494 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zastitna resetka za dukjan/garaza

Ispravna zastitna resetka za dukjan/garaza malo i golemo krilo.. potr...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:08TOTAL NA DELOVI

Se Prodava na delovi TOTAL TEL:072 320 516


1 €
или предлог цена
Денес 12:25PRODAVAM GRADEZNA DIGALKA SO MONOFAZEN MOTOR

Gradezna digalka so monofazen motor 2.2kw Sajla 30 metara Korpa za p...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:16MLIN ZA STOCNA HRANA MOZE I ZAMENA

MLIN ZA STOCNA HRANA MOTOR 5.5KW NA KAMEN


По Договор
или предлог цена
Денес 11:15CENTRIFUGA ZA MED NA EL. STRUJA 220V

IZRABOTKA NA NOVI ROSFAJTNI CENTRIFUGI ZA MED,NA STRUJA 300 eu.racni ...


300 €
или предлог цена
Денес 06:20kontroler za inkubator

Се продаваат нови контролери за инкубатори Краток oпис: Контролерот...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:39Соларни сушари за овошје и зеленчук.

Ова е нов производ со капацитет од 120 кг до 150 кг. . Главен извор н...


249.982 МКД
или предлог цена
Вчера 20:39Masina za toletna hartija

Se prodava masina za proizvotstvo na tolet hartija. Malku koristena ...


7 €
или предлог цена
Вчера 17:32Brusalka za vnatresno i nadvoresno brusenje

Prodavam masina za vnatresno i nadvoresno brusenje: L =500 Fi =3...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:25Pecka za kalenje

Se prodava pecka za kalenje vo ispravna sostojba Peckata raboti na e...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:25Bure od orev

Se Prodava bure od OREV,ocuvano.Staro e 50 godini. Pogodno za cuvanje...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38Inverter инвертер сервис servis

Поправам секаков вид на инвертери апарати за заварување миг, тиг(AC/D...


15 €
или предлог цена
Вчера 09:09CO2 MIG prodavam/iznajmuvam rent a mig/mag

продавам и изнајмувам CO2 миг маг апарати за привремени теренски рабо...


25 €
или предлог цена
Вчера 09:09ENDOSKOP Inspekciska kamera Parkside

Nova inspekciska kamera endoskop parkside Dolzina na kabel 120cm ...


3.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:31Multi Tool Parkside

Nov bateriski multi tool Parkside komplet so polnac i baterija Vib...


5.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:31STRAFILICA BLACK+DECKER

Nova strafilica so vgradena baterija Viber - 00306999510972


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
29 сеп 22:30torusno trafo

prodavam trafotorusno


3.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 20:18Parkside Baterija 20v 4Ah NOVA

Nova Parkside baterija 20v 4Ah Viber. 00306999510972


2.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:01БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 0...


1 €
или предлог цена
29 сеп 17:36Lazicki za kafe - Beli / Лажички за кафе - Бели

Lazicki vo site boi: Crna, Bela, Plava, Zlatna, Rozeva, Zelena… po va...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 20:10Lazicki za kafe / Crni - Лажички за кафе / Црни

Lazicki vo site boi: Crna, Bela, Plava, Zlatna, Rozeva, Zelena… po va...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 16:49Delilica za testo

Se prodava profesionalna delica za testo Italijanska. Koristena 1 god...


10.999 €
или предлог цена
28 сеп 09:55Индустриски машини

Оверлок Zoje скоро нова многу малку користена/машината е купена нова ...


380 €
или предлог цена
28 сеп 09:14БИЗНИС-ИНВЕСТИЦИСКИ ФОНДОВИ

Право на апликација имаат невработени, но и вработени лица кои имаат ...


1.000 €
или предлог цена
28 сеп 09:00Nareznici za cevki za vodovod i sl

Doneseni od Germanija 2 para 5000 den eden par


5.000 €
или предлог цена
28 сеп 07:35Laminator laden

Laminator laden 160cm


По Договор
или предлог цена
27 сеп 21:43Vezacka masina

Продавам везачка машина со една глава нова


По Договор
или предлог цена
27 сеп 21:43Multifunctional printer Canon imagePROGRAF TX-3000

Canon imagePROGRAF TX-3000 мах ширина на ролна 91.44cm inkjet LFP for...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 21:43ES-TE3000 виткачка на планови

ES-TE3000 виткачка на планови за архитектонски студија max ширина 91...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 21:43Printer POLYPRINT DTG Принт на мајци

POLYPRINT texjet plus dtg со бела боја директен принтер за текстил ма...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 21:43Ploter Roland VersaArt RS-640

Продавам машина VersaArt RS-640 , во работна соостојба. Плотерот е с...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 21:43Ploter Roland SOLJET Pro 4 XF-640

Продавам машина SOLJET Pro 4 XF-640 , во работна соостојба. Плотерот...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 21:42Vakum papuci za CNC rover

Vakum papuci za CNC rover masina, novi, kupeni od Italija, made in It...


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:32Kanterica za pravo I polukruzno kantiranje Polymac/Single

Se prodava zacuvana kanterica za kantiranje na iverka so ABS traka ma...


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:15Uv printer

Uv printer Starjet 9060 so dve glavi CMYK plus belo Ciler ,Vakum ...


8.490 €
или предлог цена
26 сеп 19:20Pica formatizer

Se prodava pica formatizer, ispraven vo odlicna forma Pece do 160 C


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
999 €
26 сеп 16:25PVC masini

PVC dvoglavni masini Cirkular Lepacka


1 €
или предлог цена
25 сеп 12:12PVC masini

reparirani vo odlicna sostojba moze da se proverat na lice mesto


1 €
или предлог цена
25 сеп 12:09Makita srafilica bormasina

Vo dobra sostojba imam 4 komada


85 €
или предлог цена
24 сеп 17:53Masina za secenje asfalt - beton

Prodavam koristena masina za secenje asfald - beton vo ekstra sostojb...


1.300 €
или предлог цена
24 сеп 11:58Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам