Подкатегорија:
                   
291 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ryzen 7 1700

Се продава процесор Ryzen 7 1700, со следната спецификација: AMD Ryz...


6.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
7.700 МКД
Денес 21:42Se prodava ruter tenda

Ruterot e so ful paket


Денес 21:31AMD Ryzen™ 5 1600 (AF)

Se prodava AMD Ryzen™ 5 1600 (AF) 12nm verzija isti model kako AMD Ry...


Денес 16:55Intel® Celeron® Processor B800

Se prodava ispraven procesor za laptop Intel® Celeron® Processor B800...


Денес 16:55  НОВ ОГЛАС

Nvidia Geforce 3080 EVGA FTW3 Ultra 10GB

https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=10G-P5-3897-KL Kupen...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Денес 16:31Samsung t35f 27 inch 75 hz amd freesync

Garancija do 2023 monitorot e 1920x1080 rezolucija kupen vo arpil 2...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:09GRAFICKA ASUS STRIX GTX 1050 TI 4GB

Prodavam graficka karta Asus GTX 1050ti 4GB vo odlicna sostojba koris...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Денес 11:22SSD 256Gb M2 priklucok

Prodavam Micron SSD 256 GB so 6Gb/s writing speed


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:31RAM Memorija

Prodavam tri stika RAM memorija 2 x 4Gb DDR4 - Kingmax 2666MHz (1 x ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:31MSI RTX 3080 OC TRIO

RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Гаранција 1година Користена нецела годн...


Вчера 15:08MSI RTX 3060 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR Гаранција 1година Користена скоро една...


Вчера 15:07DDR 4 ram memorija 4GB za laptop

Se prodava ram memorija za laptop 4gb na 2400Mhz ili zamenuvam za dd...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06RX 6600 XT SAPPHIRE PULSE AMD Radeon

kartata e skoro nova kupena 2022 podlezi na garancija kupena e 45 i...


Вчера 11:43DDR3 4GB na 1600 nova memorija

Ram memorija za Desktop 4GB DDR 3 na 1600 MHZ potpolno nova neupotre...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:26HP PRINTER ПЕЧАТАР

Се продава печатар добро сочуван. Информации само на овој број 078...


Вчера 08:38Epson L1300

Se prodava Epson L1300 A3 format skoro nov ne koristen mnogu.


20.000 €
или предлог цена
Вчера 00:08MAG 24" и PHILIPS 19" монитори

Се продаваат зачувани MAG GML2456 24" 60Hz и Philips 190 VW 19" 75H...


По Договор
или предлог цена
02 окт 21:33kupuvam procesor za laptop T9300

kupuvam t9300 ili t9500


02 окт 20:58Processor i3 - 9100F 3.6 GHz

Prodavam processor i3 - 9100F 3. GHz. + fabricki intel kuler. Proces...


02 окт 14:48NVIDIA GEFORCE GT 710 2 GB

Se prodava VGA GT710 2 GB ram vo ispravna sostojba malku rabotena .....


1.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 МКД
02 окт 14:41ZOTAC AMP HOLO 3070

во одлична состојба, со истечена гаранција, може замена за подобра со...


25.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
27.000 МКД
02 окт 13:20Novi HDMI kabli, kabel, M/M, 3 tipa, 1.8M, 1.5M i 1M

Se prodavaat HDMI kabli M/M, 3 tipa, 1.8 Metri, 1.5Metri i 1Metro dol...


02 окт 10:04500GB Hdd har disk 950den 2.5'' za laptop

500GB Hdd har disk 900den 2.5'' za laptop


1 МКД
или предлог цена
02 окт 01:29CRT MONITOR PHILIPS 17 INCI/LCD/PC/

PRODAVAM SOCUVAN ISPRAVEN MONITOR FILIPS


699 МКД
или предлог цена
01 окт 21:41KINGSTON Value RAM 4GB x2 DDR3

Se prodavaat 2 RAM moduli od po 4GB. Super socuvani, no se prodavaat ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 18:14RTX 3060

СЕ ПРОДАВА GEFORCE RTX 3060 MSI VENTUS X2 12GB НОВА КУПЕНА 21/07 ...


01 окт 18:13HDD 750GB 3.5 SEAGATE 7200rpm

Se prodava 3.5 750GB HDD za desktop vo dobra sostojba Kontakt: 076...


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 14:02500GB HDD HITACHI

Se prodava 2.5 500GB HDD za laptop marka HITACI Potpolno zdrav mozhi...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 14:02500GB HDD HITACHI

Se prodava 2.5 500GB HDD za laptop marka HITACI Potpolno zdrav mozhi...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 14:02RUTER TP_LINK

PRODAVAM EDNOSTAVEN RUTER SO 1 ANTENA SOCUVAN KAKO NOV TP-LINK TL-WR7...


01 окт 08:27Prodavam monitor ACER 24"

Prodavam odlicno socuvan skoro nov monitor ACER KA240HQ 24" Mozna e ...


5.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 10:33MEMORIJA DDR2 2GB NOVI

Ekstra cena za DDR2 2GB MEMORIJA , NOVI (imam pogolema zaliha) ima...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 06:27DVD/CD RE-WRITABLE DRIVE DVD/CD REZAC

DVD/CD rezac. Izvaden od laptop HP.


299 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:10RAM 1 GB DDR3 1333 MHZ LAPTOP SAMSUNG

Prodavam 1gb ram memmorija DDR3 na 1333 Mhz za laptop. Memorijata e n...


199 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:10Graficka Nvidia GT 210

Se prodava graficka karticka Nvidia GeForce GT 210 1 GB DDR3 i izlez ...


27 сеп 22:21Nov SSD disk M.2 KingDian NVMe 512GB PCIe3.0x4 256bit enc.

odlichen NOV Za gaming extra brz SSD M.2 KingDian NVMe A2000 512GB ...


2.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:40BenQ ZOWIE XL2411P 24 Inch 144Hz Gaming Monitor 1080P 1ms

Зачуван и брз ТН панел, достоен за секоја игра, но исклучиво за игри ...


100 €
или предлог цена
24 сеп 06:38PROCESOR AMD PHENOM II ( 2 )

Prodavam procesor Amd phenom II


500 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
800 МКД
22 сеп 20:42AMD Athlon 64 X2 4800+

Processor + Kuler -500 Denari AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.5GHz Dual Co...


22 сеп 12:40Ryzen 5 2600x

AMD Ryzen™ 5 2600X # of CPU Cores: 6 # of Threads: 12 Base Clock...


22 сеп 12:40Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам