855 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 12 Pro Max 128GB Gold

Se prodava Iphone 12 Pro Max 128GB Gold koristen 1godina. Celo vreme ...


750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
770 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

24 сеп 00:45Промовирано

DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG,NOKIA,ZTE

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
Денес 11:42SE PRODAVA SAMSUNG S3 NEO SOCUVAN

TEL SI RABOTI SOCUVAN INF NA TEL 075 613 516


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:14OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:17SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE

SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE NOVI NEAKTIVIRANI CENA 90 EVRA INFO 0703...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:17XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128 EDEN KORISNIK FULL PAKOVANJE NABAVEN...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:16HONOR MAGIC 4 LITE 6/128

HONOR MAGIC 4 LITE 6/128 UPOTREBUVAN EDEN MESEC EDEN KORISNIK NABA...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:16HONOR 50 5G GREEN 6/128

HONOR 50 5G GREEN 6/128 NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO A1 MKD 24 MESEC...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:16XIAOMI 12 LITE GREEN 8/128

XIAOMI 12 LITE GREEN 8/128 NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO TELEKOM MKD ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:16ASUS ROG PHONE 5 BLACK 12/256

ASUS ROG PHONE 5 BLACK 12/256 UPOTREBUVAN OD EDEN KORISNIK NABAVEN ...


490 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:16APPLE IPHONE 13 128GB GREEN

APPLE IPHONE 13 128GB GREEN NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO NEPTUN MKD ...


820 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:15APPLE IPHONE 11 64GB WHITE

APPLE IPHONE 11 64GB WHITE NOV NEKORISTEN NABAVEN VO SETEK MKD 12...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:15APPLE IPHONE 13 MINI 128GB BLACK

APPLE IPHONE 13 MINI 128GB BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 9 MESECI...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:15Apple Watch 6 44mm

Часовникот e во целосно исправна состојба. Го добивате во оригинал па...


250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
280 €
Денес 09:43Prodavam Apple iPhon 13 PRo

Telefonot e kako nov! Max socuvan,nema edna tocka na nego! Battery ...


990 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.050 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 08:03Prodavam Samsung Note 9 - FULL PACK

Prodavam dobro socuvan Samsung Note 9 - FULL PACK Bez zameni !!!


12.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.600 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 07:03НАЈБРЗ И НАЈКВАЛИТЕТЕН СЕРВИС ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ

Професионален, најстручен и најсигурен сервис за Вашиот мобилен теле...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:42Skroz nov nekoristen Mi Smart Band 6

Se prodava skroz nov nikogas nekoristen i fabricki zapakivan Smart Ba...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:52Original Apple Magsafe polnac

Se prodava originalen magsafe polnac (kupen od apple store), otpakuva...


40 €
или предлог цена
Вчера 21:51iphone 6 16GB

Se prodava iphone 6 16gb , ne drzi baterija ni 10 minuti , ne e ostet...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:19  НОВ ОГЛАС

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:51Iphone 11 pro max space gray

Se prodava socuvan iphone 11 pro max space gray 64gb doagja so polna...


519 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
529 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:18Samsung Galaxy A10 SVE VO FUNKCIJA Mobil SHOP

Samsung Galaxy A10 SVE VO FUNKCIJA Mobil SHOP


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:36  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy NOTE 9 kako nov Mobil Shop

Samsung Galaxy NOTE 9 kako nov Mobil Shop


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:32  НОВ ОГЛАС

iPhone XS 64 GB TMOBILE Mobil Shop

iPhone XS 64 GB TMOBILE Mobil Shop


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:30  НОВ ОГЛАС

iPhone X 64gb black kako novI Mobil Shop

iPhone X 64gb black kako novI Mobil Shop


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:27  НОВ ОГЛАС

GALANTERIJA ZA VASHITE SMARTFONI 100% TOP KVALITET

☎ Mobil Shop® ☎️ 076 660 001 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ‼️ NAJNOVI MODELI NA D...


10 €
или предлог цена
Вчера 17:24IPHONE X (256GB) CRN KAKO NOV MOBIL SHOP

Nepopravan, Neotvaran 256gb Iphone X crn raboti na site mrezi


280 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
320 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:24SERVIS-EKRANI IPHONE,SAMSUNG,HUAWEI-MOBIL SHOP

SERVIS-EKRANI IPHONE,SAMSUNG,HUAWEI-MOBIL SHOP


11 €
или предлог цена
Вчера 17:23A53 ultra 5G - Нов Телефон

Се продава НОВ (неуклучен) SAMSUNG A53 ultra 5G - Dual SIM (verna kin...


9.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:21Garmin Fenix 3 HR

Prodavam Garmin Fenix 3 HR


190 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
200 €
Вчера 12:17Samsung Galaxy A7 (2018)

Прв сопственик, телефонот е купен од Ledikom и е малку користен. Glan...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:44Telefon lici na star staticen antikvitet

Prodavam ispraven staticen telefon, lici na staromoden kako od stari ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:31Samsung Galaxy A 10

Maksimaln socuvan.Ne e pagjan.Nikakvi ostetuvanja.Ni grepka nema Prv...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:20Servis za mobilni 22godini MOBIL ELEKTRONIK

www.mobilelektronik.com.mk Зашто е Мобил Електроник вистинскиот избо...


10 €
или предлог цена
Вчера 10:14j3 2016

se prodava j3 2016, bez maana, otklucen na mreza. Ide so zastitno sta...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:14OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:18MOTOROLA

Bezzicen telefon MOTOROLA malku koristen


550 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

Вчера 08:46Prodavam nov neodpakovan TCL 306

Prodavam nov mobilen TCL 306 so dve godini garancija kupen na 28.09.2...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 06:53IPHONE 11 64gb (PRODUCT RED) - FULL PACK

Телефонот е купен од Англија 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Одлично сочуван, без гре...


359 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
369 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

02 окт 19:33Huawei Watch 3

ITNO!!!! Huawei Watch 3 Ima mala grebnatinka na ekranot, nezabelez...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
02 окт 19:11Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам