Ѓорче Петров
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Вчера 09:53Се продава камион Iveco

Се продава камион Iveco во исправна состојба. Година на производство...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Вчера 09:53Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Вчера 09:53Dizalica Digalka

Digalka 10t


30 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

20 мар 12:07DAF XF 105.460

Registriran do 04.2023 1235819 km 105/460 Avtomatik so retarder E5 2...


12.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

19 мар 18:04Prodavam Peugeot boxer 2012

Prodavam Peugeot boxer 2012 3.0 177ks, Iveco motor, fabricki odrzuvan...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

19 мар 15:27Gumicki za kumplug

Novi gumicki za kumplug


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

19 мар 12:50Servo pumpa citroen jumpy

Servo pumpa vo ispravna sostojba za citroen jumpy 2.0 diesel 2008


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

18 мар 22:05MERCEDES 811D KIPER FABRICKI MILLER 071 242 257

Se prodava BEZ DOKUMENTI Mercedes 811D. Patat so Fabricki K...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

18 мар 11:08BOSCH PUMPA

Se prodava bosch pumpa nova ne upotrebena za kamioni ili gradezni mas...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

18 мар 07:34MERCEDES ACTROS mega EURO6 2013

Se prodava MERCEDES ACTROS EURO 6 , mega ,2013 godina so pominati 93...


22.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

17 мар 19:28ABS kabel

Prodavam


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

17 мар 18:04Prodavam 4 gumi 385/55 22.5

Prodavam 4 gumi 385/55 22.5 vo solidna sostojba. Gumite se socuvani i...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 мар 18:34eltrovizor za mp2 4 osovinec leva strana

za mercedez


85 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
100 €
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

14 мар 11:50Mercedes 813 kiper

Prodavam mercedes 813 kiper 1983godina vo odlicna sostojba. -0705724...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

13 мар 14:43Menjac od kamion Mercedes

Izvaden od Mercedes SK kosi prozori 7+7 070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:46Kuka za tandem prikolka

Kuka izvadena od mercedes kamion za tandem prikolka


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:46Kuki za golemi kamioni Originalni za teski vozila

Originalni kuki za teski tovarni vozila


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:46Digalka Kran Istovar Utovar Šlep Služba

Uslugi so digalka kran Prevoz na sekakvi vozila,masini,kontejneri,ba...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:46Man 33.360 TGA 6×4 Meiller Kipper -07 god

Reg do 12.07.2023 257 000 km servisna kniska i potvrda od Tüv pri se...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:45Digalka Kran

Digalka grajfer na iznajmuvanje 070245782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:45Sanduk za 4 osovinec 2005 god Iveco Scania Mercedes

Patos kako nov 3 stran zaden kapak i stranica na hidraulika Original...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:45Digalka Kran Istovar Utovar Šlep Sluzba Pomos na pat

Prevoz na sekakva roba masini kamioni itn. Niz cela MKD Uslugi so kr...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:44Šlep Digalka Kran Utovar Istovar Iznamuvanje

Prevoz na sekakvi vozila,mašini,baraki,kontejneri... Sekakvi uslugi ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:44Pumpa Banana

Golema pumpa banana za kranovi,grajferi,kiperi itn. Za 3,4,5 osovins...


600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:44Cilinder za Damper Kiper Korito

Cilinder za damper korito kiperi so mestopolozba pozadi kabina na pre...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 мар 10:44Avtomat za Alanser

Avtomat VES Elprom Elhovo 3708800 za Lada Niva


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

10 мар 09:43MERCEDES 811D PATAR FABRICKI KIPER 071242257

Se prodava BEZ DOKUMENTI Mercedes 811D. PATAR SO FABRICKI KI...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

07 мар 13:56MAN TGS

MAN TGS 35.440 390.000KM 2009 🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 мар 11:00MAN TGS

MAN TGS 35.440 2009 565.xxx km 076423334 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 мар 11:00VOLVO FMX 500

VOLVO FMX 500 2013 480.xxx km 076423334 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 мар 11:00MAN TGS 2012

MAN TGS 41.480 2012 460.xxx km 076423334 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 мар 11:00MAN TGS

MAN TGS 41.480 2011 488.xxx Km 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 мар 11:00MAN TGS 41.400 MIKSER 9m3

MAN TGS 41.400 2008 324.000 MIKSER NOV 2021 9m3


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 мар 11:00Mercedes actros 3258

Mercedes actros 3248 God.2009 Km.544.000 KIPER 8X4


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 мар 11:00ALANSER za kamion 24V

Prodavam alanser


110 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

02 мар 12:15Delovi Za Daf Xf Euro 5 071372201

Delovi Za Daf Xf Euro 5 071372201


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 јан 00:28MAN TGA 18.430

Se prodava MAN TGA 18.430 godina 2005/2006 Povekje informacii Dr...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

23 јан 15:38Pomosna sasija za MAN TGA pogodna za kiper

Izvadena od man tga euro 4


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 јан 09:00Šasiski ventili Pumpi Priklučoci i se za Kiper sistem

070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 јан 14:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам