


79.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.000 €
Карпош / Скопје

Станови

04 апр 10:37Промовирано

Se izdava stan za delovni nameni

Se izdava stan od 42 m2, so oprena kujna, povolen za delovna namena. ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

15 мај 17:51Промовирано

Renoviran Stan vo Vlae 60m2+5m2+10m2+60m2

Prodavame ubav i svetol renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada o...


81.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

17 мај 16:03Промовирано

ХИТ-ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 2

шифра ....... 30224 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 47М2 ВО КАРПОШ 2 КАЈ ДРАМСКИ...


65.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:21NOV MODEREN STAN 107 m2 -KOMPLET OPREMEN

SE PRODAVA NOV MODERNO OPREMEN STAN VO KOZLE 107 m2 , SO 3 SPALNI, 2 ...


1.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:16Se izdava stan na odlichna lokacija

Se izdava opremen stan za studenti na odlichna lokacija vo Karposh 1


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:56Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:49Stan karpos 3 85

Se prodava trosoben stan na 4 kat ,so idealna lokacija ,mestopolozba ...


22 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:30Apartmani za dneven prestoj

short stay / za kratok prestoj se izdava luksuzno opremen ednosoben ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:24Се продава стан во Влае со двор на приземје

Се продава стан во Влае. Станот е на приземје во зграда на ГП Маврово...


100.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:24  НОВ ОГЛАС

Stan vo Karposh3...kompletno namesten

Se izdava potpolno namesten stan...karposh3 Tv...internet...wifi...kl...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:32Izdavam stan vo vlae sproti karpos 4

stanot se naoga na kejot na vardar vo vlae na mirna lokacija vo mala...


9.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:43Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:42Se prodava trosoben stan vo Karpos 1

Stanot ima dnevna so kujna i trpezarija spoeni, dve komotni spalni s...


80.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
85.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:32Stan vo novogradba vo Taftalidze

PRODAZBA na stan od 73m2 so dve spalni sobi i gostinsko wc vo novogra...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан на топ локација Мида / Stan na top lokacija Mida

Издаваме стан кај Мида од 55м2. Располага со 1 спална соба, 1 купатил...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Izdavam namesten stan so plateni davacki

Izdavam namesten stan vo Kozle so plateni komunalii. Stanot e dvos...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Комплетно наместен стан во Карпопш 2, ДРАМСКИ

Се издава комплетно наместен стан на одлична локација во Карпош 2 кај...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан во Тафталиџе

Се продава стан во Тафталиџе на улица Виенска (во близина на училиште...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Izdavam stan vo Taftalidze 1

Izdavam kompletno namesten stan vo Taftalidze1. Stanot e vo nova zgra...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава реновиран стан 53m2 во Карпош 1

Се издава веднаш вселив, целосно реновиран и комплетно опремен стан о...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава нов наместен стан во Карпош 4

Се издава нов наместен стан во Карпош 4. Станот е комплетно опремен с...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 БЛИЗУ ГРАДСКИ ПАРК

Станот е во новоградба со добра изолација на втор кат, зградата има л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се изнајмува комплетно опремен стан во Настел

Се изнајмува комплетно луксузен опремен стан во комлексот - Настел во...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:23Се издава стан во Карпош 1

Се издава стан во Карпош 1 од 83 м2 четворособен, со две wc со балко...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:16Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

se izdava luksuzen apartman Dolce Casa vo Karpos 4 , vo blizina na Ci...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:47Se iznajmuva stan vo Karpos 3

Се изнајмува реновиран наместен стан во Карпош 3, во Високите кули ка...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:34Stan vo Gradski Park Skopje

Слободен од 05.06.2023 година. Stan Стан во бараките во Градски Парк ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:31Se prodava stan vo Vlae

Agencija prodava stan vo nova zgrada vo Vlae vo Aleksandrija vo blizi...


64.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:02Se prodava garsonjera vo Kozle

Se prodava celosno opremena garsonjera na 1 kat vo Kozle Lice za kon...


55.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:53Се издава Se izdava stan vo KARPOS2, Skopje

Se izdava stan vo Karpos2 sprema Elektro fakultet. Renoviran i namest...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:51  НОВ ОГЛАС

Ексклузивен наместен стан кај Сити Мол

Станот е со приватно гаражно место на -1 кат веднаш споти излезот, ка...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:58Nov idealen stan so dvor Vlae 82m2

Se prodava nov stan 81 m2 so dvor vo Vlae. Stanot se naoga vo mirna ...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:48Se prodava stan vo kuca

Se prodava stan vo sprat od kuca so dobra gradba so zaseben vlez e...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:19Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во КАРПОШ !

Дарма Дома издава одличен стан во Карпош 3 во Лептокарија, поседува ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 03:25  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Дарма Дома агенција издава луксузен стан во Аеродром, позади Вучко, с...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:57Дарма Дома издава нов 4_ собен стан во Верина Комплекс !

Дарма Дома издава нов модерен стан во Верина Комплекс, поседува 170 м...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:50  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Влае !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ ПРЕУБАВ стан во Влае ст...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:34ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов модерен стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош, п...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:33Дарма Дома издава нов 3_ собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар kaj Буга...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:22  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 173

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам