12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecka-Печка MIWE 80x60

Ротациона печка за леб и бели пецива Кратко употребувана нова.


1 €
или предлог цена
24 сеп 22:39Se prodavaat Vending kafemati

Se prodavaat vkupno 11 vending kafemati site instant od koi 6 na dobr...


3.500 €
или предлог цена
19 сеп 07:37PASTERIZATOR,LABO,VITRINA ZA SLADOLED

Vitrinata e na vodeno i vozdusno ladenje Samo vitrina i labo 4000 e...


5.000 €
или предлог цена
08 авг 11:45ELEKTROMOTORI AEG 1.48kW x2

Prodavam 2 Germanski elektromotiri AEG vo ispravna sostojba. Elektrom...


100 €
или предлог цена
01 авг 16:26Pakerka-Пакерка

Не користена


1 €
или предлог цена
17 јул 18:41Ладилник - витрина за изложување на производи

Се продава ладилник - витрина за изложување и одржување на производи ...


100 €
или предлог цена
16 јун 20:08Индустриски плински уред

Се продава индустриски плински уред со големина од 60 цм, за потреби ...


120 €
или предлог цена
16 јун 20:05Автоматска машина за производство на тулумби и ќебапи

Се продава автоматска машина за произвидство на тулумби или ќебапи со...


1.100 €
или предлог цена
16 јун 20:00ПРОДАВАМ ИНДУСТРИСКА МАСИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ХУЛАХОПКИ

Продавам масина за производство на зенски хулахопкиЛОНАТИ ОВЕР ИНДУС...


10 €
или предлог цена
04 фев 16:20Trofazen ventilator

f-53cm SILVER Subotica (Jugoslavija)


110 €
или предлог цена
10 мај 15:30Хомогенизатор APV-RANNIE

Се продава Хомогенизатор APV-RANNIE 1500 L на час Електричен ормар ...


7.500 €
или предлог цена
05 дек 14:17Kомора во добра состојба

Дводелна комора со два посебни и дворежимски мотори. Контакт број: 0...


1 €
или предлог цена
10 окт 11:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам