Виница
                   
310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 630I 2008 CABRIO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO FULL OPREMA KROVOT RABOTI


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:14AUDI A6 2.0TDI 2013 177HP

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA OD PRV GAZDA SO FULL OPREMA


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.999 €
Виница

Автомобили

Денес 13:14AUDI A6 2.7 2006

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA


4.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:14SEAT MII 1.0 BENZIN PLIN 2013

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA 077-947-043


6.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:14BMW X5 3.0D 2007 M-PACKET

DZIPOT E VO TOP SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA 077-947-043


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:14MERCEDES S350 2014

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA 077-947-043


58.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:14Mercedes E300 TD

Se prodava Mercedes E300 TD Kolata e maksimalno socuvana Avtomatsk...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Peugeot 308 1.6 HDI 2010

Peugeot 308 1.6 HDI 80 kw 2010 Godina Vo odlicna vozna sostojba bez ...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:46VW TOUAREG 3.0 TDI 4motion Bluemotion-12

Возилото е во топ состојба сервисирано и редовно одржувано со сервисн...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:35Kia Sportage 2.0 dizel

Модел: Kia Sportage I 4x4 2.0d Произведено: 2002 Менувач: рачен 5 +...


4.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:33Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel Cabrio 2008g Full opema za klasata , elektricen ...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:12BMW 740d-V8-biturbo 258ks

Kolata ima problem,mesa voda I ulje-(puknat e kulerot za ulje), drugo...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:46Fiat Linea 1.3 benzin plin 42000km. 2009g.

Kontakt samo na tel. 078 410 523 Brane. Prodavam Fiat Linea NEUVEZEN...


4.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:35Mercedes C180 CDI W205

Mercedes C180 CDI 2015god vo odlicna sostojba. Registriran do 05.20...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:33Golf 6 1.6 BiFuel 2010

Golf 6 1.6 BiFuel 2010 so fabricki plin registrirana cela godina B...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:50Opel Astra

Se prodava vo ispravna sostojba,pali vozi,kolata e 44 kw za poveke in...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Виница

Автомобили

Вчера 08:43AUDI A6 / 2.7 TDI / 190KS

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / PROIZVEDENA: 10.03.2010...


11.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 окт 12:32HONDA ACCORD 2.2 IDTEC-09 uvoz CH

Honda Accord 2.2 IDTEC uvezena od CH so vozenje,kolata e vo top sosto...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 окт 11:45JAGUAR XF 2.7 D Premium luxury-09

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 окт 11:45fiat punto 1.7

turbo dizel top sostojba


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 окт 10:34Saab 1.9 sport 150 ks

Voziloto e redovno servisirano Kozen enterier Full oprema so dvozons...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 окт 08:52Opel Meriva 1.3 dizel 2013

Registrirana do 07.2023 so zelen karton ...


5.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 23:51Citroen c3 1.1 benzin plin 2012

Kolata e so realni 98.000 km so kompletna istorija proverka kade saka...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 23:51Citroen c3 1.4 benzin plin fabricki

Kolata e vo perfektna sostojba kompletno servisirana i registrirana s...


4.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 23:51Wv golf6 plus 1.6 tdi 2013

Kolata e registrirano do 08.2023 so zelen karton. Kompletno se...


9.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 23:51Wv golf plus 1.6 tdi 2013

Golf 6 plus so full oprema vo perfektna sostojba registriran do 08.20...


9.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 23:51Opel astra 1.6 benzin avtomatik

Kolata e perfektna,registrirana cela godina,kompletno servisirana(mal...


3.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 23:50TOYOTA AURIS 2.0/D 2008

TOYOTA AURIS 2.0/D 2008 увезена од Словенија и регистрирана на маке...


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 21:02Ford Fusion 1.4 TDCI 2004 god. 50 kw 68 ks

Se prodava Ford Fusion 1.4 TDCI 2004 god. 50 kw 68 ks. Registriran na...


2.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 18:15Kia Sportage 2.0 benzin

Модел: Kia Sportage I 4x4 2.0 чист бензин Произведено: 2002 Менувач...


1.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 16:37Bmw 520 e60 facelift

Модел: Bmw 520 е60 facelift 2.0d 177к.с. Произведено:2008 Потрошува...


8.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 16:37Alfa Romeo 156 1.9 JTD-2003god

Vo odlicna sostojba, registrirana cela godina,ima nov akomulator I pr...


1.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 07:21Toyota Land Cruiser 3.0 TD-Jeep-Djip-Dzip-Terenec

Vo odlicna sostojba, 4 novi gumi Bridgestone, 2 novi akomulatori, so ...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 сеп 07:21BANDASI MERCEDES ML W166 20SKA

Orginalni gumite se letni


600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 сеп 15:29Citroen C3 1.4 hdi 50kw 2002

Kolata e solidno zacuvana bez defekti, registrirana cela godina so 23...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Виница

Автомобили

28 сеп 21:35Alfa Romeo 159 1.9 jtdM SW

Alfa Romeo 159 1.9 jtdM 150hp 2009 Registracija do 09.2023 Naprave...


4.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 сеп 21:34Volvo C30 R-Design 2.0d 2008

Odlicna sostojba Tempomat Klimatronik Komandi na volan Greaci na sedi...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 сеп 16:38Volvo V50 1.6d 2006

Odlicna sostojba Klimatronik Tempomat Kozha Parking senzori 15ki alum...


4.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 €
Виница

Автомобили

28 сеп 16:35Toyota carina 1.6 na delovi ili cela

Kolata e rasturena-samo na delovi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 сеп 12:50Ford fiesta

kolata se prodava zdrava e koska proba kade sakate registriran 1,4 td...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 сеп 23:46Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам