Ѓорче Петров
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 18.430

Se prodava MAN TGA 18.430 godina 2005/2006 Povekje informacii Dr...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

23 јан 15:38Промовирано

MERCEDES ACTROS mega EURO6 2013

Se prodava MERCEDES ACTROS EURO 6 , mega ,2013 godina so pominati 93...


22.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 фев 12:54MAN TGS 41.400 MIKSER 9m3

MAN TGS 41.400 2008 324.000 MIKSER NOV 2021 9m3


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 фев 12:41Mercedes actros 3258

Mercedes actros 3248 God.2009 Km.544.000 KIPER 8X4


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 фев 12:41MAN TGS

MAN TGS 35.440 390.000KM 2009 🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 фев 12:41MERCEDES 811D PATAR FABRICKI KIPER 071242257

Se prodava BEZ DOKUMENTI Mercedes 811D. PATAR SO FABRICKI KI...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

03 фев 13:48Delovi Za Daf Xf Euro 5 071372201

Delovi Za Daf Xf Euro 5 071372201


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 јан 00:28Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 јан 09:20Се продава камион Iveco

Се продава камион Iveco во исправна состојба. Година на производство...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 јан 09:20Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 јан 09:19Digalka Kran Istovar Utovar Šlep Sluzba Pomos na pat

Prevoz na sekakva roba masini kamioni itn. Niz cela MKD Uslugi so kr...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

29 јан 16:22MERCEDES 811D KIPER FABRICKI MILLER 071 242 257

Se prodava BEZ DOKUMENTI Mercedes 811D. Patat so Fabricki K...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

24 јан 10:13Man 33.360 TGA 6×4 Meiller Kipper -07 god

Reg do 12.07.2023 257 000 km servisna kniska i potvrda od Tüv pri se...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

24 јан 10:03Šlep Digalka Kran Utovar Istovar Iznamuvanje

Prevoz na sekakvi vozila,mašini,baraki,kontejneri... Sekakvi uslugi ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

24 јан 10:02MAN TGA 18.430

Se prodava MAN TGA 18.430 godina 2005/2006 Povekje informacii Dr...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

23 јан 15:38Pomosna sasija za MAN TGA pogodna za kiper

Izvadena od man tga euro 4


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 јан 09:00Pumpa 9ka

Hirdaulicna pumpa devetka ispravna odlicna Za golemi kamioni Imam ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 јан 09:00Pumpa Banana

Golema pumpa banana za kranovi,grajferi,kiperi itn. Za 3,4,5 osovins...


600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 јан 09:00Se prodava sanduk sandak

Se prodava zandak od man euro3 TGA dimenzii dolzina 7.2 sirina 2.5 so...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

13 јан 17:58Mercedes 813 kiper

Prodavam mercedes 813 kiper 1983godina vo odlicna sostojba. -0705724...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

12 јан 14:06Šasiski ventili Pumpi Priklučoci i se za Kiper sistem

070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 јан 14:03Kuki za golemi kamioni Originalni za teski vozila

Originalni kuki za teski tovarni vozila


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 јан 14:03Kuka za tandem prikolka

Kuka izvadena od mercedes kamion za tandem prikolka


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 јан 14:02Rušenje Kršenje so Bager i hidraulicen Cekic

Rusenje krsenje beton karpi kamenja i razni uslugi so 1 tonski Hidrau...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 јан 14:02Menjac od kamion Mercedes

Izvaden od Mercedes SK kosi prozori 7+7 070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 јан 14:02Digalka Kran Istovar Utovar Šlep Služba

Uslugi so digalka kran Prevoz na sekakvi vozila,masini,kontejneri,ba...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 јан 14:02Sanduk za 4 osovinec 2005 god Iveco Scania Mercedes

Patos kako nov 3 stran zaden kapak i stranica na hidraulika Original...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 јан 14:02Digalka Kran

Digalka grajfer na iznajmuvanje 070245782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 јан 14:02se prodava Mercedes 8.14 Kiper

Se prodava mercedes 8.14 kiper Cena po dogovor 070325520


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

22 дек 11:07BOSCH PUMPA

Se prodava bosch pumpa nova ne upotrebena za kamioni ili gradezni mas...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

18 дек 14:33Pomosna sasija za MAN TGA 8x4 pogoden za kiper

Se prodava pomosna šasija izvadena od MAN TGA Pogodna za kiper,kiper...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

13 дек 12:52DELOVI TAMCE 75

Prodavam delovi od Tamce 75 vo ispravna sostojba - Alnser za TAM 75...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

07 дек 10:40Se Prodava ili za delovi

Gubretarka kompletna ili za delovi 070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 дек 18:01Mercedes Atego 816 Kiper

2007 god. 6 brzini Na federi napred nazad Odlicna sostojba 070...


19.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 дек 18:01Mercedes Actros 8×4 Meiller Kipper

Site novi gumi registriran Power shift so kumplug Spremen za rabota...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 дек 18:01Cilinder za Damper Kiper Korito

Cilinder za damper korito kiperi so mestopolozba pozadi kabina na pre...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 ное 15:35Deferencijal i menjac za tamce

Prodavam deferencijal i menjac za TAMCE INFO 070/399-981 zvonko


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

17 ное 07:41ALANSER za kamion 24V

Prodavam alanser


110 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

12 ное 15:30ABS kabel

Prodavam


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 ное 17:45Volvo 480 mega 2007

Volvo 480 mega 2007 avtomatik so prikolka crone 2005 mega registriran...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

08 ное 20:56Prednica za Volvo FH FM Predna Osovina

Prednica izvadena od vlekac 070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 окт 11:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам