2030 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Betonska Pumpa 32-4

Betonska pumpa 32m Schwing MAN 27.293 God. 1998 vo odlicna sostoj...


27 сеп 16:37Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.350 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:17Промовирано

PRODAVAM CUPRA LIP UNIVERZAL

Prodavam Cupra Lip univerzal pasira na mnogu koli Lipovite se novi n...


800 МКД
или предлог цена
Денес 22:52ALUMINSKI BANDAZI 5X112 SO ZIMSKI GUMI 195 65 15

Bandasive se novi farbani bez niedna grepka Gumive se vo solidna sos...


Денес 22:52Се продава Opel Insignia 1.6 CDTI 136 HP

Се продава одлично сочувана Opel Insignia 1.6 CDTI 136 HP со поминати...


12.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.800 €
Тетово

Автомобили

Денес 22:46GOLF 7 1.6 TDI 2014

VW GOLF 7 1.6TDI BLUEMOTION - 2014 INFO:070 980 922 BLUEMOTION TEC...


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 22:36Renault scenik megan moze zamena

Ful oprema so celosna oprema i komplet servisirana vo ovlasten servis...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:38Mitsubisi L200

Mitsubisi L200 2.5 dizel comorelen motor nov uvoz od svajcarija 🇨�...


16.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:2820ki 5x112 BMW 9j et35predni 10.5j et40zadni

20ki5x112 BMW Nad2018god


650 €
или предлог цена
Денес 21:2620ki 5x108 jaguar gumi 245 45 20 letni

5x108 r20 et17 za jaguar original so senzori Gumi 245 45 20 letni p...


Денес 21:26315 25 23

5x120 11J ET 40 BMW X5 X6 RANGE ROVER


Денес 21:26MERCEDES ML GL R GLK 255 50 19

5x112 8.5j et59 AMG MERCEDES ML GL R GLK


Денес 21:2619ki bmw 8.5j et40zadni 9.5 et30 450€

19ki bmw 8.5j et 40 9.5j et 30 300€


300 €
или предлог цена
Денес 21:2617ki bmw

5x120r17 bmw x3 7.5j et40


200 €
или предлог цена
Денес 21:265x112 r17

5x112 r17 7.5j et38 Audi golf Q3 Q5


250 €
или предлог цена
Денес 21:26BMW 1.3.X1 X3

BMW 5x120 8j et38


250 €
или предлог цена
Денес 21:25Gumi 275 40 20 M&S Lassa

Gumi 275 40 20 M&S Lassa


300 €
или предлог цена
Денес 21:25305 25 20 gumi michelin 2 kom

305 25 20 gumi michelin 2kom


100 €
или предлог цена
Денес 21:25315 30 22 continental 1 guma

315 30 22 continental 1 guma 200€


200 €
или предлог цена
Денес 21:25255 55 18 Sportiva 4 letni gumi

255 55 18 Sportiva 4 letni gumi


150 €
или предлог цена
Денес 21:24continental 2 kom 275 40 19

275 40 19 continental 2kom 70€


70 €
или предлог цена
Денес 21:24265 45 18 GOOD YAEAR LETNI 2 KOM

265 45 18 good year letni 2kom


80 €
или предлог цена
Денес 21:24Gumi 265 35 18 letni 2 kom Matador

265 35 18 letni 2kom Matador 70€


70 €
или предлог цена
Денес 21:24Gumi 215 60 16 letni 4 kom

215 60 16 letni 4 kom 100€


100 €
или предлог цена
Денес 21:24Gumi 255 30 20 Michelin Letni 2 kom

Gumi 255 30 20 Michelin Letni 2 kom


100 €
или предлог цена
Денес 21:24Gumi 245 45 18 pireli 2 kom letni

245 45 18 pireli 2 kom letni 80€


80 €
или предлог цена
Денес 21:24DISTANCERI BMW AUDI GOLF MERCEDES

Distanceri


Денес 21:24Audi a3 1.8 tsi kabrio

Audi a3 1.8tsi 118kw Kolata e so stranski dok.


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:20Polo 1.2 12v delovi

Motor 1.2 12v 187000km.


1 €
или предлог цена
Денес 21:20Dacia Sandero 1.2i

Odlicno vozilo uvezeno od Svajcarija so plateni davacki. Odlicen Reno...


3.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:09CHEVROLET Captiva 2.0CRDI

Od prv sopstvenik so 200000km, servisirana, registrirana, 2 kluca.. ...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:09FIAT Bravo 1.9JTD

Vo odlicna sostojba, Ispraven klimatronic, 6 airbag, abs, esp, feln...


3.799 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:09PEUGEOT 207 1.4i

Vo odlicna sostojba, Klimatronik, ABS, 2Airbag, felni, maglinki, el....


2.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:09OPEL Corsa D 1.3 CDTI

Vo odlicna sostojba, so super motor mnogu ekonomicen. Klima, ABS, 4A...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:08RENAULT Master 1.9 dCi

Vo super sostojba, servisiran, 2005 godina, registriran do 6.2023 se...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Денес 21:08OPEL Astra H 1.3CDTI EcoFlex

Voziloto e neuvezuvano , registrirano, redovno servisirano. Odlicen ...


3.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:08SKODA Fabia 1.4 TDI

Vo odlicna sostojba, 220000km, registrirana Klima. ABS, 2Airbag, se...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:08Ford KA 1.25i 2012 70ks kako fiat Polo pezo golf seat lupo

FORD KA 1.25i BENZIN 51 KW 69 KS Euro 5 REALNI 149.000 km. servisna k...


3.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:40185/65/15 = Fiat grande punto/ evo

zimski gumi so originalni ratkapni na fiat 2 gumi Lassa 2 gumi con...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
120 €
Денес 20:31VW ratkapni 16

nekoristeni, cena 1000den


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:31LADA 1200 (VAZ 2101) 1975год

Регистрирана до 12/2022


1.150 €
или предлог цена
- 36 % Попуст
1.800 €
Тетово

Автомобили

Денес 20:17Mercedes B200 Cdi Avangarde Swiss

Registiran 1 God so Zelen Karton, Foli, xenon, Novi Gumi, So servisn...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:37Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам