207 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iPhone 8 64 GB одлично сочуван

iPhone 8 64 GB одлично сочуван - Нова батерија Health на 100% - Не ра...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Денес 01:09Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite, odlicno socuvan, potpolno ispraven...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:45Samsung Galaxy A23 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


200 €
или предлог цена
Вчера 15:06  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S10 puknat kompletno ispraven

Samsung Galaxy S10 puknat kompletno ispraven raboti bez problem. Otk...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:20Vivo Y33s so 8gb ram full pack so 24m garancija

Vivo Y33s so 8gb ram full pack so 24m garancija zemen pred dve nedeli...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 7 32gb super socuvan kompletno ispraven

Apple iPhone 7 32gb super socuvan kompletno ispraven bez maana raboti...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46  НОВ ОГЛАС

Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256GB Full Pack

Telefonot e bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristen...


599 €
или предлог цена
Вчера 10:41Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:08iPhone 6S

battery health 100% - polnac


4.500 €
или предлог цена
Вчера 00:20iPhone 7

battery health 100% - polnac


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:18SONY XA2 3GB RAM 64GB INTERNA MEMORIJA

SONY XA2 BEZ NI EDNA MANA BEZ NI EDNA GREBKA NA NEGO CUVAN E VO FUTRO...


6.000 МКД
или предлог цена
05 дек 18:54Redmi Note 9

Se prodava redmi note 9 kupen od vip 2021 godina. Ram 4GB so 64GB me...


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
05 дек 17:57iPhone 7 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


120 €
или предлог цена
05 дек 11:49iPhone 8 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
05 дек 11:48iPhone XS 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


260 €
или предлог цена
05 дек 11:48iPhone XS Max 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
05 дек 11:47iPhone 11 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


380 €
или предлог цена
05 дек 11:46iPhone 11 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
05 дек 11:46iPhone 11 Pro 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


430 €
или предлог цена
05 дек 11:45iPhone 11 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
05 дек 11:44iPhone 12 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


580 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
600 €
05 дек 11:43iPhone 12 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


700 €
или предлог цена
05 дек 11:42iPhone 12 Pro 128GB, nov

Nov - nekoristen, sledi vo originalno pakuvanje.


750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
780 €
05 дек 11:42iPhone 12 Pro Max 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
760 €
05 дек 11:41iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 3 meseci.


720 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
730 €
05 дек 11:40iPhone 13 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
960 €
05 дек 11:40iPhone 14 128GB, nov

Novi, neaktivirani, garancija 12 meseci. Blue, Black & White ...


900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
930 €
05 дек 11:39Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 15 meseci.


230 €
или предлог цена
05 дек 11:37Huawei P40 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


350 €
или предлог цена
05 дек 11:37Motorola Edge 20 Lite 5G

Kako nov, koristen 5 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija ...


250 €
или предлог цена
05 дек 11:37Samsung Galaxy A03

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


110 €
или предлог цена
05 дек 11:36Samsung Galaxy A12

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
05 дек 11:34Samsung Galaxy A13

Kako nov, sledi so polnac.


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
05 дек 11:33Samsung Galaxy A33 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
05 дек 11:32Samsung Galaxy A52s 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 14 mes...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
05 дек 11:32Samsung Galaxy A52s 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
05 дек 11:31Samsung Galaxy A53 5G

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
05 дек 11:30Samsung Galaxy A71

Kako nov, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
05 дек 11:28Samsung Galaxy Note 8

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


160 €
или предлог цена
05 дек 11:28Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
05 дек 11:27Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам