Штип
                   
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA AVTOBUS DAF 1999 god.

Se prodava avtobus daf proizveden 1999 god visoko turistica klasa isp...


1 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

Вчера 13:57Avtobus MAN R08

PRODAVAM Visoko turisticki avtobus MAN Lion's Coach R08 | 59+1+1 s...


2 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

11 јан 10:32MERCEDES SPRINTER 316 LUX 20+1 EURO6

Mercedes Sprinter 316 - 2.2 160hp EURO 6 / 2015 god TURISTICKO 20+1...


33.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

06 окт 17:34Avtobus MAN 403

Se prodava man 403 ero 2 . 1998 godina vo ispravna sostojba. Tel.071 ...


4.300 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

13 сеп 13:00Avtobus VOLVO 51+1 , 414 ks

Se prodava Avtobus VOLVO 812/600 Moknost: 309 kw / 414 ks, 12.130cm3...


8.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

27 авг 09:19Avtobus MAN

2000 god. Zafatnina na motor 11967 cm3 Sila na motor 257 kW Broj n...


5.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

23 авг 13:02NEOPLAN EUROLINER 62+1 EURO4

Neoplan Euroliner 301kw/404hp 2005 god / EURO4 61+1+1 Sedista 2*TV...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

13 авг 21:26Автобус Volvo B12B

Волво B12B Cena po dogovor Voziloto e top 2003 godina 250 KW pov...


1 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

04 авг 10:55IVECO DAILY 21+1 TURISTICKO EURO5

Se prodava Iveco Daily 3.0 140hp EURO 5 / 2011 god TURISTICKO 21+1 ...


23.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

19 јул 16:24TAM 80A

Se prodava avtobus TAM, 1985godina, pominati km 470 300, registrirano...


2.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

17 дек 10:48Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам