Кисела Вода
                   
1059 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RAM меморија 2x2GB DDR3 1060Mhz

RAM меморија 2x2GB DDR3 1060Mhz - 1000 денари двете


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:16



NOV ORIGINALEN LENOVO ADAPTER 20V 4.5A

Продавам нов оригинален адаптер 20V 4.5A 90W за Lenovo лаптоп.


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 01:16



ORIGINALEN Adapter za Sony laptop 19.5V 3.3A

Продавам оригинален адаптер 19.5V 3.3A за Sony лаптоп.Тестиран во 10...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 01:16



NOVI ZAMENSKI ADAPTERI/POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Продавам нови заменски адаптери/полначи за сите видови лаптопи Тести...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 01:16



Se prodava Microsoft RT

se prodava Microsoft rt malce koristen si raboti sve bez problem doag...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

Вчера 15:16



PC dzojstik - controller - kontroler

Se prodavaat kontroleri za PC - Nacon BB5022 - 600 denari - Logi...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 15:14



Prodavam Dell XPS 13 9350 i7 16GB RAM

Prodavam Dell XPS 13 9350 so slednive karakteristiki: Clockspeed 2....


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:53



PRODAVAM KOMPLET KOMPJUTER-"ISPRAVEN".

-КОМПЈУТЕР -МОНИТОР-LG -ТАСТАТУРА -МАУС -ЗВУЧНИЦИ КАРАКТЕРИСТИКИ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:33



Продавам компјутер за секаква намена

Продавам компјутер со следниве спецификации: Матична плоча - GA-H61M...


2.999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:28



  НОВ ОГЛАС

Nvidia GeForce GT 530 2GB

Се продава графичката од описот, во исправна состојба, без никаква ма...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:21



  НОВ ОГЛАС

MSI GeForce GT 730 2GB

Се продава графичката од описот, во одлична состојба, без никаква ман...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:19



  НОВ ОГЛАС

Продавам процесор Intel I5 3470 up to 3.60GHz

Се продава следниот процесор: Intel® Core™ i5-3470 Processor 6M Cach...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:18



  НОВ ОГЛАС

ASRock Z77 Extreme6

Се продава матична плоча како на сликите, сочувана, во одлична состој...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:16



  НОВ ОГЛАС

AMD RADEON R9 290 4GB GDDR5

Продавам графичка картичка AMD RADEON R9 290 4GB GDDR5. Графичката е ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14



  НОВ ОГЛАС

Напојување CHIEFTEC IARENA 500W

Се продава следното напојување - Chieftec Iarena 500w Напојувањето е...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12



  НОВ ОГЛАС

Продавам компјутер за играње игри и се останато

Матична плоча - Intel Процесор - Core™2 Quad Processor Q8200 2.33 GH...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:11



  НОВ ОГЛАС

SAPPHIRE NITRO+ RX 570 4GB GDDR5

Се продава графичката картичка од насловот SAPPHIRE NITRO+ RX 570 4GB...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:09



  НОВ ОГЛАС

Продавам компјутер за секаква намена

Куќиште - DELL Процесор - I7 860 up to 3.46GHz 4cores, 8threads, 8 M...


5.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
7.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:06



  НОВ ОГЛАС

Lenovo Legion 5 Pro 2021 16''

Super zacuvan. Specs: Model: 16ACH6H 16" WQXGA (2560x1600) 165Hz A...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00



Prodavam printer Epson Stylus DX 4450 so CISS sistem

Prodavam printer Epson Stylus DX 4450 zaedno so CISS sistem.Kopir , p...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:01



MacBook Air (13-inch, Early 2015) PRODAVAM nk

Prodavam dobro socuvan MacBook Air (13-inch, Early 2015)


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:22



Microsoft Laptop za delovi

prodavam laptop Microsoft se prodava za delovi kako sto e na slikit...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:43



BOBCAT 300

Prodavam nov helium miner BOBCAT 300


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 06:19



Odlicen setup desktop kompjuter so 19ka ASUS LCD monitor.

AKCIJA !!! Kompleten setup desktop kompjuter so odlicna konfiguracija...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

01 окт 23:08



Odlicen Desktop kompjuter Core i3 , 8gb ddr3 , SSD + HDD

Odlicna konfiguracija za malku pari !!! Core i3 3220 3.30GHz 8GB DD...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

01 окт 23:08



Се продава i3-4170 процесор прв газда

Се продава i3-4170 процесор lga 1150 прв газда сум на процесорот испр...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 20:48



Kabel Serija 400 za Helium Hotspot miner !!!

Kabel Serija 400 za Helium Hotspot miner Кабел серија 400 за Хелиум ...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 20:15



Intel Xeon X3430 2.40 GHz Quad-Core

Procesorot e vo mnogu dobra sostojba.


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 19:18



AMD Ryzen 7 1700

Procesor AMD Ryzen 7 1700 3.00 GHz Octa-Core.


7.000 МКД
или предлог цена
01 окт 19:18



Волан + педали за PC

🫴Се продава волан за PC од марката Microsoft Sidewinder Force Feedba...


4.099 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.500 МКД
01 окт 17:40



Apple M1 Pro 128gb

Tablet koristen pomalku od 1 mesec, napolnet 4 pati, bez nikakva greb...


900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

01 окт 17:22



Ati sapphire Hd5670 1gb hdmi dvi vga

Graficka ati sapphire hd5670 so 1 gddr3 , so dmvi vga dvi , odlicna i...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 16:27



DELL WORKSTATOIN i7-4810MQ 3.8GHz/GPU k3100m 4GB/16GB/256SSD

MNOGU MOKJEN BRZ I MNOGU IZDRZLIV LAPTOP ZA SEKAKVA NAMENA I IGRI D...


18.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

01 окт 14:20



Nvidia GeForce GT 530 2GB

Се продава графичката од описот, во исправна состојба, без никаква ма...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
01 окт 13:29



Продавам процесор Intel I5 3470 up to 3.60GHz

Се продава следниот процесор: Intel® Core™ i5-3470 Processor 6M Cach...


3.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:27



ASRock Z77 Extreme6

Се продава матична плоча како на сликите, сочувана, во одлична состој...


4.999 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
01 окт 13:23



MSI GeForce GT 730 2GB

Се продава графичката од описот, во одлична состојба, без никаква ман...


1.800 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
2.300 МКД
01 окт 13:20



Продавам компјутер за играње игри и се останато

Матична плоча - Intel Процесор - Core™2 Quad Processor Q8200 2.33 GH...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

01 окт 13:17



Pradavam nov Intel® Core™ i5-4460 Processor

Pradavam nov Intel® Core™ i5-4460 Processo, vo kutija zapakovan proce...


3.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:16



Se prodavaat novi ram memorii

Se prodavaat novi ram memorii vo kutii Geil ddr4 pc4-21330 4 giga -4...


1 €
или предлог цена
01 окт 13:16



Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам