Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DVD

So USB youtub


1.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Вчера 09:55DIGITALEN --RESIVER -TV ---FULL HD -USB

Digitalni resiveri DVB-T2, FULL HD, Gledajte gi besplatno MK kanalite...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

24 ное 17:56DIGITALEN --RESIVER -TV BOXX---FULL HD -USB

Digitalni resiveri DVB-T2, FULL HD, Gledajte gi besplatno MK kanalite...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

22 ное 18:37DVD player ShockWave

Prodavam DVD ShockWave Dv110


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

20 ное 13:18DVD ''NEO'', skoro neupotrebuvan-extra sostojba

Prodavam DVD NEO skoro neupotrebuvan, extra sostojba, max.socuvan.


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

19 ное 16:54SAMSUNG DVD 800den

Malku koristen funkcionalen


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

18 ное 15:46Се продава ROKU 2

Се продава ROKU 2. Уредот се користи за гледање телевизија преку апли...


900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

14 ное 09:56DVD Плеер LG DVX162

Продавам DVD плеер LG DVX162 во одлична состојба Подржани формати...


1.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

12 сеп 12:23Univerzalni monitori za vozila

Dva Univerzalni monitori za vozila so usb cd i sd kartica na dvata m...


90 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

17 јун 18:02Samsung Blue ray 3D Domasno kino 5.1

Se prodava Samsung Blue ray 3D domasno kino 5.1,so dvd player,divx ...


5.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Blu-ray Disc плеери

11 јун 17:28PODARETE MI VIDEOREKORDER JVC HR-S 5800E

Baram na podarok videorekorder JVC HR-S 5800E moze i da e neispraven...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Видео плеери

14 ное 15:56HI-FI 3.1> 70W>MULTIMEDIA> SPEAKER SYSTEM>> BLUETOOTH

BLUETOOTH USB SD FM RADIO BIG USB REMOTE USB DISPLAY WITH A...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

11 авг 18:50Pioneer DVD bez dalinsko

DVD bez dalinsko


350 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

01 авг 13:20Quart dvd

vo odlicna sostojba


700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

05 мај 11:51Smart IPTV/ Најквалитетен IPTV во целиот свет

Smart IPTV е еден од најдобрите IPTV провајдери во светот! Smart ну...


85 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

22 апр 13:28DRZACI ZA CD KUTII - MONTAZNI

Prodavam koristeni montazni plasticni drzaci za CD kutii- opakovki. D...


4 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

22 фев 13:39Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам