Карпош
                   
274 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FOR SALE Merida Big NINE 20, Se prodava 2016

Совршен за авантури, Shimano full опрема, чуван во соба. Edition 20...


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 ное 09:08Промовирано

Specialized Chisel Comp

Se prodava Specialized Chisel Comp,tocakot e bukvalno kako nov bez ni...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 08:54Продавам Kona Downside Dirtjumper

Продавам велосипед во топ состојба, модел Kona Downside. Велосипедот ...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 08:33Giant Simple Single (NOV)

Tocakot e dva pati vozen.... Specifikacii: https://www.liv-cyclin...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:16CUBE Attention

Velosipedot e vo odlicna sostojba , 26 ka trkala, Deore, SLX, RockSh...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:53Scott Sub 3x10 full deore xt

Se prodava Scott Sub maks socuvan 3x10 full deore xt


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:27Prodavam velosiped/tocak STEVENS DEVILS TRAIL 29"

Рамка: 18" Пренос: 2x11 Shimano SLX Виљушка: ROCKSHOX RECON RL ...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:45  НОВ ОГЛАС

Pinarello FP 5

Prodavam sportski tocak Pinarello marka FP5 - kocnici ultegra - ful...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:24  НОВ ОГЛАС

Hoonigan 29" 9.000 den

Se prodava mnogu socuvan velosiped. Max Hoonigan 29" diskovi,amortiz...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧЕН

ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:39Детски велосипед Lucy

Продавам одлично зачуван и целосно функционален детски велосипед Lucy.


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:31E BIKE

e bike


1.000 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
65.000 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

27 ное 22:01TOTEM KOCNICI SO DISKOVI

TOTEM SO DISKOVI . Novi 26 GUMI Golemina M/L Shimano oprema 21 br...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

27 ное 21:00VELOSIPED POLAR 27.5 L

VELOSIPED POLAR 27.5 L socuvan i ispraven


270 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
17.500 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 23:05Zenski rog velosiped

Velosipedot e ROG potpolno ispraven.


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 20:40Градски велосипед со Carbon каиш Ghost Square Urban 5.8 AL

Контакт исклучиво на Вибер по што сум надвор од МК Поради селење во ...


35.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
40.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 18:58SCOTT CR1 56ka FULL CARBON

Velosipetot e odlicen Moze zamena za mob telefon(samsung) So vasa ...


695 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 13:38SPECIALIZED roubaix FULL CARBON

Velosipedot e vo odlicna sostojba 56ka Moze zamena za mob telefon(sa...


695 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 13:38Rog vosiped

Rog velosiped kontras prva boja crna, ne e sminkan socuvan 60 god s...


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 11:56Alpina swiss bike

Alpina svajcarski tocak, zenski ram 28 inci bandasi, raboti tip top ...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 11:56Cube AIM Race hpa

Cube AIM Race hpa Size: XL (21") Trkala: 29" 2020 god 520€ Kom...


520 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 10:46Cube AIM Race

Cube AIM Race Size: M Trkala: 29" 2021 god 530€ Kompletnata mo...


530 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 10:46Cube AIM SL

Cube AIM SL Size: XL (21") Trkala: 29" 2021 god 560€ Kompletna...


560 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 10:46Giant Rapid 1

Giant Rapid 1 (carbon vila, carbon kolce) Size: XL Trkala: 28" 201...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 10:46Scott Metrix 30 (model 2021)

Scott Metrix 30 Size: XL Trkala: 28" 2021 god 580€ Kompletnata...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 10:45Merida Speedster 100 (carbon vila)

Merida Speedster 100 (carbon vila) Size: L Trkala: 28" 2020 god 5...


570 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 10:45Cube SL Road (model 2022) carbon vila

Cube SL Road (carbon vila) Size: M (56cm) Trkala: 28" 2022god 600...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 10:45Cube AIM SL hpa

Cube AIM SL hpa Size: L (19") Trkala: 29" 2020 god 570€ Komple...


570 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 ное 10:45Velosiped

Odlicen velosiped so 18 brzini bez dopolnitelni trosoci Kon.0708267...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 ное 14:11Велосипед Пони 24”

Велосипед Пони целосно сервисиран со нова корпа и седиште, велосипедо...


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 ное 12:06Велосипед Fanatic 26”

Се продава велосипед од марката Fanatic, целосно сервисиран. 07139...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 ное 12:06GT AGGRESSOR PRO

GT AGGRESSOR PRO 27.5" XL ALUMINUM FULL SERVIS 21.000 DEN. 0713...


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 ное 12:06Scott genius 750

Scott genius 750 L 27,5. 3x10 Viluska reba Zaden menuvac slx 070...


620 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 ное 07:23Prodavam uvezeni velosipedi od Svajcarija

Prodavam uvezeni velosipedi od Svajcarija,cena po dogovor! broj za ko...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 ное 20:24Se prodava MTB top sostojba

Se prodava MTB top sostojba


399 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 ное 14:19Prodavam tocak i trotinet elektricen

Prodavam tocak socuvan ,trotinetot se prodade, tocakot e detski kak...


5.000 МКД
или предлог цена
- 58 % Попуст
12.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 ное 09:59Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 ное 07:17ROAD BIKE ROUBAIX

ODLICEN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 ное 17:22ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 ное 17:20BULLS KAKO NOV 2019 g XT .SUNTOR AIR

BULLS KING COBRA KAKO NOV 2019 G Golemina na ram : M/46 cm Gumi : 2...


449 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

22 ное 17:47NOPSA svedski velosiped odlicen kvalitet

velosipedot e nopsa made in sweden mnogu socuvan kompletno ispraven. ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

22 ное 09:01Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам