Подкатегорија:
                   
207 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GREALKA ekonomicna podvizna

Grealka podvizna Lesna za upotreba Se uklucuva na bilo koj steker...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

Денес 18:24pecka na drva

pecka na drva marka BLIST ispravna dovolna za zatopluvanje na kvadrat...


10.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.500 МКД
Денес 09:57Tajfun za parno

Pogodni se za zagrevanje na golemi prostorii, rabotilnici, servisi itn


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Денес 09:48Пумпа Grundfos MAGNA 3

Продавам пумпа GrundfosMAGNA 3 за парно и солар. Пумпата е нова-неко...


360 €
или предлог цена
Вчера 22:11Kotel za parno

Italijanski gusen kotel ne celi dve sezoni koristen može zamena samo ...


500 €
или предлог цена
Вчера 06:19Se prodava Klima VIVAX obicna 3.5kw

se prodava klima vivax 3,5kw standard split sistem ne e INVERTER kli...


7.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

22 сеп 18:14Alfa Plam Luka 8kw na peleti za 70m² prostor

alfa plam luka 8kw na peleti za 70m² prostor 079271675 viber ili 0...


30.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
33.000 МКД
22 сеп 12:32Klima serivs/ Клима сервис , montaza, demontaza,servis,popr

Prodazba na Novi klimi I polovni klimi Montaza I demontaza Servis Ant...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

21 сеп 09:19Radijator

Radijatori ne koristeni Algreta Resen. 2x26 rebra


5 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

18 сеп 20:23PODVIZNA - ( GREALKA EKONOMICNA) prakticna

Zatopluva do 30 kvadrati Displej Ekonomicna 400w Prakticna Exst...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

18 сеп 17:02Rezervoar za nafta 1000 litri

Se prodava rezervoar za nafta 1000 litri kako nov


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

18 сеп 15:07Kotel za parno

Kotelot e na drva Italijanski celiot e gusan koristen dve sezoni


500 €
или предлог цена
18 сеп 12:09Kamin na peleti 10kw 1sezona garancija

Kaminot e star 2god vo top sostojba bauger bosanski


1 МКД
или предлог цена
18 сеп 00:13Uljeni radijatori radijator grealka grealica

Socucani kako novi, mnovu malku koristeni. Cena 1600 denari, dvata 30...


1.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

16 сеп 16:25GREALKA ekonomicna

EDNOSTAVNA MALECKA MALCE TROSI


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

15 сеп 10:53SERVIS ZA KLIMA UREDI SKOPJE

ВРШИМЕ. 1.Монтажи Демонтажи 2.Хемиско Чистење 3.Полнење Со Фреон R22 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

13 сеп 21:24SANIKO KLIMA SERVIS sanikoservis

📈Saniko MK since 2008 🧑‍💻www.sanikoservis.com 📞077583877 ВАШ С...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

13 сеп 21:24Kotel/Pecka na peleti, Radijatori, Boljer

Продавам котел на пелети, 6 радијатори со различна ширина (2м, 1,8м, ...


1.700 €
или предлог цена
13 сеп 19:25Prodavam polovna klima LG AS-H1264DA0

Prodavam LG Klima LG AS-H1264DA0 - za delovi Nadvoresna edinica - p...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

13 сеп 18:36Neo panelna grealka - Radiator

Se prodava nova nekoristena neo panelna grealka. Kontakt 078239883


3.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 10:45Електрично парно - комплетен систем

Се продава електрично парно: - Електричен котел - АЛЕС - 12 kW - 3 ...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
10 сеп 09:38Продавам термо печка ЦЕР 6 KW

Продавам термо печка Цер 6 КW комплет со постолје и термостат, во исп...


5.500 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:30Sistem i Kotel za parno greenje so pumpa i pod stanica

Se prodava kotel za parno grenje emocetnral 24n Kotelot e 24 kw Gre...


1 €
или предлог цена
04 сеп 20:41Steluvanje na kamini i kotli na pelet

Steluvanje i servis na kamini i kotli na peleti so cel za poekonomicn...


1 €
или предлог цена
01 сеп 08:03Samsung split klima ured

Se prodava Samsung split klima ured ne mnogu koristena,demontirana


9.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

25 авг 12:43Kotel za parno greenje Centro metal

Prodavam malku koristen i ekstra socuvan kako nov kotel za parno gree...


1 €
или предлог цена
25 авг 10:33Prodavam peecka AEG Germanska 6kw

Prodavam peecka AEG Germanska 6kw


3.000 МКД
или предлог цена
22 авг 17:40Prodavam prozorska klima LG

Prodavam prozorska klima LG, za ladenje i greenje. Cena po dogovor


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

22 авг 17:34Klimi

Nabavka i montaza na klimi so naj evtini ceni na VIVAX klimi, toplins...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

17 авг 11:53PECKA 6KW CER

Prodavam pecka 6kw CER vo ispravna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
17 авг 09:20Подно греење , Podno greenje 1.5мx1.5м

Продавам малку користено подно греење 1,5.х1,5м, со дигитален термост...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

14 авг 16:57Kamin Skladova Tehnika Galant 31

Продавам камин Складова Техника, модел: Galant 31. Каминот не е употр...


15.490 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

09 авг 13:58Cisterna za nafta

Se prodava cisterna za nafta pravena po porachka, 3mm lim dupli var, ...


500 €
или предлог цена
08 авг 12:24Industriski Vintilatori Germanski

Se prodavat industriski Vintilatori malce koristeni skoro kako Novi. ...


2.700 МКД
или предлог цена
07 авг 19:28Termo pecka AEG

Socuvana, servisirana instalacija I greaci, kompletno ispravna, se pr...


2.500 МКД
или предлог цена
06 авг 19:24Montaza na parno greenje

Izrabotuvame parno greenje,podno greenje montaza na kotli na pelet.dr...


1 €
или предлог цена
06 авг 16:19Servis i steluvanje na kamini i kotli na peleti

Steluvanje i servis na site marki na kotli i kamini na peleti ( alfa ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

21 јул 13:4620.990 INVERTER KLIMA VIVAX 3.5KW 075557600

⭐️⭐️⭐️Го имаме совршениот одговор за високите температури – Vivax 12C...


20.990 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

10 јул 03:30Prodavam

Prodavam klima samsung 3.5.kw split sistem ,za delovi .076 244 344.dr...


2.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

05 јул 13:57Инвертер клима уред LG S12AN 12000Btu 3,5kW

Се продава инвертер клима уред LG S12AN 12000Btu. Климата е половна, ...


35.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

04 јул 13:31Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам