166 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OnePlus 8 Pro skoro nov!!

Telefonot e vo perfektna sostojba bez niedna točka na nego,ima orgina...


450 €
или предлог цена
Денес 11:09HONOR 9X lite 4/128

Tell e skoro nov Kupen od A1 seuste pod garancija komplet sose kutija


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Денес 10:18Samsung S8

Telefonot e vo odlicna sostojba nisto ne e smeneto sve e orginal vo ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:20Honor 20 Lite malku puknat ekran

Honor 20 Lite malku puknat ekran i rasipan zvucnik . Raboti na site m...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:58  НОВ ОГЛАС

Google Pixel 2XL super socuvan 4gb so 64gb

Google Pixel 2XL super socuvan 4gb so 64gb kompletno ispraven bez maa...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:56  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 12 Pro Max 128gb super socuvan

Apple iPhone 12 Pro Max 128gb super socuvan zaklucen na stranska mrez...


620 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
630 €
Вчера 13:52Samsung Galaxy A31 so kutija bez grepka

Samsung Galaxy A31 so kutija bez grepka kompletno ispraven raboti na ...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:52  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A71 bez grepka super socuvan

Samsung Galaxy A71 bez grepka super socuvan raboti na site mrezi . Sl...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:50  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 6s nova baterija bez grepka

Apple iPhone 6s nova baterija bez grepka kompletno ispraven raboti na...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone XR 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


250 €
или предлог цена
Вчера 13:14Apple iPhone 11 Pro 64GB

Malku koristen kako vtor telefon, baterija 100%, ne e servisiran - se...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:14iPhone 12 Pro 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


750 €
или предлог цена
Вчера 13:14  НОВ ОГЛАС

iPhone 14 128GB, nov

Nov, neaktiviran, garancija 12 meseci.


1.050 €
или предлог цена
Вчера 13:13  НОВ ОГЛАС

Honor 50 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci od A1 operator.


320 €
или предлог цена
Вчера 13:12Huawei Nova 9 SE

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Вчера 13:12Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


230 €
или предлог цена
Вчера 13:12Huawei P30 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


250 €
или предлог цена
Вчера 13:11Huawei P40 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


380 €
или предлог цена
Вчера 13:11Samsung Galaxy A33 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


270 €
или предлог цена
Вчера 13:11Samsung Galaxy A53 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci od Setec salon.


320 €
или предлог цена
Вчера 13:11Samsung Galaxy S9 Plus

Kako nov, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
Вчера 13:11  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


280 €
или предлог цена
Вчера 13:10Samsung Galaxy S20 Plus

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


360 €
или предлог цена
Вчера 13:10  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Kako nov, sledi so polnac.


680 €
или предлог цена
Вчера 13:09  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S22 5G

Koristen 1 nedela, kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancij...


660 €
или предлог цена
Вчера 13:08  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Koristen 1 nedela, kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancij...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 13:06Samsung A22 5G Nov ne otpakuvan so 24 meseca garancija od A1

Samsung A22 5G Nov ne otpakuvan so pismena garancija do 30.09.2024 I...


12.100 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.300 МКД
Вчера 11:28Samsung A32 socuvan kupen od A1so uste 1 godina garancija

Samsung A32 dual sim dobro socuvan sosema ispraven kupen od A1so vali...


8.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 11:28Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite, odlicno socuvan, potpolno ispraven so kompletno paku...


6.500 МКД
или предлог цена
02 окт 19:08Redmi Note 9 Pro

Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja koristen e 8 ...


200 €
или предлог цена
02 окт 14:06XIAOMI 11T

kako nov - bez grepka 8GB -128GB raboti na site mrezi sleduva so p...


300 €
или предлог цена
02 окт 13:12Samsung A70 6/128

Se prodava Samsung A70 6/128,raboti na site karti,celosno ispraven,sl...


8.000 МКД
или предлог цена
02 окт 00:28SAMSUNG A13 NOV

Samsung Nov vo kutija


8 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
01 окт 09:32Se prodava

Se prodava SAMSUNG Galaxy A12 odlicno socuvan.


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
01 окт 01:18Samsung Galaxy A33 so 20m garancija bez grepka

Samsung Galaxy A33 so 20 meseci garancija od telekom bez grepka isto ...


14.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:28Google Pixel 4gb ram so 64gb memorija bez grepka

Google Pixel 4gb ram so 64gb memorija bez grepka super socuvan komple...


5.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 10:34Huawei P10 4gb so 64gb super socuvan

Huawei P10 4gb so 64gb super socuvan kompletno ispraven bez nikakva m...


5.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 МКД
30 сеп 10:34Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
29 сеп 23:34Samsung J6 Plus 3/32

Se prodava Samsung J6 Plus 3/32,raboti na site karti,celosno ispraven...


5.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:12Samsung S9 plus 6/64 Neverlock

Se prodava samsung S9 plus 6/64 Telefonot raboti na site karti,celosn...


9.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 00:04Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам